ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 272
    2008/10/28
    172
    2

ماشين با كار دائم(توليد برق)لطفا جواب بدين...

سلام دوستان عزيزومن به تازگي عضو اين سايت شدم.يك ايده به ذهن من رسيده كه اگه بتونم بسازمش.ميشخ ازش برق توليد كرد.
    از دوستان خواهشمندم اگر مي دونن كه ماشين با كار دائم ساخته شده يا نه به من اطلاع بدين.البته منظورم از ماشين با كار دائم وسيله اي
    هستش كه بدون دريافت انرژي از محيط بيرون خودش بتونه تا اخرين روز دنيا كار بكنه.
    با تشكر.بهنام
    برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند ...
    2007/05/02
    1,757
    108

پاسخ : ماشين با كار دائم(توليد برق)لطفا جواب بدين...

ببخشید که اینقدر صریح جواب میدم
    امیدوارم به کسی بر نخوره
    "توجه همگی کسانی را که هنوز به ماشینهای کار دائم فکر می کنند را به اصل بقای انرژی جلب می کنم "
    خواهشا قضیه رو الکی کش ندین
    2009/03/03
    8
    0

سلام

هر چیزی باید ورودی داشته باشه تا خروجی بده اگر به اطرافت نگاه کنی متوجه می شی
    2008/02/23
    760
    6

با سلام
    قبلا کمی در این باره در انجمن نوشته بودم:
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=19199.msg99578#msg99578
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=21331.0
    من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ*افزارآ* و سختآ*افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ*افزار، سختآ*افزار و محتوای آزاد درست کنم!
    2008/10/28
    172
    2

با سلام.
    از نظرات شما دوستان عزيز ممنونم.اما در جواب شما دوست عزيز كه فرمودين توجه شمارو به پايستگي انرژي جلب مي كنم بايد بگم كه
    طبق گفته هاي آقاي لايث وايت در كتاب آفرينش اختراعات مي توان مرز هارو شكست و دنيا رو يه جور ديگه ديد.و در كل اصل اختراع به اين مسئله هست.
    و افراد مخترع دنيارو متفاوت تر از افراد عادي مي بينند.در طول تاريخ بارها شاهده اين قضيه بوديم كه كسي تونسته يه جورايي متفاوت تر از بقيه فكر كنه
    و قوانين فيزيكي كه در طي چندين سال كاربرد داشته رو نقض كنه...
    باز هم از راهنمايي شما دوست عزيز ممنونم.اگر كسي باز هم اطلاعاتي در اين زمينه داشت ممنون ميشم مطرح كنه...
    برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند ...
    2008/02/23
    760
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam-soft
    با سلام.
    از نظرات شما دوستان عزيز ممنونم.اما در جواب شما دوست عزيز كه فرمودين توجه شمارو به پايستگي انرژي جلب مي كنم بايد بگم كه
    طبق گفته هاي آقاي لايث وايت در كتاب آفرينش اختراعات مي توان مرز هارو شكست و دنيا رو يه جور ديگه ديد.و در كل اصل اختراع به اين مسئله هست.
    و افراد مخترع دنيارو متفاوت تر از افراد عادي مي بينند.در طول تاريخ بارها شاهده اين قضيه بوديم كه كسي تونسته يه جورايي متفاوت تر از بقيه فكر كنه
    و قوانين فيزيكي كه در طي چندين سال كاربرد داشته رو نقض كنه...
    باز هم از راهنمايي شما دوست عزيز ممنونم.اگر كسي باز هم اطلاعاتي در اين زمينه داشت ممنون ميشم مطرح كنه...
    با سلام
    دوست عزیز حرف شما درست است ولی اختراع و نوآوری معمولا در حوزه تکنولوژی انجام میآ*پذیرد نه علوم پایه. شما حتی اگر به نظریهآ*های جدید در فیزیک دقت کنید همگی به نوعی توجیه و تکمیل کنند مشاهدات جدید ما از جهان است (در دید عظیم و کیهانی و یا اتمی و زیر-اتمی). این فرضیهآ*ها نگاهی کلیآ*تر از جهان ارائه میآ*کنند که همواره فیزیک کلاسیک را نیز در بر میآ*گیرد و نقض کننده مشاهدات قبلی نیست. فرض اینکه بتوان روشی یافت که کاملا بر خلاف یافتهآ*های اساسی (و قوانین اصلی) قبلی بشر باشد محال نیست ولی خیلی خیلی بعید است. در مورد مثال شما به نوعی باید چیزی از هیچ درست شود. یعنی بدون اینکه به یک سیستم بسته انرژی و یا جرم وارد کنیم انرژی و یا جرم از آن بگیریم. حداقل این کار در محدوده یافته کنونی کاملا غیر ممکن است (به این کار خلق کردن گفته میآ*شود که از دید ماتریالیستآ*ها غیر ممکن است و تمام ماده و انرژی و یا به عبارت دیگر گوهره وجودی آن ازلی است و از بی نهایت قبل وجود داشته است. در دید خداباوران هم خلق کردن از افعال خداوند است که از هیچ چیزی را میآ*آفریند...)
    من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ*افزارآ* و سختآ*افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ*افزار، سختآ*افزار و محتوای آزاد درست کنم!
    2008/10/28
    172
    2

