ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2008/07/31
    3
    0

من دانشجوی ترم 1 رشته ی برق الکترونیک هستم. به من کمک کنید و بگویید چه کار کنم؟

سلام
    من دانشجوی ترم 1 رشته ی برق الکترونیک هستم. به من کمک کنید و بگویید چه کار کنم؟ و چه کتابهایی و چه مباهثی افزون بر مباحث دانشگاه بخوانم تا یک دانشجوی همه فن حریف در این رشته شوم؟ در ضمن من به شدت به رشته ام عشق میورزم ولی راه های پیشرفت را نمی دانم. خوشحال می شوم اگر نظر بدهید
    2009/02/26
    19
    0

پاسخ : من دانشجوی ترم 1 رشته ی برق الکترونیک هستم. به من کمک کنید و بگویید چه کار کنم؟

دوست عزیز اولین کار توکل به خدا
    و بعدش :
    درسهای دانشگاه رو بخون و همزمان رو میکرو کنترلر ها کار کن (از ترم 2 به بعد) ولی فعا لیت غیر درسیت به درست لمه نزنه
    کارگاه ها و جلسه های علمی تو دانشگاه که از طرف انجمن علمی یا بسیج بر گزار میشه رو شرکت کن
    میکرو کنترلری که گفتم میتونه مقدمه ای بر رباتیک باشه و تو رو به اون سمت جذب کنه
    دانشگاه های ما اکثرا تئوری درس می دن اگه واقعا دمبال کار عملی هستی خودت برو دمبالش
    نرم افزار مطلب رو حتما یاد بگیر
    نرم افزار پی اس پایس همینطور
    ترم های آخر(7و8) درس های اختیاریت اینارو بردار : پردازش تصویر - دی اس پی- هوش مصنوعی
    درس های پایه ای برق هم ایناست : مدار 1 و 2 --- الکترونیک 1و2و3و مدار مخابراتیو تکنیک پالس --- تجزیه و تحلیل سیگنال و سیستم - کنترل- میکرو پروسسور --- مغناطیس.
    این درس ها رو الکی و شب امتحانی پاس نکن

2008/07/08
    بابلسر
    3,746
    71

پاسخ : من دانشجوی ترم 1 رشته ی برق الکترونیک هستم. به من کمک کنید و بگویید چه کا

بهترين راه اينه كه بي خيال درس بشي و اول بري شاگردي كني تا اوسا بشي. بعد برو دانشگاه خودت مي فهمي كدوم درس بدردت مي خوره كدوم نه
    ....
    ....
    ....
    ....
    اصلا شوخي نبود
    با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.
    2005/12/24
    16
    0

پاسخ : من دانشجوی ترم 1 رشته ی برق الکترونیک هستم. به من کمک کنید و بگویید چه کار کنم؟

دوست گرامي، من هم 24 سال پيش دانشجوي ترم يک بودم. البته اون زمان جنگ بود و امکانات حالا هم اصلا نبود. بهر حال من فکر ميکنم اولين کار تقويت زبان خارجي بگونه ايکه تسلط کامل پيدا کني.
    وبعد در زمينه اي از الکترونيک که علاقمند هستي مطالعه کن. اين اشتباه است که به يک نفر بگوييم ميکرو بخوان يا تکنيک پالس يا فيزيک الکترونيک .
    دوست من در آن شاخه هايي از الکترونيک که علاقه داري سرمايه گذاري کن وقت بگذار و هزينه کن.
    ضمنا براي خيلي از کارهاي ديگر جز مطالعه و درسخوندن بعدا هم فرصت داري ولي براي درس فقط همين حالا پس فرصت را از دست نده.
    2008/02/19
    خراسان رضوى
    534
    0

سلام

فكر كنم يكي ديگه از دوستان هم همين سوال شما رو داشت اينجا رو بخون ببين چه جوابايي بهش دادن

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=23484.0
    2009/03/03
    8
    0

سلام دوست عزیز

اول مفاهیم پایه برق را یاد بگیر بعد برو سراغ تجربه در الکترونیک تا می توانی باید تجربه کسب کنی

موفق باشی
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6