اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه ای سی 6 پایه در Protel!?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یه ای سی 6 پایه در Protel!?

این ای سی ها کجای پروتل هستن؟ توی کدوم کتابخونه؟ یه اوپتو کوپلر دارم ولی نمیتونم توی پروتل پیداش کنم ولی یه اسی سی 6 پایه ممولیه شبیه 555

پاسخ : یه ای سی 6 پایه در Protel!?

نوشته اصلی توسط arvinfx
    این ای سی ها کجای پروتل هستن؟ توی کدوم کتابخونه؟ یه اوپتو کوپلر دارم ولی نمیتونم توی پروتل پیداش کنم ولی یه اسی سی 6 پایه ممولیه شبیه 555
    با سلام

توی پروتل 98 ، میتونی از DIP6 استفاده کنی .در کتابخانه ADVPCB.LIB

دیدگاه

من تو DXP گیرکردم :cry:

دیدگاه

این قدر حرص نخور دوست عزیز. این مشکلی نیست که این قدر ناراحتی داشته باشه.

شما هر قطعه ای که نتونستی مستقیما در کتابخانه ها پیدا کنی، خودت اندازه قطعه و فاصله پایه هاش رو بدست بیار و دستی در محیط PCBLibrary طراحی کن یا اگر قطعه طرح استانداردی داره، می تونی از منوی Tools در قسمت PCBLibrary استفاده کن که یک Wizard داره و کار رو راحت می کنه. خیلی قطعات بوده که من خودم طراحی کردم. این ایراد از پروتل نیست. حسابش رو بکن چند نوع قطعه در جهان هست و هر کدوم شکل های گوناگون دارند. حالا نسخه ای که من دارم Altium Designer هستش که خیلی کتابخونش وسیعه ولی باز هم انتظار نیست که همه قطعات رو داشته باشه.

این قطعه 6 پایه مورد نظر شما طراحی اش راحته و زود می تونی بسازیش. یکی بخر و بیار خونه تا بتونی فاصله ها رو اندازه گیری کنی.

دیدگاه

اونو میدونم ولی آخه یه ای سی 6 پایه استاندارد که همون DIP-6 اسم پکیجشه اون این کتابخونه یافت نمیشه! اونم DXP!!!! :eek:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X