با سلام خدمت شما دوست عزيز.
    بايد خدمتتون عرض كنم كه اگر كمي به اطراف خودتون بيشتر توجه كنين
    متوجه ميشين كه-البته از نظر من-منابع بايان ناپذير زيادي اطراف ما هست كه علم
    و دانش در حال حاضر ما هنوز قادر به تبديل اون ها به انرژي مثلا برق نيست
    از اين منابع مي تونيم به انرژي جاذبه زمين يا نيروي مغناطيسي آهن ربا اشاره كنيم
    چرا كه نيروي اين دو هيچ گاه تمام نميشه و ما بايد دستگاهي رو اختراع كنيم
    كه توانايي جذب اين نيروها رو داشته باشه و بتونه اون ها رو تبديل به برق كنه
    بد نيست به اين جمله اشاره اي داشته باشم كه ميگه :غير ممكن غير ممكنه....با تشكر
    2008/01/16
    رشت
    857
    10

من فکر میآ*کردم این نیروها هم پایان پذیرن
    نیروی جاذبهٔ زمین مگه دلیلش حرکت مواد مذاب در هستهٔ کره نیست ؟

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2008/02/23
    760
    6

با سلام خدمت شما دوست عزيز.
    بايد خدمتتون عرض كنم كه اگر كمي به اطراف خودتون بيشتر توجه كنين
    متوجه ميشين كه-البته از نظر من-منابع بايان ناپذير زيادي اطراف ما هست كه علم
    و دانش در حال حاضر ما هنوز قادر به تبديل اون ها به انرژي مثلا برق نيست
    چرا كه نيروي اين دو هيچ گاه تمام نميشه و ما بايد دستگاهي رو اختراع كنيم
    كه توانايي جذب اين نيروها رو داشته باشه و بتونه اون ها رو تبديل به برق كنه
    بد نيست به اين جمله اشاره اي داشته باشم كه ميگه :غير ممكن غير ممكنه....با تشكر
    با سلام

دقت کنید که جاذبه و یا نیروی مغناطیسی و ... با انرژی فرق دارند. به عبارت دیگر جاذبه یک نیرو است که باعث آزاد شدن و یا ذخیره شدن انرژی پتانسیل در یک جسم میآ*شود که این کاملا با مفهوم انرژی متفاوت است. شما هیچ وقت نمیآ*توانید یک دستگاه درست کنید که بتواند به تنهایی از نیروی جاذبه انرژی ایجاد کند. با روشآ*های معمولی که ما اکنون میآ*شناسیم این کار مانند این است که بگوییم «ما سعی داریم کاری کنیم تا ۲ در ۲ برابر ۵ شود»

تازه اگر شبیه این چیزی که در ذهن شما است روزی امکان پذیر شود این موضوع در محدوده شکافتن دانش بشر به جهانآ*هایی کاملا جدید است و اصلا در حوزه تکنولوژی، اختراع و ... نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رستمی
    [من فکر میآ*کردم این نیروها هم پایان پذیرن
    نیروی جاذبهٔ زمین مگه دلیلش حرکت مواد مذاب در هستهٔ کره نیست ؟
    نه جاذبه ویژگی است که وابسته به جرم اجسام است (این جاذبه از عجایب خلقت است) نه چیز دیگری. اونی که میآ*گویی میدان مغناطیسی دور زمین است. گرمای داخل هسته هم گفته میآ*شود که به دلیل بعضی از واکنشآ*های هستهآ*ای استآ* (درست گفتم؟؟).
    2007/06/28
    721
    19

بهنام جان به جمع ما خوش اومدی، من از 5 سالگیم کم و بیش روی این موضوع فکر میکردم، کلی راه رو هم بررسی کردم و فکر میکنم از بین این راهها حداقل 100 تاش رو عملا آزمایش کردم، شاید باور نکنی اما چیزای عجیب غریبی درست کردم که اگر میدیدیشون فکر میکردی دیوانه شدم که دارم اینارو میسازم ( شاید هم بودم ) بعضی هاشون واقعا خیلی امیدوار کننده بودند و نتایج خوبی داشتند اما بدون استثنا آخر کار یه جا گیر میکرد. اگرچه من هم تقریبا غیر ممکن رو غیر ممکن میدونم ولی بعیید میدونم اینکار عملی بشه، شنیدم که برای ساخت چنین ماشینی در دنیا مسابقات بزرگی در تاریخ بین فیزیکدانان برگزار شده اما میبینیم که هنوز هم کسی موفق نشده اینکار رو بکنه و قوانین فیزیک هم اصلا جای دلخوشی توی این مورد باقی نگذاشتند. این موضوع خیلی با ارزش تر از چیزی هست که ما فکر میکنیم. نیوتن به افتادن سیب دقت کرد شما به بالا اومدن سیب در آب دقت کن، اگر بتونی این دوتارو با هم جور کنی تقریبا ماشین رو ساختی !
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 272