اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک(قرار دادن عکس در پست ها)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک(قرار دادن عکس در پست ها)

سلام به همگی
    برای قرار دادن عکس تو پست ها باید چیکار کنم؟
    عکس رو upload کردم،کجا قرار میگیره؟
    گزینه اضافه کردن عکس رو هم میزنم،ولی نمی شه :cry2:
    چیکار باید بکنک؟
    مرسی
    زندگی تاس خوب آوردن نیست ، تاس بد را خوب بازی کردن است

پاسخ : کمک(قرار دادن عکس در پست ها)

سلام اپلود کن لینکش رو کپی بزار تو سایت

دیدگاه

یک تازه وارد که یک سوال طولانی داره و می*خواد کلی لینک و عکس رو بذاره تو پست*هاش باید چکار کنه؟ (محدودیت سه پست داره مستأصلم می*کنه، این اولین پست.) چرا ملت رو مجبور می*کنین که الکی اسپم کنن؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammadsaleh40 نمایش پست ها
        یک تازه وارد که یک سوال طولانی داره و می*خواد کلی لینک و عکس رو بذاره تو پست*هاش باید چکار کنه؟ (محدودیت سه پست داره مستأصلم می*کنه، این اولین پست.) چرا ملت رو مجبور می*کنین که الکی اسپم کنن؟
        سلام خیلی افراد در گذشته بودند که در انجمن عضو می شدند که فقط و فقط یک
        پست تبلیغاتی برای منافع شخصی در انجمن قرار بدهند و دیگه می رفتند و پشت سرشون رو هم نگاه نمی کردند
        قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammadsaleh40 نمایش پست ها
          درود بر شما.
          ابتدا از سایت زیر عکس یا فایل مورد نظرت را آپلود کن بعدا آپلود که شد کپی اش را در سایت قرار بده.
          آپلود عکس، فایل، آهنگ و فیلم رایگان و با لینک مستقیم و ماندگاری دائمی و سرعت بالا در آپلود سنتر عکس و فایل یو آپلود

موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FX5 نمایش پست ها
            درود بر شما.
            ابتدا از سایت زیر عکس یا فایل مورد نظرت را آپلود کن بعدا آپلود که شد کپی اش را در سایت قرار بده.
            آپلود عکس، فایل، آهنگ و فیلم رایگان و با لینک مستقیم و ماندگاری دائمی و سرعت بالا در آپلود سنتر عکس و فایل یو آپلود

موفق باشید.
            درسته یا مثلا رباتی که بخواد اسپم کنه. (ممنون من فعلا 3 پستم تأمین شد فکر کنم ولی ای کاش بشه روی این موضوع یک فکری کرد.) مثلا یک spam detectionی چیزی داشت که پست*های افراد تازه وارد (یا همه اعضا) رو چک کنه و اگر تشخیص داد اسپم هست به تیم مدیریت فرم هشدار بده. (یا به صاحب پست)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X