اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خازن 20k uf یعنی چی ؟؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خازن 20k uf یعنی چی ؟؟؟؟؟

سلام یه مداری دارم که کنار خازن نوشته 20k uf مثل شکل زیر . معنی این یعنی چی ؟؟؟ آخه همچین خازنی مگه دارم .

مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

پاسخ : خازن 20k uf یعنی چی ؟؟؟؟؟

شاید منظورش 20mf هست . خدا نصیب نکنه با چنین ای سی در بیفتید .... ان شا الله......
    مدار تون چیه شاد واقعیت داره

دیدگاه

اقا شاید این بدردتون بخوره
      امروز رفتم به کارمند بانک کمک کنم پول رو بزاره تو خودپرداز دیدم یه خازن توش هست اندازه یه لیوان بزرگ

روش نوشته بود
      150000 u 35v

صد و پنجاه هزار میکرو 35 ولت
      نمیدونم برای چی بود ولی چنین خازنی داریم

دیدگاه

مدار منبع تغذیه هستش - حالا من چیکار کنم

من که تا به حال همچین چیزی ندیده بودم .
        مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط segmex
          سلام یه مداری دارم که کنار خازن نوشته 20k uf مثل شکل زیر . معنی این یعنی چی ؟؟؟ آخه همچین خازنی مگه دارم .

سلام. چرا نباید داشته باشیم؟ خب این خازن 20 میکرو فاراد هست دیگه. اون k تا اونجا که من می دونم مربوط به یه چیز دیگه میشه ربطی به اندازه نداره. شایدم اشتباه می کنم

نوشته اصلی توسط مسیح نظری
          اقا شاید این بدردتون بخوره
          امروز رفتم به کارمند بانک کمک کنم پول رو بزاره تو خودپرداز دیدم یه خازن توش هست اندازه یه لیوان بزرگ

روش نوشته بود
          150000 u 35v

صد و پنجاه هزار میکرو 35 ولت
          نمیدونم برای چی بود ولی چنین خازنی داریم
          آره داریم حتی 100 برابرش رو هم هست خازن 20 فارادی! اندازه ی یه کپسول آتشنشانیه. اون که شما دیدی 0.15 فاراد بوده که به قول خودتون اندازه ی یه لیوان بزرگه !
          Goodbye

دیدگاه

پیدا کردم - حق با شما بود آقای powers این k مربوط به تلورانس میشه

از دوستان متشکرم که دراین بحث شکت کردین :wow: :wow: :wow: :wow: :applause: :applause:

B = ±0.1pF
            C = ±0.25pF
            D = ±0.5pF
            E = ±0.25%
            F = ±1.0%
            G = ±2%
            H = ±2.5%
            J = ±5% *
            K = ±10% *
            L = ±15%
            M = ±20% *
            N = ±30%
            P = -0, +100%
            S = -20, +50%
            W = -0, +200%
            X = -20, +40%
            Z = -20, +80% *

دیدگاه

خازن 120 فراد هم داریم اندازه باطری بزرگه ولی ولتاژش 2.5 ولته قیمتشم حدود 10-20 تومنه
              از تکنولوژی نانو استفاده کردن خیلی دیز شارژ میشه اشکالش این بود اگر اشتباه نکرده باشم... ولی مصل باطریه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X