اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تثبیت کننده ولتاژ 3.3 ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تثبیت کننده ولتاژ 3.3 ولت

با سلام - مدار تثبیت کننده ولتاژی می خوام که 12 ولت dc رو به 3.3 ولت dc تبدیل کنه و با تغیر بار خروجی و هر مقدار جریان کشیدن در خروجی تا حدود 10A تغیری در ولتاژ 3.3 ولت خروجی بوجود نیاید.

پاسخ : تثبیت کننده ولتاژ 3.3 ولت

برای درست کردن مقاومت بسیار کم اهم از 2 تا سیم شماره 18 به طول 60 سانتی متر استفاده کرده (آ‌که میتونی بصورت حلقوی جمعش کنی که جای زیادی نگیره)

شما ازمدل LT1083-3.3 باید استفاده کنید

زیرزمین توکل یک سری بزنید . امیدوارم گیرتون بیاد .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliat
      با سلام - مدار تثبیت کننده ولتاژی می خوام که 12 ولت dc رو به 3.3 ولت dc تبدیل کنه و با تغیر بار خروجی و هر مقدار جریان کشیدن در خروجی تا حدود 10A تغیری در ولتاژ 3.3 ولت خروجی بوجود نیاید.
      با سلام
      دقت کنید جریانی که شما مد نظر داری به نسبت خیلی بالا است، فکر نکنم استفاده از منابع تغذیه خطی خیلی جواب بده. برای جریان ۱۰ آمپر و ورودی ۱۲ ولت مدار شما باید ۸۷ وات توان تلف کنه! به بیان دیگر احتمالا بهتر است از منبع سوئیچینگ استفاده کنید.
      من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

شما میتوانید از توپولوژی buck جهت کاهش ولناژ و رگولاسیون ان استفاده کنیدسری به این سایت بزنیدschmidt-walter.eit.h-da.de/smps_e/smps_e.html
        در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X