اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فایل های آموزشی fairchild

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فایل های آموزشی fairchild

شرکت .fairchild هم همانند Atmel و .... فایل های آموزشی خوبی در مورد منابع تغذیه سوئیچینچ داره. این که من پیدا کردم یه فایل exe است که شبیه برنامه های فلشه و نحوه محاسبه و ساخت یه منبع سوئیچینگ رو قدم به قدم توضیح میده. البته قسمت های دیگه ای هم داره.

اینم PDF بدی نیست :
    http://www.fairchildsemi.com/an/AN/AN-4140.pdf

شما هم اگه PDF ای فلشی چیزی پیدا کردید در اختیار بقیه بذارید.
    بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
    اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

پاسخ : فایل های آموزشی fairchild

سلام
    این فایل های اموزشی خوبه ولی ایا این ای سی هاش توی ایران پیدا می شه؟
    مثلا fsdm 311 یا ...

دیدگاه

سلام
      بله یه سریشون پیدا میشه. البته Fairchild یه سری آی سی داره که خانواده بزرگی رو تشکیل میدن. من 5M0365و 5H0365 و5H0365 و سری 380 همینها و سری 765 و ... گیر میاد برای تا 60 وات گیر میاد و بیشتر از اون هم تا حالا تگشتم. اینها که گفتم 800 تومن هستن و من یه 60 واتی ساختم باشهاشون. خیلی حفاظت قویی دارن که خروجی رو من هرچی اتصال میدم نمیسوزه و به این پروتکت Green میگه fairchild .
      به این PDF های :

AN4138 : Design Considerations for Battery Charger Using Green Mode Fairchild Power Switch
      AN4140 : Transformer Design Consideration for off-line Flyback Converters using Fairchild Power Switch
      AN4102 : A Fairchild Power Switch based SMPS for Color Television Receivers
      AN4141 : Troubleshooting and Design Tips for Fairchild Power Switch (FPS) Flyback Applications
      AN4137 : Design Guidelines for Off-line Flyback Converters Using Fairchild Power Switch

من با خوندن اینها خیلی چیزها یاد گرفتم مخصوصا AN4137 به نظر من بهترین شروعه.
      بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
      اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

ممنون از توجهتون
        آیا شما با استفاده از همین نرم افزار طراحی کردید و ساختید؟
        من می خوام یکی بسازم خوشحال می شم راجع به کارهایی که کردید و جواب نگرفتید بگید که من تکرار نکنم.
        اصلا استفاده از ای سی های دیگه چطوره؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X