اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرم افزار برای تبدیل AVI و زیرنویس SRT به فیلم DVD

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نرم افزار برای تبدیل AVI و زیرنویس SRT به فیلم DVD

سلام به همه دوستان. پیشاپیش عیدتون مبارک. و امیدوارم سال خوبی داشته باشید.

دنبال یه نرم افزرا بودم که بشه به راحتی فیلم های دانلودی (Avi با کدک XviD) رو به همراه زیرنوسش (پسوند SRT) تبدیل به یه فیلم DVD درست و حسابی با منو و قابلیت تغییر فونت سایز زیرنویس و... داشته باشه.
    من خیلی برنامه ها مثل , Nero Vision ، Ulead DVD movire Factory , Super DVD Creator, AVS Video Tools و ... امتحان کردم نشد. و هیچ کدوم زیرنویس رو ساپورت نمیکنن.

کسی برنامه ی درست و حسابی که خودش جواب گرفته باشه یا حداقل بدونه جواب میده سراغ داره؟ ممنون. :smile:

پاسخ : نرم افزار برای تبدیل AVI و زیرنویس SRT به فیلم DVD

اسم زیرنویس رو دقیقا با اسم فیلم یکی کن
    بعد با نرم افزار jet audio که قابلیت پخش و تبدیل فیلم رو داره اونو به هر فرمتی کهمی خوای تبدیل کن
    زیرنویس هم بهش می چسبه

jet audio با قابلیت تبدیل فیلم به این اسم"Jet Audio VX" شناخته میشه اینو سرچ کن

نرم افزار Convert XtoDVD هم هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مرتضی محسنی
      اسم زیرنویس رو دقیقا با اسم فیلم یکی کن
      بعد با نرم افزار jet audio که قابلیت پخش و تبدیل فیلم رو داره اونو به هر فرمتی کهمی خوای تبدیل کن
      زیرنویس هم بهش می چسبه

jet audio با قابلیت تبدیل فیلم به این اسم"Jet Audio VX" شناخته میشه اینو سرچ کن

نرم افزار Convert XtoDVD هم هست
      ممنون از شما. اما با این کار زیرنویس با فونت Defult نا مناسب که فونت خارجی هم هست روی فیلم اضافه میشه که اونهم میره تو قسمت مشکی رنگ، رنگ سفید و....، اگر اون برنامه ای رو که تو پست اول میخواستم نمیشناسی، ممکنه یه برنامه معرفی کنی که زیرنویس رو بت تغییراتی مثل فونت، سایز، رنگ، Position و... روی فیلم اضافه کنه؟

دیدگاه

سلام.
        این برنامه رو پیدا کنید و امتحان کنید :
        AVIAddXSub

دیدگاه

سلام آقای Kasper.
          متاسفانه این نرم افزار AVIAddXSub هم کار نکرد. نمیدونم چرا. این نرم افزارها همشون قشنگ Process رو طی میکنن، هیچ Errorای نمیدن و آخر سر هم Succsess میدن! اما وقتی فایل خروجی رو نگاه میکنم، هیچ زیرنویسی نیست!!!

این لینک برنامه: http://users.otenet.gr/~dhmk/AVIAddXSub.zip حجم: 800 کیلو بایت

اگر شما قبلا جواب گرفتید، ممکنه یه بار امتحان کنید؟ شاید تنظیم جزئی خاصی بخواد که من انجام ندادم.

هر کسی از دوستان هم که یه نرم افزار حرفه ای برای ساخت فیلم DVD با زیرنویس داره و خودش جواب گرفته سراغ داره، لطف کنه معرفی کنه. ممنون میشم.

ســــــــــــــــــــــــــــــال نــــــــــــــــــــــو مــــــــــــــــــــــــــبــــــــــــــــــــــ ــــارک!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد منفرد

ممنون از شما. اما با این کار زیرنویس با فونت Defult نا مناسب که فونت خارجی هم هست روی فیلم اضافه میشه که اونهم میره تو قسمت مشکی رنگ، رنگ سفید و....، اگر اون برنامه ای رو که تو پست اول میخواستم نمیشناسی، ممکنه یه برنامه معرفی کنی که زیرنویس رو بت تغییراتی مثل فونت، سایز، رنگ، Position و... روی فیلم اضافه کنه؟
            دوست عزیز توی jet audio یه قسمت داره برای ویرایش زیرنویس
            به هر شکلی که خواستی در میاد

