اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد یک کار عملی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهاد یک کار عملی

سلام به همگی .من دانشجوی ترم چهار رشته ICT (مخابرات -ارتباط داده ها) هستم .من تا حالا هیچ کار عملی نکردم و به همین دلیل فکر میکنم از این زمینه هیچ چیز نمی دونم. می خواستم که یه پروژه ای چیزی به من پیشنهاد بدین ، حالا که دفعه اولمه بتونم انجامش بدم. لطفا یه جوری باشه که زیاد خرج رو دستمون نزاره.لیست قطعات مورد نیاز و شکل مداری که باید اجرایی بشه و توضیحات لازم ر و یادتون نره. اگه این صفحه جایی نبود که نباید درخواست میدادم کمکم کنید. مرسی :angry:

پاسخ : پیشنهاد یک کار عملی

تو قسمت پروژه ها یکی رو انتخاب کنید و بسازید
    البته باید طرز ساخت pcb رو هم بلد باشین که تو سایت اموزش هست و اگر نه رو برد بورد بسازید
    علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

سلام ....................

به نظر من میتونید با گیت های منطقی شروع کنید .. هم کم هزینه هستن و هم میتونید اکثر ریزه کاری های عملی رو توشون پیاده سازی کنید .. مداری هم که مد نظرمه میتونه یه ساعت دیجیتال قابل تنظیم معمولی باشه ..

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=21963.0

موفق باشید ..
      دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

اگه میتونی از ایران به اروپا از طریق انعکاس لایه های توپوسفر (لایه های بالایی جو اگر اسمشو درست گفته باشم) دیتا بفرس :biggrin: :icon_razz:

خیلی باید شیرین باشه طراحیش! :nice:

دیدگاه

پیشنهاد من اینکه روی power line carrier کار کنید یکی از کاربردهای پولساز ان میتواند در درب باز کنهای اپارتمانها باشد البته کاربردهای دیگری نیز دارد.ممکن است یکی بگویید بیسیم ان موجود است ولی مشکل انها اول گران بودنشان و دوم تاثیر نویز در انها میباشد.و یا دیگری بگوید اماده اش در بازار موجود است و این پروژه بی فایده است که در جواب باید گفت که در این صورت نباید هیچ کاری کرد و فقط باید بنشینیم و نظاره گر باشیم چون اکثر چیزها امادهاش در بازار موجود است و نباید فراموش کرد که هدف یاد گیری و تجربه است واگر در کنار ان منفعتی بود که چه بهتر.
          در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

ممنونم از همتون ولی....... نمی دوونم از کجا شرو ع کنم .یه چیزی باشه که بشه از 8051 هم استفاده کرد.یه کاری که مراحلش از قبل برام مشخص باشه البته به کمک شما.مرسی.میشه در مورد اون پیشنهادی که دارین اگه فایلی برای آموزش هم دارید برام بزارید؟مرسی :rolleyes:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X