اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تحت نظر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تحت نظر

:angry: :cry2:

سلام دوستان

آیا دولت می تواند بوسیله ماهواره کسی رو تحت نظر داشته باشه؟
    :bye

.

سلام

منظورت از دولت کدوم دولته ؟ دولت ایران یا کشورهای دیگه ؟ این کار وسایل و دستگاههای خاص خودش رو میخواد
    مثل فرستنده های GPS یا مدارات ردیاب دیگه که با ماهواره در ارتباط باشند . آخه ایران ماهواره داره ؟
    این قبیل کارها فقط از عهده کشور های پیشرفته و سازنده این گونه وسایل برمیاد .
    ایران بخاطر نداشتن هیچ گونه وسایل و تجهیزات ماهوارهای هیچ کنترلی بالاتر از سطح زمین روی هیچ چیز نداره یعنی
    آسمان کشور ما و خیلی از کشورهای دیگه مال خودشون نیست .
    حالا با ماهواره امید شاید بتونن یه دیدی از بالا به ایران بندازن . icon_lol

حالا چی شد که این سئوال رو پرسیدی ؟

دیدگاه

پاسخ : تحت نظر

سلام

فکر میکنم بله میشه.

احتیاجی نیست ماهواره مال اون کشور باشه.تا اونجایی که من اطلاع دارم سازمانهایی هستن که این کار میکنن(غیر دولتی و در سراسر جهان)
      http://www.ecapic.ir/image/ECA-090927112544.png

دیدگاه

.

سلام

چند شرکت تو دبی و ترکیه فعالیت میکنند که با دادن مختصات X-Y اون محل توسط گیرنده GPS میتونن برات فیلم یا عکس از اون نقطه
        تهیه کنند و ارسال کنن.مبلغی در حد 100 دلاره .
        ولی اونها هم ماهواره جاسوسی ندارن که بتونن ردیابی های حرفه ای از شخصی یا وسیله نقلیه ای رو انجام بدن . این کشور ها
        هم به شرکت اصلی که عمدتا اروپایی و آمریکایی هستند هزینه پرداخت میکنند .

ضمنا این کارها شدیدا امنیتی محسوب میشه و کمتر کشوری برای کشور دیگری این کار رو میکنه . چون امکان لو رفتن این پروسه
        وجود داره . پس همه دارن سعی میکنن خودشون یه ماهواره (امید icon_mrgreen) دست و پا کنند و مستقل عمل کنند .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X