وقتی تو پنجره اصلی فایل رو اضافه کردی ، فایل رو انتخاب کن
            بعدسمت راست روی دکمه option ، کلیک کن
            وسط پنجره باز شده یه دکمه هست به نام configure subtitle option روش کلیک کن و هر تغییری خواستی توی زیرنویس بده

دیدگاه

دوست عزیز توی jet audio یه قسمت داره برای ویرایش زیرنویس
              به هر شکلی که خواستی در میاد

وقتی تو پنجره اصلی فایل رو اضافه کردی ، فایل رو انتخاب کن
              بعدسمت راست روی دکمه option ، کلیک کن
              وسط پنجره باز شده یه دکمه هست به نام configure subtitle option روش کلیک کن و هر تغییری خواستی توی زیرنویس بده
              با این قسمت آشنا هستم. اما بهتر شد اینجا بیان شد. اما اگر پست اول رو خونده باشید من دنبال یه برنامه ای میگردم که بشه فیلم و زیرنویس و تغییرات زیرنویس رو بهش داد و ازش خروجی فیلم DVD گرفت. کع اگر امکان ساخت منو و... هم داشته باشه که چه بهتر. قسمت تبدیل JetAudio (Convert Video هم اولا کیفیت DVD میده نه دقیقا فایل VOB و پوشه Audio_TS و Video_TS، و ثانیا اینکه نمیشه باهاش زیرنویس رو همونطوری که تو نمایش فیلم تغییر میدیم، تو تبدیل هم تغییر بدیم و بهش اضافه کنیم و کلا اگر هم زیرنویس همنام ویدئو باشه و تو یه پوشه هم باشه بهد از تبدیل هیچ زیرنویسی اضافه نمیشه. در مورد بقیه برنامه ها تو پست قبلی گفتم.

خواهشا اگر کسی هست که خودش جواب گرفته باشه و به راحتی فیلم های AVIو زیرنویس SRT رو تبدیل به DVD کرده، اینجا برنامشو معرفی کنه.

دیدگاه

سلام
                نرم افزار subtitle workshop یز خیلی ردیفیه که مجانی هم هست. (ایول)
                پسوند های زیادی رو ساپورت میکنه که بدرد همه میخوره.
                سال نوی همه تون مبارک.
                http://www.urusoft.net/downloads.php?lang=1
                Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

دوست عزیز برای مدیریت روی نوشته های زیرنویس با فرمت srt یا sub یا هر فمت دیگه اعم از تغییر رنگ، posision، تغییر سایز و ... از نرم افزار KMPlayer استفاده کن.
                  قدرتمندترین نرمافزار multimedia که تا حالا دیدم.
                  ارسال sms رايگان از اينترنت به موبايل 100% عملي
                  http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=7871.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moresa

دوست عزیز برای مدیریت روی نوشته های زیرنویس با فرمت srt یا sub یا هر فمت دیگه اعم از تغییر رنگ، posision، تغییر سایز و ... از نرم افزار KMPlayer استفاده کن.
                    قدرتمندترین نرمافزار multimedia که تا حالا دیدم.
                    سلام. KM Player رو دو سالی میشه استفاده میکنم. برای تبدیل AVI به DVD دنبال برنامه بودم. که هیچ چیز درست حسابی پیدا نکردم.

اما یکی از بچه ها که کاربر جدیدی هم بود (bijar) نرم افزار اوپن سورس DVD Flick رو معرفی کرد که ازش صمیمانه تشکر میکنم. با این برنامه براحتی به تمام چیزایی که تو پست های اول این تاپیک پرسیدم رسیدم! :job:

لینک دانلود برنامه برای ویندوز XP:

http://downloads.sourceforge.net/dvd...up_1.3.0.6.exe

لینک دانلود سورس برنامه:

http://garr.dl.sourceforge.net/sourc...ce_1.3.0.6.zip

دیدگاه

سلام.

اینم آموزش کامل KM Player و بعدا دیگر نرم افزارها (برای اجرای زیرنویس):

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=27392.0

دیدگاه

سلام
                        دوست عزیز اگر ممکن لطفا توضیح بدید که با کدام ورژن از نرم افزار dvd flick تبدیل را به اضافه زیرنویس انجام دادید من هر کاری که می کنم خروجی زیرنویس رو نشون نمی ده !!!
                        اگر ممکن توضیح بدبد مراحلش رو

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X