اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک به یک دوست پشت کنکوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک به یک دوست پشت کنکوری

من از شما کمک می خواهم تا بدانم که در رشته این رشته ادامه بدم بهتره یا در رشته صنایع شیمیایی :bye

پاسخ : کمک به یک دوست پشت کنکوری

دوست عزیز خودتون بهتر میدونین که همه چی به علاقه بستگی داره به هر چی علاقه داشته باشی در نتیچه پیشو خواهی گرفت و در آخر به نتیچه بهتری خواهی رسید اما اگه از من میشنوی همین برق را ادامه بده واقعا یه رشته عالیه . اگه دوس داشته باشی ساخت و تولید هم رشته خوبیه
    برات تو کنکور موفقیت را آرزومندم :applause:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط elyas omidi
      من از شما کمک می خواهم تا بدانم که در رشته این رشته ادامه بدم بهتره یا در رشته صنایع شیمیایی :bye
      سلام دوست من. اولا که ان شاالله در کنکور موفق باشی.
      همانطور که دوستمون در جواب شما گفت این به علاقه ی شما بر می گرده اما کمکی که ما می تونیم به شما بکنیم اینه که اطلاعات مفیدی در مورد برق به شما بدیم.من یه سری اطلاعات مختصر به شما می دم و بعد اگر خواستید بیشتر در خدمت شما خواهم بود. رشته ی برق به 4 گرایش قدرت-کنترل-الکترونیکو مخابرات تقسیم می شود.بخش قدرت به طرز کار ماشین های الکترکی - خطوط انتقال- انواع عایق ها و به طور کلی به نحوه ی کار در نیروگا ها و این چنین مواردی اشاره دارد. بخش کنترل به انواع روش های کنترل برای بهترین بهره و شرایط کاری مطلوب در هر جایی کاربرد دارد. رشته ی الکترونیک طرز کار انواع المانهای الکترونیک را بیان می دارد که در این رشته طراحی جای بسیار زیادی دارد.
      کلا در رشته ی برق خیلی می توان مانور داد و هر چه را بخاهی می توانی در آن طراحی کنی.
      موفق باشی :bye

دیدگاه

بعد از تایید حرف دوستان،اگه دوستت ریاضیش خیییییلی خوبه بیاد برق.اگه یکم خوبه و بیشتر تو حفظ کردنی ها وارده بره صنایع.
        اگر چیزی را می دانید در اختیار کسی که نمی داند و می پرسد قرار بدهید.نترسید که اگر به او بگویید بیشتر از شما خواهد دانست.چراکه دیر یا زود از کس دیگری خواهد پرسید.پس نام نیکوی یاد دهنده دانش به او را از آن خود کنید.

پارسی را پاس داریم

دیدگاه

کلیه ی دوستان خواهشا از من ناراحت نشن

به قول معروف : ( هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه )
          خیلی ببخشید

من خودم رشتم برق قدرت هست ومطالعات زیادی هم توو رشته الکترونیک دارم ( تعریف از خود نذارید )
          اینو یادت باشه که رشته برق چون قدمت خیلی زیادی داره بازار کار مناسبی نداره ( برای مهندس های معمولی که حرفی واسه گفتن ندارن ) پس توو رشته ی برق باید بهترین باشی تا بتونی : 1 حرفی واسه گفتن داشته باشی
          2 بتونی توو بازار دوام بیاری

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X