اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاثیر دروس با ضریب 0

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تاثیر دروس با ضریب 0

سلام دوستان
    سال نوتون مبارک
    درسایی مثل ماشین وبررسی واسه الکترونیک ومخابرات ضریب 0 دارن ولی بچه ها واسه رقابت اینا رو میزنن.یعنی تو نمره کل تاثیر داره همینطور توی رتبه بندی؟ :bye
    یه کم توضیح میدین؟

پاسخ : تاثیر دروس با ضریب 0

هر عددی در صفر ضرب شود حاصل برابر با صفر میشود

هر گرایش ضرایب خاص خودشو داره

در رشته های الکترونیک و مخابرات دروس ماشین و بررسی بی اثر هستند حتی اگه اونارو 100 زده باشی :smile:

موفق باشید :nerd:
    مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

پاسخ : تاثیر دروس با ضریب 0

نوشته اصلی توسط mohamadsam
      سلام دوستان
      سال نوتون مبارک
      درسایی مثل ماشین وبررسی واسه الکترونیک ومخابرات ضریب 0 دارن ولی بچه ها واسه رقابت اینا رو میزنن.یعنی تو نمره کل تاثیر داره همینطور توی رتبه بندی؟ :bye
      یه کم توضیح میدین؟
      شما درست میگی. این سوالیه که همیشه تو ذهن منم بوده. من خودم بعضی از الکترونیکی ها رو دیدم که میان در مورد درصد هایی که زدن تو درسای بررسی و ماشین بحث می کنن. خودمم نمی دونم چرا اونا این درسا رو میزنن. شاید یکی از دلایلش تغییر گرایش باشه. اما من شخصا هیچ قدرتی ای رو ندیدم که بگه من الکترونیک رو زدم :nerd:
      Goodbye

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X