اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عدم شبیه سازی بعضی از میکر های سری PIC18FXXXX توسط Proteus7.2 و ورژن های قبلی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عدم شبیه سازی بعضی از میکر های سری PIC18FXXXX توسط Proteus7.2 و ورژن های قبلی

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

من یه پروژه دارم که یه قسمت از اون رو حتما باید با میکرو کنترلر PIC18F4431 انجام بدم ولی متاسفانه PROTEUS نمیتونه اونو شبیه سازی کنه(یا حداقل این ورژنی که من دارم نمیتونه) اگه ممکنه راهنماییم کنین که چه کار باید انجام بدم تا مشکلم حل بشه.
    البته یه راهی به ذهنم رسیده که DLL مربوط به ورژن های بالاترو روی همین ورژن که خودم دارم نصب کنم. اگه کسی از شما Proteus ای داره که میتونه PIC18F4431 رو شبیه سازی کنه لطف کنه یه جایی PIC18.dll که تومسیر

C:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 7 Professional\MODELS
    هستش رو واسم پلود کنه.

خیلی خیلی منون میشم اگه یه انسان مومن پیدا بشه این کاروواسم انجام بده

پاسخ : عدم شبیه سازی بعضی از میکر های سری PIC18FXXXX توسط Proteus7.2 و ورژن های قبلی

سلام دوست گرامی من از ورژن proteus7.1 sp2 استفاده میکنم الان که نگاه کردم دیدم مدلی که شما میگین رو داره فایل library از تو دایرکتری که برنامه رو نصب کردم براتون گذاشتم.(البته به صورت فایل RAR) امیدوارم که کارکنه.موفق باشید.(حجم: 936 کیلو بایت)
    http://www.4shared.com/file/93286326/fe9d4f3b/LIBRARY.html

دیدگاه

پاسخ : عدم شبیه سازی بعضی از میکر های سری PIC18FXXXX توسط Proteus7.2 و ورژن های قبلی

سلام شاهرخ جان
      خیلی ممنون از توجه تون.
      من ورژن 7.2 رو دارم. مدلش هست ولی سیمولاتورش نیست یعنی وقتی از تو قسمتpick devices میکرو رو انتخاب می کنم بالای شماتیکش مینویسه No Simulator model البته م library شما رو هم کپی کردم ولی باز هم همین مشکل برقرار بود
      باز هم ممنون

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
      اگه دوستانی هستن که proteus 7.3 به بالا دارن لطف کنن از تو مسیر های نصب نرم افزارشون این فایل ها رو پلود کنن.

C:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 7 Professional\LIBRARY\pic.idx
      C:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 7 Professional\LIBRARY\pic.lib
      C:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 7 Professional\LIBRARY\picmicro.idx
      C:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 7 Professional\LIBRARY\picmicro.lib
      C:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 7 Professional\MODELS\pic18.dll
      C:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 7 Professional\MODELS\pic18.dll.BAK

thanks

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X