اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انجام پروژه های برنامه نویسی در m-file) MATLAB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انجام پروژه های برنامه نویسی در m-file) MATLAB

سلام .
    اگر کسی در این زمینه به کمک نیاز داره یا برنامه ای رو نمی تونه بنویسه ، من حاضرم تا حد توان بهش کمک کنم، اگرم نتونستم هم خوب افراد دیگه هستند و کمک می کنند
    davood.shaghaghi@gmail.com

پاسخ : انجام پروژه های برنامه نویسی در m-file) MATLAB

سلام دوستان
    من باید همچین تمرینایی رو با مطلب انجام بدم. ممنون می شم اگه کسی کمکم کنه یا راهنماییم کنه:
    1. سیگنال صوتی رو از میکروفون دریافت کرده و در فایلی ذخیره کنه.
    2. با استفاده از طراحی فیلتر نویز رو حذف کنه.
    3. به سیکنال نویز اضافه کنه.
    4.برنامه ی دوم رو طوری تغییر بده که بتونه به صورت آنلاین نویز رو حذف کنه.
    5. یه تصویر بگیره و بهش نویز اضافه کنه.
    6.طراحی یک فیلتر و اعمال آن روی یک image.
    7.کد مطلب برای در آوردن لبه ی یک تصویر.
    من مطلب هیچی بلد نیستم و فقط دو سه تا فایل آموزشی از اینترنت گیرآوردم و اونا رو خوندم. ولی اونا همش درباره ی ارتباط ریاضی و مطلب بود و من نمی دونم برای حل همچین نمرینایی باید چی بخونم و یاد بگیرم. ممنون می شم اگه اوستاها کمکم کنن

دیدگاه

سلام سوال که زیاده . این تاپیک رو ببینید 2 سوال آسون بیشتر نیس

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=26745.0
      موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
      (اديسون)

دیدگاه

من گرایشم کنترله و در مورد communication toolbox و توابعش ،زیاد کار نکردم. از دوستان دیگه که کار کردن ممنون می شم اگه جواب بدند.
        davood.shaghaghi@gmail.com

دیدگاه

کمک

salam age mishe hale addadie 2ta moadelati ke dar reshte bargh ham matrah mishavand mesle moadelat schorodinger ya laser va .... ro bezarid
          حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
          خام بودم - پخته شدم - سوختم

دیدگاه

با تشکر از شما .

من این سوالو تو بخشهای دیگه هم نوشتم ولی هیچکس کمکم نمی کنه :cry: :cry: :angry: :angry: :angry:

من میخواستم روش ارسال دیتا توسط میکرو و گرفتن اون رو توسط hyper terminal و یا ارسال دیتا به ( matlab رو جداگانه توضیح بدی (البته تاکیدم رو matlab است) چون خیلی به اون نیاز دارم (اینجوری بگم در حد مرگ و زندگی !!!!!)

البته این رو هم بگم با matlab می تونم در حد نزدیک به حرفه ای کار کنم و دستورهای کار با پورت سریال رو هم بلدم و لی نمیدونم اطلاعات را با چه فرمتی از میکرو بفرستم و با چه الگوریتمی اونها رو بگیرم و در محور زمان نمایش بدم .
            :nice: :nice:
            مثلا" می خوام دمای محیط رو که با lm35 اندازه گرفتم (و یا مانند شما که خروجی انکودررو دادید) به matlab بدم و در طول یک بازه زمانی کاهش و افزایش دما رو نمایش بدم .

این رو هم اضافه کنم که من برنامه های میکروم رو با basic می نویسیم ولی c رو هم می فهمم و می تونم اونارو به هم تبدیل کنم .

ممنون .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X