اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت آیدی کالر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت آیدی کالر

با درود . . .
    کسی بلده در ساخت آیدی کالر کمک کنه.
    ممنون میشم راهنمایی کنید مثلا شماتیک ... برنامه...توضیح ویا هر چیزی

با تشکر...
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

پاسخ : ساخت آیدی کالر

ای سی رو بایت گیربیارین
    به این شماره mt88e88
    کالر ایدی هست و میتونین باهاش dtmf رو هم سند کنین (تا جایی که شنیدم و خودم کار نکردم)
    علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

گشتم . . .
      ولی چنین آی سی نیست

نکنه منظورتون همون mt8870 هست؟؟؟

چطور باید این کار رو باهاش کرد؟؟؟
      درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

دنبال ای سی MT8880 هم بگرد . این ای سی هم می تواند سند و هم رسیو کند . اگر اشتباه نکرده باشم چون تو بعضی سایت ها و وبلاگ ها دیدم و خودم کار نکردم .
        بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو باکسی
        موفقيت پيش رفتن است نه به نقطه ي پايان رسيدن
        نلسون ماندلا

دیدگاه

سلام
          8843 مربوط به آیدی کالر است که من واسه پروژه ام قرار راش بندازم ولی هنوز موفق نشدم
          8870 هم Tone Detector است و 8880 هم Tone Generator است (اگه اشتباه نکنم)
          فرزندم در راه است

دیدگاه

کسی بلد نیست یه کمکی کنه؟؟؟
            دیگه ناامید شدم هاااا :cry:

بدرود . . .

دیدگاه

سلام
              اینجا رو دیدی؟
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=13365.15
              البته شما اول باید ببینی ایدی کالر رو برای چه سیستم مخابراتی می خوای بسازی؟
              برای سیستم fsk معمولا از mt8843 استفاده می کنن برای dtmf هم از mt8870 یا mt8880 .البته برای هر دو سیستم کلی ایسی دیگه هم هست اما اینا راحت تر پیدا میشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X