اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رله پرایمری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رله پرایمری

سلام به همه دوستان
    یک رله پرایمری روی دژنکتور نصب دارم که 3 تنظیم آمپر و زمان و یک پیچ تنظیم با ضرایب( 3 و 6 و & )دارد کسی می تونه راجع به تنظیماتش اطلاعاتی به من بده مارکش REFA-MERA مدل WLP-41 می باشد.
    با تشکر.
    مهرت به اتفاق ملاحت جهان گرفت آري به اتفاق جهان مي توان گرفت

پاسخ : رله پرایمری

می تونی عکس بذاری؟
    اگر چیزی را می دانید در اختیار کسی که نمی داند و می پرسد قرار بدهید.نترسید که اگر به او بگویید بیشتر از شما خواهد دانست.چراکه دیر یا زود از کس دیگری خواهد پرسید.پس نام نیکوی یاد دهنده دانش به او را از آن خود کنید.

پارسی را پاس داریم

دیدگاه

با تشکر از توجه شما.
      فایل راهنماشو پیدا کردم البته PDF ولی نمی دانم چطور Upload کنم تا باقی استفاده کنن؟؟؟؟؟؟؟؟
      آدرسش
      http://www.parsswitch.com/fa/interface/Handbook/fp.pdf
      صفحه 30

دیدگاه

هنوز که دانلود نکردم!شما مشکلتون حل شد؟
        اگر چیزی را می دانید در اختیار کسی که نمی داند و می پرسد قرار بدهید.نترسید که اگر به او بگویید بیشتر از شما خواهد دانست.چراکه دیر یا زود از کس دیگری خواهد پرسید.پس نام نیکوی یاد دهنده دانش به او را از آن خود کنید.

پارسی را پاس داریم

دیدگاه

بله ممنون. :applause:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کلانتر
            با تشکر از توجه شما.
            فایل راهنماشو پیدا کردم البته PDF ولی نمی دانم چطور Upload کنم تا باقی استفاده کنن؟؟؟؟؟؟؟؟
            آدرسش
            http://www.parsswitch.com/fa/interface/Handbook/fp.pdf
            صفحه 30
            oo:
            من که می خواستم استفاده کنم ولی فکر میکنم فایلش خرابه چون هرچقدر تلاش کردم دانلود نشد که نشد
            شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
            شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسین فرهمندفر

oo:
              من که می خواستم استفاده کنم ولی فکر میکنم فایلش خرابه چون هرچقدر تلاش کردم دانلود نشد که نشد
              دوست عزیز لینک درسته شما نباید روی لینک چپ کلیک بکنید؛ باید راست کلیک بکنید و گزینه ی save link as یا save target as رو بزنید. حجم فایل حدود 5.5 مگ هستش. اگه بازم مشکل داشتید بگید دوباره پ کنم.
              Goodbye

دیدگاه

میدونم باید راست کلیک کنم و save link as رو بزنم
                همین کارو هم کردم ولی هنوز به 20% دانلودش نرسیده بود قطع میشد
                احتمالا مشکل از اینترنت اینجانب بود چون با یه server دیگه تونستم دانلودش کنم

:wow:
                شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
                شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X