اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کامپایلر مناسب کدام است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کامپایلر مناسب کدام است؟

سلام به همه دوستان.
    ضمن عرض تبریک سال نو می خواستم بنده را در انتخاب کامپایلر مناسب راهنمایی کنید.واقعا نمیدونم که با بسکام کار کنم یا کدویژن.اصل قضیه پروژه دانشگاه است که باید تحویل بدم.موضوع پروژه هم اینه:
    ما باید روی یک صفحه تاچ اسکرین یک حرف انگلیسی رو با بصورت دست نوشته بنویسیم و میکرو اون حرف رو تشخیص بده.مثل همون قسمتی که در موبایل های P990 , Nokia 5800 و غیره هست.برای این کار کدوم کامپایلر مناسب تره؟ از لحاظ ارتباط با دنیای بیرون مثلا پورت سریال کدام برنامه بهتر عمل می کند؟
    با تشکر

پاسخ : کامپایلر مناسب کدام است؟

این برنامه رو با همه کامپایلرها میشه انجام داد . فقط باید دقت ADC ، کاهش نویز و تاچ با حساسیت بالا رو در نظر بگیری.
    تو این زمینه از حمید نجفی ( C کار می کنه ) می تونی کمک بگیری.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hmz1
      سلام به همه دوستان.
      ضمن عرض تبریک سال نو می خواستم بنده را در انتخاب کامپایلر مناسب راهنمایی کنید.واقعا نمیدونم که با بسکام کار کنم یا کدویژن.اصل قضیه پروژه دانشگاه است که باید تحویل بدم.موضوع پروژه هم اینه:
      ما باید روی یک صفحه تاچ اسکرین یک حرف انگلیسی رو با بصورت دست نوشته بنویسیم و میکرو اون حرف رو تشخیص بده.مثل همون قسمتی که در موبایل های P990 , Nokia 5800 و غیره هست.برای این کار کدوم کامپایلر مناسب تره؟ از لحاظ ارتباط با دنیای بیرون مثلا پورت سریال کدام برنامه بهتر عمل می کند؟
      با تشکر
      سلام
      به نظر من با کدویژن کار کنید.
      **همیشه به این فکر کن که خداوند با توست**

دیدگاه

سلام
        به نظر من شما با هر دو کامپایلر می تونید کار کنید و این پروژه را انجام بدید. اگر زبان C کار می کنید کامپایلر Codevision و اگر با بیسیک کار می کنید کامپایلر Bascom .

برای نحوه کار با تاچ اسکرین به لینک زیر مراجعه کنید:
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=13736.msg61331

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hmz1
          سلام به همه دوستان.
          با تشکر
          این کاری که شما می خواهید انجام بدید در حوزه ی پردازش تصویر و Pattern Recognition قرار میگیره که محاسبات زیادی داره، بعید می دونم بتونید به صورت Real-time این کار رو با AVR انجام بدید.

There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

از نظرات مفید همه ممنونم.آیا کسی هست قبلا این کارو کرده باشه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X