ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2009/01/21
    1,059
    4

يه سوال ساده درمورد shot down ؟

سلام
    اگه بخوايم كامپيوتر سر يه ساعتي روشن بشه بعد مثلا 2 ساعت بعدش خاموش بشه چيكار بايد كرد
    يه سواله ديگه ايي كه داشتم اينكه به نظر شما براي دانلود از چه نرو افزاري استفاده كنم ؟DAP خوبه؟
    ذكات علم ياد دادنه ....
    2008/11/21
    زير سایه ی دکل های فشار قوی
    209
    2

پاسخ : يه سوال ساده درمورد shot down ؟

سلام
    جواب سوال اول رو نمی دونم
    اما در جواب سوال دوم، شما باید به این سوال من جواب بدید که dap رو برا چی می خواید؟ برای افزایش سرعت دانلود؟ یا قابلیت resume که داره و اگه disconnect بشید دوباره بتونید به دانلود ادامه بدید؟
    اگه برای افزایش سرعت می خواید که من فکر نکنم به درد adsl دارها بخوره اصلا تو سرعت من تاثیر نداشت اما برای dial up رو نمی دونم میگند سرعتش رو بهتر میکنه.
    اما اگه برای قابلیت resume می خواید، بازم ارزشی نداره شما می تونید از یه بروزر مثل opera استفاده کنید که قابلیت resume داره
    Goodbye

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2007/11/28
    1,746
    21

سلام
    دوست عزیز شما برای اینکه در زمان مشخصی سیستم را خاموش کنید می توانید از در قسمت Run این را بزنید Shutdown _i سپس زمان لازم برای خاموش شدن سیستم را برحسب ثانیه وارد کنید بعد از آن مدتی که تعیین کردید سیستم خاموش می شود.
    برای غیر فعال کردن آن روی گزینه Run این را بزنید Shutdown _a

برای روشن کردن کامپیوتر فکر کنم باید از یک سخت افزار استفاده کنید فکر نمی کنم بتونید به صورت نرم افزاری این کار را انجام بدید.

موفق باشید
    2009/01/21
    1,059
    4

سلام
    از راهنمايهاتون ممنونم

اما در جواب سوال دوم، شما باید به این سوال من جواب بدید که dap رو برا چی می خواید؟ برای افزایش سرعت دانلود؟ یا قابلیت resume که داره و اگه disconnect بشید دوباره بتونید به دانلود ادامه بدید؟
    اگه برای افزایش سرعت می خواید که من فکر نکنم به درد adsl دارها بخوره اصلا تو سرعت من تاثیر نداشت اما برای dial up رو نمی دونم میگند سرعتش رو بهتر میکنه.
    راستش مرورگر من enternet explorer هستش نميخوام از opera استفاده كنم در ضمن من بيشتر همين خاصيت resume مي خوام نه براي سرعت دانلود يه چيزه ديگه تو خود DAP يه جايش هست كه ساعت وتاريخو بهش ميدي بعد تو همون زمان كامپيوتر روشن ميشه بعد كانكت ميشه بعدشم مثلا 2 ساعت ديگه خاموش ميشه . من هر كاري كردم نشد ميشه يه توضيحي بدين ممنون ميشم

دوست عزیز شما برای اینکه در زمان مشخصی سیستم را خاموش کنید می توانید از در قسمت Run این را بزنید Shutdown _i سپس زمان لازم برای خاموش شدن سیستم را برحسب ثانیه وارد کنید بعد از آن مدتی که تعیین کردید سیستم خاموش می شود.
    برای غیر فعال کردن آن روی گزینه Run این را بزنید Shutdown _a
    اين كارو كردم چيزي نيومد؟؟؟

ذكات علم ياد دادنه ....
    2008/11/21
    زير سایه ی دکل های فشار قوی
    209
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط majid.4206
    سلام
    از راهنمايهاتون ممنونم

راستش مرورگر من enternet explorer هستش نميخوام از opera استفاده كنم در ضمن من بيشتر همين خاصيت resume مي خوام نه براي سرعت دانلود يه چيزه ديگه تو خود DAP يه جايش هست كه ساعت وتاريخو بهش ميدي بعد تو همون زمان كامپيوتر روشن ميشه بعد كانكت ميشه بعدشم مثلا 2 ساعت ديگه خاموش ميشه . من هر كاري كردم نشد ميشه يه توضيحي بدين ممنون ميشم
    سلام دوست عزیز
    راستش من اون زمان که از dap استفاده می کردم فقط به خاطر افزایش سرعت بود به خاطر همین به این قابلیتش که شما گفتید (روشن کردن کامپیوتر و ...) دقت نکرده بودم و الانم رو کامپیوترم نصب نیستش که توضیح بدم وقتی دیدم سرعت دانلود رو افزایش نمیده uninstall اش کردم!
    منم خودم قبلا ها از طرفدارای پر و پا قرص IE8 بودم ولی یکی از دوستان به من opera رو معرفی کرد واقعا بروزر فوق العاده ایه هم سرعتش خیلی بالاست حتی بالاتر از chrome و firefox هم قابلیت های زیادی داره. فقط کافیه امتحانش کنید IE رو فراموش می کنید

Goodbye

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5