اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رجیستری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رجیستری

سلام دوستان
    دستورات مربوط به رجیستری را نمی توانم در کامپیوترم اجرا کنم همه موارد را اجرا کردم مثلا قرار دادن عکس پس زمینه در my computer
    Hkey_Current_user\software\microsoft\internetexplo rer\toolbar
    نوعstringvalue
    دستورBackBitmapShell
    مقدار:مسیر عکس

پاسخ : رجیستری

سلام
    کسپرجون . نمی تونی اجرا کنی یعنی چی؟
    دقیقا بفرما تا متوجه شم.
    خب راستش میدونی که کلید های رجیستری case sensitive هستن و حروف کوچک و بزرگ براشون متفاوت تلقی میشه.
    پس کلیدتو دقیقا همونطو که هست بزن
    بعدی انتخاب نوع مناسب برا کلیدته که موقعی که New رو از منوی راست کلیک انتخاب میکنی باید به این مورد توجه کنی
    بعدی اینکه در نام کلیدها فاصله وجود نداره.
    بعدی اینکه کندو های اصلی HKLM و HKCU در ساختار کلیشون تقریبا مشابهن و شاید تو بعضی موارد این بیدقتی پیش بیاد و تور دنبال کردن مسیر مورد نظر ما رو به اشتباه بندازن. البته خب منظورم کلید بالایی که شما معرفی کردی نیست، کلی عرض کردم.
    و...
    سرانجام اینکه اکثر تغییرات در رجیستری از اونجا که حین کار ویندوز برای عدم کاهش سرعت بررسی نمیشن و فقط ابتدای بالا اومدن چک میشن ، پس نیاز به ریستارت دارن . (مثلا یه نمونه همینی هست که شما فرمودی و یه مثال نقض هم براش، غیر فعال کردن task manager هست که تو هر دفعه ctrl+alt+delete زدن یا راست کلیک رو taskbar کلید رجیستریش بررسی میشه.)

نکته ی نهایی اینکه شما خودت استادی و نیاز به گفتن اینا نداری. ولی خب گفتم شاید بعضیا ندونن.

بهرحال اگه دقیقا بفرمایی منظورت چیه که رجیستری اجرا نمیشه ، خوب میشه.
    البته دوستان باید یاداوری کنم که این ترفند پس زمینه ی toolbar پنجره های explorer رو عوض میکنه، نه پس زمینه ی خود پنجره رو .

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

من فکر میکنم ویندوز شما دچار مشکل شده و باید رجیستر ویندوز را توسط نرم افزار های موجود درست"ریپیر"کنید.
      **همیشه به این فکر کن که خداوند با توست**

دیدگاه

یکی از معرکه ترین برنامه های درست کننده رجیستری

Registryfix

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X