اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال: تشخیص شماره تلفن با استفاده از صدای شماره گیری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال: تشخیص شماره تلفن با استفاده از صدای شماره گیری

با سلام خدمت اساتید گرامی
    میخواستم بدونم آیا مدار یا نرم افزار کامپیوتری ای وجود داره که بشه با اون شماره تلفن مربوط به صدای ضبط شده ی شماره گیری (tone) رو پیدا کرد؟
    ممنون میشم جواب بدین

پاسخ : سوال: تشخیص شماره تلفن با استفاده از صدای شماره گیری

نه ، خودت باید این کارو یعنی تطابق رو دستی با یه نرم افزاری مث ادوب آئودیوشن انجام بدی ،
    توضیح اینکه خودت با تلفن خونتون در حالت تون شماره های 0و1و2و3و4و5و6و7و8و9 رو بگیری و ضبط کنی و بعد اونو و فایل قبلی رو که داری دستی چک کنی. (من قبلا یه با این کارو انجام دادم ، حالا بمونه واسه چی!)
    البته این کاری که شما میخوای بکنی بیشتر راست کار پلیساس !!! راستشو بگو میخوای چیکا کنی !
    ) __ ()
    (='.'=)
    (&quot_(&quot
    نابرده رنج گنج ميسر نميشود ...http://i13.tinypic.com/2qd35u8.gif

دیدگاه

سلام
      راستشو بخوای من سوژه خاصی ندارم . فقط کنجکاو شده بودم ببینم قضیه از چه قراره. البته یه چیزی باعث شد به فکرش بیافتم ولی چیز خاص و مهمی نبود.
      به هر حال ممنون از پاسخت.

دیدگاه

آقا فکر کنم با MT8870 بشه ها! ... تا جایی که من کار کردم و می دونم ، این آی سی وقتی به خط تلفن وصل بشه ، می تونه شماره مربوط به تون ها رو تشخیص بده. حالا صدای ضبط شده هم که فرقی با خود تون نداره :redface: داره؟ این آی سی یه ورودی سیگنال داره و یه خروجی 4 بیتی ( مخصوص کد مربوط به تون ). خیلی هم ساده ست. با یه سرچ کوچیک دیتا شیتش پیدا میشه. :redface:

دیدگاه

سلام
          خوب مگه این MT8870 ورودی خط تلفن نداره؟ حالا چجوری میتونیم سیگنال صوتی رو بهش وصل کنیم؟ اگه مداری داری ممنون میشم لطف کنی.

دیدگاه

چرا داره. اتفاقا همین جوری هم استفاده میشه. طرز اتصالش توی دیتا شیت هست. همه چی رو توش نوشته http://assets.zarlink.com/DS/zarlink_MT8870D_OCT_06.pdf

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X