اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال تصویر Real-Time

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال تصویر Real-Time

سلام
    سال نو را پیشاپیش تبریک می گویم من می خوام تصویر دوربین رو به صورت On-line و Real-time از طریق ماژول فرستنده-گیرنده ارسال کنم. از چه دوربین و فرستنده ای بهتره استفاده کنم؟ راستش خیلی مهمه که تصویر به هیچ وجه قطع نشه.لطفا اگه ممکنه bitrate لازم برای ارسال تصویر رو هم بگید.

[move]انشاءالله سال خوبی در پیش داشته باشید.[/move]
    زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
    هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
    صحنه پیوسته به جاست
    خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

پاسخ : ارسال تصویر Real-Time

فرستندههای صوت و تصویر در بازار موجود هستند که با توجه به برد مسافت و کیفیت قیمتهای متفاوتی دارندکه یکی از انها را که قیمت کردم با برد 100 متر در حدود 100 هزار تومان بود پاساژ واقع در میدان توپخانه ویا پاساژ امجد در جمهوری و شما میتوانید ورودی تصویر و یا صوت را به ان وصل کرده و انتقال دهید.
    در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

.

سلام

همانطور که دوستمون گقتند اگه بخواهید بصورت آنالوگ این کار را انجام دهید باید از ماژول های فرستنده و گیرنده که در
      فرکانس های 900 یا 1250 یا 2400 مگاهرتز یافت میشوند برای ارسال آنالوگ استفاده کنید .
      -
      ولی دوربین های نسبتا جدید که وب کم هم شامل آنها میشود هم خروجی آنالوگ دارند و هم دیجیتال دیتا . برای امنیت بیشتر
      و کد کردن سیگنالهای دیتای تصویر خروجی این دیتا ها رو باید از مدارات ENCODER عبور دهید و توسط ماژول های مخصوص
      ارسال تصویر دیتا آنها رو منتقل کنید . در گیرنده هم خروجی دیتا رو باید DECODE کنید و سیگنال آنالوگ رو استخراج نمایید .

همه اینها به نوع کار و امنیت تصویرت بستگی داره .
      نمونه ای از ماژول های ارسال دیتای تصویر در لینک زیر هست که نرخ ارسال دیتا و بقیه پارامترها رو مشخص کرده است .
      ولی مشکل کوچک اینجاست که باید این ماژول ها رو از خارج وارد نمایید .

http://www.applied-wireless.com/pdf/T900V.pdf
      http://www.applied-wireless.com/pdf/R900V.pdf

دیدگاه

پاسخ : ارسال تصویر Real-Time

با تشکر از پاسخ های شما
        من چندتا نکته یادم رفت بگم
        1- وزن اون خیلی محدوده در حد 50 گرم.
        2- تا 200 متر هم باید برد داشته باشم
        3- تغذیه هم چون باتریه بهتره که کم مصرف باشه.
        خیلی پیچیده شد. ولی اگه این خصوصیات رو نداشته باشه نمیتونم ازش استفاده کنم
        اگه ممکنه حالا با این شرایط جدید یه ماژول معرفی کنید. خیلی ممنون.
        زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
        هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
        صحنه پیوسته به جاست
        خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

دیدگاه

.

.سلام

با این تفاصیل حتما ارزون هم باید باشه (اینو یادت رفت) icon_mrgreen icon_biggrin
          یک مطلب رو هم شما نگفتید که آیا گیرنده شما میتونه تلویزیون معمولی باشه یا اینکه باید از گیرنده مخصوص
          خودش استفاده کنید . اگه گیرندت تلویزیون معمولی باشه ماژولهای زیادی تو بازار هست که چینی هستند و ورودی
          AV میگیرند و خروجی RF-ANT بشما میدهند . معمولا همراه هر VCD چینی یکی هم تو کارتونش هست . اینا بردی
          که میخواهی میدهند ولی در ناحیه UHF تلویزیون عمل میکنند و ارزون هم هستند .
          -
          ولی اگه فرکانسی خارج از این محدوده میخواهی فکر نمیکنم با این وزن بتونی پیدا کنی . اینهایی که در بازار هستند
          در جعبه های فلزی شیلد شده قرار دارند و نسبت به توانشان از باتریهای مختلف استفاده میکنند .
          مدلهایی تا 20یا 30 متری هستند که دوربین با فرستنده در یک محفظه هستند و تغذیه آنها هم 5 ولتی است ولی برای برد
          200 متر باید از مدل هایی با توان بالاتر استفاده کنی .
          بنظرم بهتره سری به پاساژهای امجد و فتوت بزنی و مدل ها رو از نزدیک ببینی .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X