اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد : مدت زمان حضور کاربر در ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهاد : مدت زمان حضور کاربر در ...

سلام دوستان

من یک پیشنهاد دارم و خوشحال میشم عملی بشه

ما تو سایت خیلی ها رو داریم شاید فقط کارهای سایت رو دنبال میکنن و کمتر پست میزنن !

اگه بشه مثل بعضی از سایت ها مدت زمان حضور کاربر تو سایت رو کنار نام کاربریش تو تاپیک هایی که شرکت میکنه بزنه خیلی خوب میشه

چن مثلا یه نفر کلا 11 پست بیشتر نداده واسه همین وقتی سوالی میپرسه من کمی فکر میکنم اون تازه کار هست و باید مثل تازه کار ها بهش جواب بدم ولی اگه نوشته باشه ایشون مثلا سه روز تو سایت حضور داشته میشه حدس زد که در این باره تو سایت کلی گشته یا یه کاربر با تجربه هست و نوع کمک کردن بهش بهتر میشه .

البته تو مشخصات هر کسی این موضوع نوشته ولی خب نمیشه برای هر پستی که میخوای جواب بدی بری مشخصات طرف رو ببینی

البته نمیدونم منظورم رو نتونسته باشم برسونم ولی فکر میکنم بشه رو این موضوع کمی فکر کرد .

پاسخ : پیشنهاد : مدت زمان حضور کاربر در ...

پیشنهاد خوبی است
    منم موافقم
    The harder I work, the luckier I get

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مسیح نظری
      سلام دوستان

من یک پیشنهاد دارم و خوشحال میشم عملی بشه

ما تو سایت خیلی ها رو داریم شاید فقط کارهای سایت رو دنبال میکنن و کمتر پست میزنن !

اگه بشه مثل بعضی از سایت ها مدت زمان حضور کاربر تو سایت رو کنار نام کاربریش تو تاپیک هایی که شرکت میکنه بزنه خیلی خوب میشه

چن مثلا یه نفر کلا 11 پست بیشتر نداده واسه همین وقتی سوالی میپرسه من کمی فکر میکنم اون تازه کار هست و باید مثل تازه کار ها بهش جواب بدم ولی اگه نوشته باشه ایشون مثلا سه روز تو سایت حضور داشته میشه حدس زد که در این باره تو سایت کلی گشته یا یه کاربر با تجربه هست و نوع کمک کردن بهش بهتر میشه .

البته تو مشخصات هر کسی این موضوع نوشته ولی خب نمیشه برای هر پستی که میخوای جواب بدی بری مشخصات طرف رو ببینی

البته نمیدونم منظورم رو نتونسته باشم برسونم ولی فکر میکنم بشه رو این موضوع کمی فکر کرد .
      پیشنهاد خوبیه ولی باید دید آقا امیر علی موافقت میکنه یا ...
      **همیشه به این فکر کن که خداوند با توست**

دیدگاه

پیشنهاد خوبی هست .... بایید ببینم میتونم درستش کنم یا نه . متاسفانه نمیشه قول داد ولی حتما روش کار میکنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X