اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

افزایش برد ماژول بلوتوث کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

افزایش برد ماژول بلوتوث کامپیوتر

با سلام
    بچه ها کسی می دونه چطوری میشه برد این ماژول های بلوتوث کامپیوتری ، همین معمولی های توی بازار رو افزایش داد ؟ اگه باید از ریپیتر استفاده کرد کسی می دونه چه ریپیتری که فرکانس بلوتوث رو پشتیبانی کنه تو بازار هست یا نه؟یه خروجی شبیه به آنتن روی برد هست ولی بی تاثیره یعنی آنتن بهش وصل میشه هیچ اتفاقی نمیوفته؟!!!!!!
    با تشکر و منتظر جواب هستم...
    یاعلی

پاسخ : افزایش برد ماژول بلوتوث کامپیوتر

معمولی ها رو نمی دونم.

ولی ظاهرا ماژول بلوتوث کامپیوتر با برد 5 کیلومتر هم اومده . یه سری به علاءالدین بزنید.

دیدگاه

تشکر از جواب
      ولی فکر کنم استفاده از همچین چیزی قانونی نباشه/
      کسی میدونه چطور باید همین ها رو افزایش برد داد؟
      یا علی

دیدگاه

یه سوال ؟

به فرض این رو تقویت کردیم
        حالا چه فایده داره ؟
        چون تو پروتکل بلوتوث اول باید دستگاه فرستنده و گیرنده چند بایت رو برای شناسایی و رمزگزاری همدیگه بفرستن
        در این صورت اگه دستگاه ما یک فایل رو برای 200 متر اون ور تر بفرسته اون طرف که موبایل داره که نمیتونه جواب ما رو بده و دستگاه ما شروع به ارسال اطلاعات کنه
        و اگه در این بین فاصله از حد مجاز بیشتر بشه دستگاه ارتباط بلوتوث رو برای چند ثانیه به حالت puse میبره و باز هم موبایل نمیتونه جواب مارو بده تا ارتباط از ادامه گرفته بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مسیح نظری
          یه سوال ؟

به فرض این رو تقویت کردیم
          حالا چه فایده داره ؟
          چون تو پروتکل بلوتوث اول باید دستگاه فرستنده و گیرنده چند بایت رو برای شناسایی و رمزگزاری همدیگه بفرستن
          در این صورت اگه دستگاه ما یک فایل رو برای 200 متر اون ور تر بفرسته اون طرف که موبایل داره که نمیتونه جواب ما رو بده و دستگاه ما شروع به ارسال اطلاعات کنه
          و اگه در این بین فاصله از حد مجاز بیشتر بشه دستگاه ارتباط بلوتوث رو برای چند ثانیه به حالت puse میبره و باز هم موبایل نمیتونه جواب مارو بده تا ارتباط از ادامه گرفته بشه
          سلام
          میدونید برای فرستادن فایل کسی از این نوع بلوتوث استفاده نمی کنه و مصارف تبلیغاتی دارد داداش من...
          با تشکر
          منتظر جواب هستم
          یا علی

دیدگاه

جالبه من هم شنیدم چند نفر چنین چیزی رو ساختن برای تبلیغات .
            من در این زمینه اطلاعی ندارم و خوشحال میشم این بحث رو برای من باز کنی /
            چه نوع تبلیغاتی ؟ مگه تو این نوع از تبلغات اطلاعات رو به صورت استریم میفرستن ؟ افلاین نیست ؟
            میشه یه کم توضیح بدی در این مورد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X