اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در نحوه پروگرم کردن Xilinx Spartan 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در نحوه پروگرم کردن Xilinx Spartan 2

سلام
    من برای پروگرم کردن Xilinx Spartan 2 مشکل دارم حتی مدهای را امتحان کردم در مد slave serial آی سی را می شناسد ولی هنگام پروگرم کردن خطا می دهد خطای آن این است : Done pin didn't get high
    در صورتی که این پایه را با یک مقاومت pull up کردم ولی باز هم همین پیغام را می دهد.
    حال مشکل آن چیست؟

پاسخ : مشکل در نحوه پروگرم کردن Xilinx Spartan 2

shayad age shematice bordo befresti beshe begi che moshkeli dare.
    az che model PROM estefade cardi?choon too mode BOUNDARY SCAN entekhabe mod mohem nist.payehaye JTAG mostaghim be xilinx oomade ya ba PROM CASCADE shode(TDO-> TDI)?

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir_shahhoseini
      shayad age shematice bordo befresti beshe begi che moshkeli dare.
      az che model PROM estefade cardi?choon too mode BOUNDARY SCAN entekhabe mod mohem nist.payehaye JTAG mostaghim be xilinx oomade ya ba PROM CASCADE shode(TDO-> TDI)?
      سلام. خوبی دوست عزیز؟
      ممنون از وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید. قانون سایت اینه که پست ها به زبان فارسی باشه اگه براتون مقدور هست فارسی بنویسید.
      موفق باشید.
      شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
      هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
      چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

پایه done هنگامی که پروگرم کردن کامل شد به طور خودکار بالا می آید . high نشدن هم بدلیل کامل نشدن پروگرم است. باید mode ها رو هم در نظر بگیری.خیال خودتو راحت کن با jtag پروگرمش کن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X