اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایده جدید برای پروژه های مهندسی پزشکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایده جدید برای پروژه های مهندسی پزشکی

سلام
    آیا کسی ایده جالب برای طرح پزشکی داره
    یکی نیست به ما بگه "آخه تو رو چه به AVR"

پاسخ : ایده جدید برای پروژه های مهندسی پزشکی

سلام ..............

نوشته اصلی توسط question
    سلام
    آیا کسی ایده جالب برای طرح پزشکی داره
    مکانیکال یا پردازشی؟
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

آره
      چند تا میخوای ...

اگه از دانشجویان پزشکی پپرسی خیلی کمکت می کنن ... اما:
      باید با منطق کامپیرتر اشنا باشن تا بتونن یه چیز شدنی بگن ...

ا

دیدگاه

تا چه حد آخه پیچیده باشه؟
        مثلا ساخت دستگاه عکس برداری با امواج مافوق صوت (مثلا به منظور شناسایی بافت های سرطانی)چیزه خوبیه که اینجا کسی یا شرکتی روش درست کار نکرده و کار نسبتا تا بسیار پیچیده ایه.

البته میشه 4 تا ترانزیستور رو هم پشت سر هم سمبل کرد و گفت معماری جدید در عرصه ابر رایانه ها ساختیم!(مثل فلش 600 گیگی ساخت دانشگاه ش**ف-کلی هم بوق زدن واسش oo (اختراعات خنده آور پر سر و صدا)
        یا مثلا مدل سازی رفتاری سلول های سرطانی و پیشبینی متاستاز بافت های سرطانی!
        آنالیز EEG مثلا برای واکنش به یه محرک خاص (مقالات ترجمه شده در این ضمینه رو می تونی به عنوان تز دکتری و فوق لیسانس دانشجو ها پیدا کنی)
        چیز های ساده و کلا هر دم بیل (خوراک اختراع و اکتشاف در ایران) هم مثل اینا:
        1-ساخت سیستم پردازش تصویر برای تشخیص خرابی دندان از روی فریم عکس های دندان (خود دندون پزشکا اینو بشنوند می خندند! میگید نه امتحان کنید)
        2- همه جور کالرو گراف و رنگ سنج (اینم یه چیز سادست که هیچ خاصیتی جز افتخار ملی کردن ندراه! روش اختراع به این صورته: شما یه آشکار ساز (برای قند خون برای هموگلوبین خون و... یه موادی داره هر کدوم مثل تورنوسل! که دشمنان بی سواد غربی قبلا کشف کردن. ) رو بر می دارید یه رنگ سنج (برای اندازه گیری رنگ RGB مثلا) می سازید که رنگ آشکار ساز رو دیتکت کنه و بعد از یه جدول مقادیر مثلا قند خون و ... رو مشخص کنه! به این میگن اختراع در ضمینه مهندسی -پزشکی . یه عنوان اندازه گیری فلان چیز از چشم و گوش و ناخون و سلفه و... روش میزاری و میشه حسابی باحاش حال کرد!)
        3-کوچک کننده بینی در 2 سوت :mrgreen:
        4-...

من خودم تصورات و ایده هایی دارم که در علوم مهندسی -پزشکی زلزله ی 10.5 ریشتری ایجاد میکنه. اما باید بستر آزمایشاتش رو فراهم کنم :mrgreen: :surprised: -رو نمیکنم فعلا :mrgreen:
        Gracias A La Vida
        [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
        http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
        زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

قبل از ایده های جالب ... با کاربرد کم ...

اگه بشه یه فناوری ملی تولید بشه ... با قدرت رقابت (نه مثل ماشین ها؛ که با زور گمرگ ونبود ماشین خارجی باقی موندن) ... خیلی خوبه ...

مثلا:
          همین دستگاه گلوکومتر؛ اگه ایرانیش تولید بشه -با قیمت مناسب- ...
          دستگاه توار قلب ...
          اودیو متری (با اینکه بسیار ساده است 17 ملیون قیمت داره-

برای امشب بسه ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ___
            سلام ..............

مکانیکال یا پردازشی؟
            نیاز به پروژه های جدید مهندسی پزشکی در خصوص بیوالکتریک دارم تا بتونم یک پروژه ی بیوالکتریکی ارائه بدم
            وقتی خدا را دیدم که مشکلم را حل میکرد من به توانایی او ایمان آوردم و وقتی حل نمیکرد میفهمیدم او به توانایی من ایمان دارد

دیدگاه

هر چه تعداد پروژه ها بیشتر باشه بهتره این طوری دستم برای انتخاب مناسب ترین پروژه ایی که از عهده اش بر بیام بازتره لطفا راهنماییم کنید
              وقتی خدا را دیدم که مشکلم را حل میکرد من به توانایی او ایمان آوردم و وقتی حل نمیکرد میفهمیدم او به توانایی من ایمان دارد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X