اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در کرک کردن IAR 5.30

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در کرک کردن IAR 5.30

به نام خدا سلام دوستان من این نرم افزار رو دانلود و با استفاده از کرک اون نصب کردم ولی نمیدونم چرا LICENSE رو قبول نکرده و کامپایل نمیکنه آیا باید بعد از نصب کار دیگری هم انجام بدهم یا نه.

پاسخ : مشکل در کرک کردن IAR 5.30

به نام خدا سلام دوستان من همچنان منتظر یاری شما دوستان گرامی هستم

دیدگاه

سلام
      از بین لایسنس هایی که درست میکنه فقط یکی برای EWARM است.
      شما همون را میدید و قبول نمیکنه؟
      اگر اینطوریه احتمالا ورژن کیجن شما اشتباه است یا مراحل کرک درست انجام نمیشه.
      موفق باشید.
      If everything seems under control, you're just not going fast enough
      Mario Andretti

دیدگاه

سلام.
        بله. همونطور که جناب منصوری گفتن از بین لایسنس هایی که درست میکنه فقط یکی برای EWARM هستش. تو این زمینه دقت کنید نباید مشکلی باشه.

دیدگاه

بابا من نصب میکنم ولی وقتی برنامم رو کامپایل میکنم گیر میده هر کاری میکنم :cry2:
          علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

شما ها چرا اینقدر این ورژن اون ورژن میکنید بابا همه اینه یه کار میکنن اصلا زیاد فرقی با هم ندارن یه ورژن که درست کار میکنه و کسی باش مشکل نداره نصب کنید اصل برنامه نویسی است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arsalan681
              شما ها چرا اینقدر این ورژن اون ورژن میکنید بابا همه اینه یه کار میکنن اصلا زیاد فرقی با هم ندارن یه ورژن که درست کار میکنه و کسی باش مشکل نداره نصب کنید اصل برنامه نویسی است
              بابا تو رو خدا کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
              من کرکم کار نمیکنه اون وقت گیر به ورژن دادی. :angry: :cry: :cry: :cry: :cry2:

دیدگاه

من با ورژن 5.11 کار میکنم میخوای کرک اون رو برات بفرستم!

دیدگاه

نیکیو پرسش دوست من؟

واقعا لطف میکنین شاید کرک مشکل داشته باشه(هر چند برنامه نصب میشه ولی تو کامپایل ارور میده) :cry2:

دیدگاه

فایل txt رو کامل بخون بعد از اتمام چندین سریال میده که اگه اولی جواب نداد باید تا آخر هر کدوم که جواب بده رو امتحان کنی با dial up دمارم در اومد تا up shod حجمش 600 kb
                    :nerd:

http://www.4shared.com/file/94562633/79d76f1e/crackIAR_511.html

دیدگاه

سلام.
                      " باید تا آخر هر کدوم که جواب بده رو امتحان کنی " کدومه ؟
                      زیر هر قسمت می نویسه که این سریال برای کدوم یکی از محصولات IAR هست. اونی که زیرش نوشته EWARM رو کپی کن.
                      امگا جان همین ورژن 5.11 خیلی خوبه. کرکشم عالیه. خود ورژن رو دانلود کردی؟

دیدگاه

بله حق با شماست من به این نکته توجه نکرده بودم ولی حال کردی عجب کرکی دارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kasper
                          سلام.
                          " باید تا آخر هر کدوم که جواب بده رو امتحان کنی " کدومه ؟
                          زیر هر قسمت می نویسه که این سریال برای کدوم یکی از محصولات IAR هست. اونی که زیرش نوشته EWARM رو کپی کن.
                          امگا جان همین ورژن 5.11 خیلی خوبه. کرکشم عالیه. خود ورژن رو دانلود کردی؟

شما با این کامپایلر کار کردی؟؟؟ :nerd:

دیدگاه

سلام.
                            والا وقت کار کردن با این کامپایلر و کلا کار کردن با ARM رو ندارم.
                            اما تابستون کمی باهاش کار کردم. چون اون موقع یکی رو می شناختم که بطور خفن با ARM9 کار می کرد و قرار بود ما هم کمی از رو دستش نگاه کنیم و یاد بگیریم! :mrgreen:
                            ایشان انقدر از IAR تعریف کرد که منم رفتم دنبال یادگیریش. انصافا راست می گفت. مخصوصا تو IAR AVR که چند تا برنامه نوشتم دیدم که حرف نداره و کامپایلر مثل این نیومده که کد رو اینقدر بهینه کنه.
                            اما یه سری مشکلات پیش اومد و یارو از دستمون پرید و درس و دانشگاه شروع شد و منم دیگه بی خیال شدم.
                            اما تو این هفته دوباره یاد IAR افتادم .البته یکی از دوستان یادم انداخت. (همین امگا رو میگم) گفتم بهتره لال از دنیا نرم. الان دو سه روزه دارم باهاش ور میرم. این داستان زندگی من بود! :mrgreen:
                            مشکل IAR AVR این بود که کتابخونه ای برای کار با ماژولهای میکروها نداشت و باید با تک تک بیتهای رجیسترها و خود رجیسترها آشنایی داشته باشی.
                            منم فکر کردم که واسه ARM هم همینطوره. با این حساب گفتم کارمون دراومده. چون همونطور که می دونید ARM کلی رجیستر و مخلفات داره.
                            الان که خوب دقت می کنم میبینم کار کردن با این کامپایلر اصلا سخت نیست. مخصوصا اگه می خوای با محصولات ATMEL کار کنی. چون فایلهای Headerیی که خود اتمل ارائه داده بسیار فوق العاده هستند و تمامی رجیسترها رو توضیح داده. یکی دو روز رو این فایلها کار کردم. الان اسم اکثر رجیسترها و وظایفی که دارند رو بلدم.
                            مهمتر اینکه طریقه دسترسی به رجیسترهای میکروهای ATMEL خیلی ساده تر از بقیه میکروهاست.
                            واقعا ATMEL همیشه تو این زمینه بهترین شرکته.
                            دو سه تا برنامه کوچولو نوشتم. منتها چون به سخت افزار دسترسی ندارم و پروتئوس 7.2 هم اتمل نداره مجبور شدم یه نگاهی به محصولات NXP که پروتئوس ازشون پشتیبانی می کنه بندازم. ( مثل LPC2106)
                            فایل توضیح رجیستر این میکروها اصلا بدرد نمی خوره و آخرش نفهمیدم واسه دسترسی به یک رجیستر چی کار باید بکنم.
                            الان به یه جاهایی رسیدم تا ببینم چی میشه.
                            درآخر پیشنهاد می کنم فقط با این کامپایلر کار کنید. خیلی حرفه ایه. مخصوصا تو قسمت دیباگ کردن (حالا چه شبیه سازی چه سخت افزاری) که عمرا مثل این پیدا نمیشه.
                            مزیت دیگه IAR ساپورت کامل ++C (البته با در نظر گرفتن محدودیت سیستمهای تعبیه شده) است.
                            موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kasper
                              سلام.
                              والا وقت کار کردن با این کامپایلر و کلا کار کردن با ARM رو ندارم.
                              اما تابستون کمی باهاش کار کردم. چون اون موقع یکی رو می شناختم که بطور خفن با ARM9 کار می کرد و قرار بود ما هم کمی از رو دستش نگاه کنیم و یاد بگیریم! :mrgreen:
                              ایشان انقدر از IAR تعریف کرد که منم رفتم دنبال یادگیریش. انصافا راست می گفت. مخصوصا تو IAR AVR که چند تا برنامه نوشتم دیدم که حرف نداره و کامپایلر مثل این نیومده که کد رو اینقدر بهینه کنه.
                              اما یه سری مشکلات پیش اومد و یارو از دستمون پرید و درس و دانشگاه شروع شد و منم دیگه بی خیال شدم.
                              اما تو این هفته دوباره یاد IAR افتادم .البته یکی از دوستان یادم انداخت. (همین امگا رو میگم) گفتم بهتره لال از دنیا نرم. الان دو سه روزه دارم باهاش ور میرم. این داستان زندگی من بود! :mrgreen:
                              مشکل IAR AVR این بود که کتابخونه ای برای کار با ماژولهای میکروها نداشت و باید با تک تک بیتهای رجیسترها و خود رجیسترها آشنایی داشته باشی.
                              منم فکر کردم که واسه ARM هم همینطوره. با این حساب گفتم کارمون دراومده. چون همونطور که می دونید ARM کلی رجیستر و مخلفات داره.
                              الان که خوب دقت می کنم میبینم کار کردن با این کامپایلر اصلا سخت نیست. مخصوصا اگه می خوای با محصولات ATMEL کار کنی. چون فایلهای Headerیی که خود اتمل ارائه داده بسیار فوق العاده هستند و تمامی رجیسترها رو توضیح داده. یکی دو روز رو این فایلها کار کردم. الان اسم اکثر رجیسترها و وظایفی که دارند رو بلدم.
                              مهمتر اینکه طریقه دسترسی به رجیسترهای میکروهای ATMEL خیلی ساده تر از بقیه میکروهاست.
                              واقعا ATMEL همیشه تو این زمینه بهترین شرکته.
                              دو سه تا برنامه کوچولو نوشتم. منتها چون به سخت افزار دسترسی ندارم و پروتئوس 7.2 هم اتمل نداره مجبور شدم یه نگاهی به محصولات NXP که پروتئوس ازشون پشتیبانی می کنه بندازم. ( مثل LPC2106)
                              فایل توضیح رجیستر این میکروها اصلا بدرد نمی خوره و آخرش نفهمیدم واسه دسترسی به یک رجیستر چی کار باید بکنم.
                              الان به یه جاهایی رسیدم تا ببینم چی میشه.
                              درآخر پیشنهاد می کنم فقط با این کامپایلر کار کنید. خیلی حرفه ایه. مخصوصا تو قسمت دیباگ کردن (حالا چه شبیه سازی چه سخت افزاری) که عمرا مثل این پیدا نمیشه.
                              مزیت دیگه IAR ساپورت کامل ++C (البته با در نظر گرفتن محدودیت سیستمهای تعبیه شده) است.
                              موفق باشید.
                              خوب برنامه ها رو میشه تو یه تاپیک بزارین تا ما هم یه چیز هایی ازش بفهمیم
                              شما که حرفه ای شدین این رجیستر ها رو واسه ما هم توضیح بدین(یه دست به خدا صدا نداره)نکنه بزنیش تو دیوار بشکنه ها :mrgreen: بی kasper نشیم خلاصه(ما دوست داریم)

یه خورده توضیح و چند تا مثال کافیه تا ما هم راه بیفتیم و با هم این نسل از میکرو ها رو مثل avr بترکونیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X