اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میشه یه نرم افزار به من معرفی کنید که بشه باهاش مدار طراحی کرد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میشه یه نرم افزار به من معرفی کنید که بشه باهاش مدار طراحی کرد؟

:agree:سلام دوستان من تازه کارایه الکترونیکیو شروع کردم و زیاد وارد نیستم :cry2:
    میشه یکی یه کمکی بکنه یه رهنمائی که بدردم بخوره و یه نرم افزار که بتونم ایدهامو عملی کنم!!!
    از همتون ممنونم :biggrin:

پاسخ : میشه یه نرم افزار به من معرفی کنید که بشه باهاش مدار طراحی کرد؟

سلام دوست عزیز
    من به نوبه ی خودم ورودتون را به بهترین سایت الکترونیک در دنیا :mrgreen:راتبریک میگم.
    از نظر من شما میتوانید از نرم افزارهای:
    پروتئوس
    orcad
    p-spice
    و...
    استفاده کنید
    **همیشه به این فکر کن که خداوند با توست**

دیدگاه

سلام......

اگه تا حالا با نرم افزارا کار نکردین پیشنهاد می کنم اول با EWB شروع کنید.ساده تر هست.بعد برین سراغ pspice و پروتئوس.
      فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

یا به عبارت دیگه منظور دوست بالایی از EWB ، این نرم افزاره Electronic Workbench که نرم افزار ساده و خوبیه برا شروع بد نیست من برا اولین بار (اون زمانا :mrgreen مفهوم روشن شدن لامپ تو برق ac با فرکانس 50 هرتز که 50 بار روشن و خاموش میشه رو با این نرم افزار درک کردم شما خاموش و روشن شدن یه لامپ رو نمی تونی ببینی اما اینجا می تونی ببینی :mrgreen:
        بعد به مرور زمان برو دنبال نرم افزارهایی که آقای اقبالی گفتند یادگیریشون لازمه. proteus نرم افزار خوبیه به دردتون می خوره (آموزش هاشونم اکثرا تو اکا هست)
        یه نرم افزار هم هست به نام circuit maker که اینم مثل workbench نرم افزار ساده ایه من با هاش کار نکردم باید خوب باشه.
        Goodbye

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X