اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه سوال ساده درمورد shot down ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یه سوال ساده درمورد shot down ؟

سلام
    اگه بخوایم کامپیوتر سر یه ساعتی روشن بشه بعد مثلا 2 ساعت بعدش خاموش بشه چیکار باید کرد
    یه سواله دیگه ایی که داشتم اینکه به نظر شما برای دانلود از چه نرو افزاری استفاده کنم ؟DAP خوبه؟
    ذكات علم ياد دادنه ....

پاسخ : یه سوال ساده درمورد shot down ؟

سلام
    جواب سوال اول رو نمی دونم
    اما در جواب سوال دوم، شما باید به این سوال من جواب بدید که dap رو برا چی می خواید؟ برای افزایش سرعت دانلود؟ یا قابلیت resume که داره و اگه disconnect بشید دوباره بتونید به دانلود ادامه بدید؟
    اگه برای افزایش سرعت می خواید که من فکر نکنم به درد adsl دارها بخوره اصلا تو سرعت من تاثیر نداشت اما برای dial up رو نمی دونم میگند سرعتش رو بهتر میکنه.
    اما اگه برای قابلیت resume می خواید، بازم ارزشی نداره شما می تونید از یه بروزر مثل opera استفاده کنید که قابلیت resume داره
    Goodbye

دیدگاه

سلام
      دوست عزیز شما برای اینکه در زمان مشخصی سیستم را خاموش کنید می توانید از در قسمت Run این را بزنید Shutdown _i سپس زمان لازم برای خاموش شدن سیستم را برحسب ثانیه وارد کنید بعد از آن مدتی که تعیین کردید سیستم خاموش می شود.
      برای غیر فعال کردن آن روی گزینه Run این را بزنید Shutdown _a

برای روشن کردن کامپیوتر فکر کنم باید از یک سخت افزار استفاده کنید فکر نمی کنم بتونید به صورت نرم افزاری این کار را انجام بدید.

موفق باشید

دیدگاه

سلام
        از راهنمایهاتون ممنونم

اما در جواب سوال دوم، شما باید به این سوال من جواب بدید که dap رو برا چی می خواید؟ برای افزایش سرعت دانلود؟ یا قابلیت resume که داره و اگه disconnect بشید دوباره بتونید به دانلود ادامه بدید؟
        اگه برای افزایش سرعت می خواید که من فکر نکنم به درد adsl دارها بخوره اصلا تو سرعت من تاثیر نداشت اما برای dial up رو نمی دونم میگند سرعتش رو بهتر میکنه.
        راستش مرورگر من enternet explorer هستش نمیخوام از opera استفاده کنم در ضمن من بیشتر همین خاصیت resume می خوام نه برای سرعت دانلود یه چیزه دیگه تو خود DAP یه جایش هست که ساعت وتاریخو بهش میدی بعد تو همون زمان کامپیوتر روشن میشه بعد کانکت میشه بعدشم مثلا 2 ساعت دیگه خاموش میشه . من هر کاری کردم نشد میشه یه توضیحی بدین ممنون میشم

دوست عزیز شما برای اینکه در زمان مشخصی سیستم را خاموش کنید می توانید از در قسمت Run این را بزنید Shutdown _i سپس زمان لازم برای خاموش شدن سیستم را برحسب ثانیه وارد کنید بعد از آن مدتی که تعیین کردید سیستم خاموش می شود.
        برای غیر فعال کردن آن روی گزینه Run این را بزنید Shutdown _a
        این کارو کردم چیزی نیومد؟؟؟

ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط majid.4206
          سلام
          از راهنمایهاتون ممنونم

راستش مرورگر من enternet explorer هستش نمیخوام از opera استفاده کنم در ضمن من بیشتر همین خاصیت resume می خوام نه برای سرعت دانلود یه چیزه دیگه تو خود DAP یه جایش هست که ساعت وتاریخو بهش میدی بعد تو همون زمان کامپیوتر روشن میشه بعد کانکت میشه بعدشم مثلا 2 ساعت دیگه خاموش میشه . من هر کاری کردم نشد میشه یه توضیحی بدین ممنون میشم
          سلام دوست عزیز
          راستش من اون زمان که از dap استفاده می کردم فقط به خاطر افزایش سرعت بود به خاطر همین به این قابلیتش که شما گفتید (روشن کردن کامپیوتر و ...) دقت نکرده بودم و الانم رو کامپیوترم نصب نیستش که توضیح بدم وقتی دیدم سرعت دانلود رو افزایش نمیده uninstall اش کردم!
          منم خودم قبلا ها از طرفدارای پر و پا قرص IE8 بودم ولی یکی از دوستان به من opera رو معرفی کرد واقعا بروزر فوق العاده ایه هم سرعتش خیلی بالاست حتی بالاتر از chrome و firefox هم قابلیت های زیادی داره. فقط کافیه امتحانش کنید IE رو فراموش می کنید

Goodbye

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X