اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سفارش قطعات الکترونیکی از سایتهای خارجی (چگونه )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سفارش قطعات الکترونیکی از سایتهای خارجی (چگونه )

سلام .
    از اسم تاپیک معلومه /
    اگه ما بخوایم یه سری قطعات جزئی از بعضی از سایتهای خارجی خریداری کنیم چه باید کرد ...

کسی شرکت قابل اطمینان و با انصاف برای این کارا سراغ داره ؟؟ کسی که بتونه تضمین بده و خودش تحویل بده .
    That`s It ...I`m out of here

.

چیزی که زیاده فروشنده با انصافه . اسم قطعاتت و تعداد رو بگو و TARGET PRICE رو هم مشخص کن .
    شاید بشه فروشنده مناسبی برات پیدا کرد .

دیدگاه

پاسخ : سفارش قطعات الکترونیکی از سایتهای خارجی (چگونه )

ممنونم .
      براتون پی ام کردم لیست رو ....
      خودتون تا حالا خرید داشتید ؟؟

دیدگاه

.

سلام

این اقلامی که نام بردید قطعه محسوب نمیشن به اینها finished board میگن که مشمول گمرکی 24% برای
        واردات میشود. چون فروشنده اصلی آمریکایی هستش خرید غیر ممکنه و فروش این قطعات جزو موارد تحریمی
        هستش. شما ناچارا باید به توضیع کننده های دیگه که در قسمت Distributors از اونها نام برده تماس بگیرید و استعلام
        قیمت جدید بکنید که مطمئنا از فروشنده اصلی ارزون تره . ترجیها فروشنده های آسیایی .

فروشنده بشما شماره حساب میده و شما هم باید توسط صرافی های معتبر این مبلغ رو به احتساب شارژ بانک و
        هزینه انتقال وجه به حساب فروشنده واریز کنید.
        سپس توسط پست DHL جنس خودتون رو وارد کنید . هزینه گمرکی رو هم خود DHL به همراه هزینه پستی (نسبت به وزن
        و ارزش محموله به دلار) از شما دریافت میکنه . برای نیم کیلو 75 هزار تومن و یک کیلو 99 هزار تومن هست .به همین سادگی .
        و یک جهارم قیمت رو هم برای گمرک میگیرند .
        فقط شما باید درخواست خرید محصولتون رو به توسط ایمیل به توضیع کننده های آسیایی اعلام کنید .

دیدگاه

مشکل اینجاست
          که من از اینجور کارها هیچ سر در نمیارم . میترسم پول به فنا بره .
          و اگه نتونم فروشنده ی آسیایی پیدا کنم چی ؟؟
          آخه یه سری افراد هستند که واردات کارشونه .
          مثلا iranclickbank.com
          یا
          original4u.com
          نظر شما راجع به اینا چیه ؟

دیدگاه

.

سلام

مگه شما قسمت Distributors رو در همون لینک ملاحظه نکردید ؟؟؟ یه بخش فقط برای آسیا داره !!!
            برای شما که خرجی نداره . فقط چندتا ایمیل بزنید و قیمت محصولات و نحوه پرداخت رو بگیرید .همین
            من میلیونها تومن ماهانه خرید برای خودم و سایرین میکنم و مشکلی هم پیش نیومده .
            ترست باید از این باشه که پولتو بجای واریز کردن به فروشنده بدی به یه شرکت بی درو پیکر .
            پولتو میخورن یه دوغ هم روش .
            این کارها انقدر ساده و راحته که بعد اولین بار خرید واقعا خندت میگیره که چرا میترسیدی .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر عباس عزیزی

سلام

مگه شما قسمت Distributors رو در همون لینک ملاحظه نکردید ؟؟؟ یه بخش فقط برای آسیا داره !!!
              برای شما که خرجی نداره . فقط چندتا ایمیل بزنید و قیمت محصولات و نحوه پرداخت رو بگیرید .همین
              من میلیونها تومن ماهانه خرید برای خودم و سایرین میکنم و مشکلی هم پیش نیومده .
              ترست باید از این باشه که پولتو بجای واریز کردن به فروشنده بدی به یه شرکت بی درو پیکر .
              پولتو میخورن یه دوغ هم روش .
              این کارها انقدر ساده و راحته که بعد اولین بار خرید واقعا خندت میگیره که چرا میترسیدی .

موفق باشید .
              متاسفانه این Distributor های آسیاییش قیمتاشون خیلی گرونه ... من یکی دوتاش رو دیدم . اصلا به صرفه نیست

دیدگاه

آقای عزیزی بهتر نیست از سایت های ایرانی که این کار رو انجام می دن استفاده کرد؟ مانند :
                http://www.roboeq.com/
                http://chip-electronic.com/fa/
                اینها کارشون همینه و فکر کنم اطمینانش بیشتر باشه. البته من بیشتر یا می شه گفت تمام خریدهامو از Roboeq.com انجام می دم که جدیدا خیلی ماژول های متنوعی اوردن و پاسخگویشون سریع و خیلی خوبه. ولی خرید خارجی نداشتم. در مورد Chip-electronic.com نمی دونم.
                کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

.

سلام

وحید جان بعضی ها عادت کردن همه چیز رو ساده و آسون بدست بیارن . نمیدونن که سر این قضیه چقدر میره تو پاچشون .
                  من کسی رو نمیشناسم که به مغازه دارای جمهوری یا سایت ها بگه برام جنس بیارید . همه خودشون میارن و کلی هم
                  صرفه جویی در قیمت تموم شده میکنند .
                  همینایی که اسم بردی هم از خارج میارن ! فکر کردی اینا چیکار میکنن؟ تازه میگردن آشغال ترین جنس که یک سنت ارزون تره
                  میخرند تا سود بیشتری بکنند . واردات هم علم خودشو میخواد . باید اصول بازرگانی رو بلد باشی تا ضرر نکنی .

یه جوون صفر کیلومتر یه مغازه اجاره کرده و پشت شیشه نوشته واردات قطعات نظامی و صنعتی !!! در حالیکه نه تا حالا قطعه
                  نظامی تو عمرش دیده و نه انقدر سواد داره بدونه چه فرقی بین نوع صنعتی و نظامی یک قطعه با نوع تجاریش داره .
                  همشون بیسواد و کلاه بردارن . بعد یه مدت هم جمع میکنن و میرن . من سالهاست دارم میبینم .

دیدگاه

اینجوری نگید. البته گفتم که در مورد خرید های خارجی چیزی نمی دونم ولی در مورد خود فروشگاهشون ، Roboeq.com خدماتش به نظر من خوبه.
                    خوب بلاخره یه مبلغی رو باید برای خودشون بردارن چون داره واسط با تضمین میاره و خریدار نگران از دست رفتن پولش نیست. حالا اگه مرغوبیت کالا رو می گید، باید بگید مثلا از کدوم سایت براتون خرید کنن. فکر کنم اونوقت دیگه مشکلی پیش نیاد.
                    اما بهتره راه هایی که شما می گید رو استفاده کنن چون شما تو این زمینه تجربه دارید.
                    کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

سلام
                      سپس توسط پست DHL جنس خودتون رو وارد کنید . هزینه گمرکی رو هم خود DHL به همراه هزینه پستی (نسبت به وزن
                      و ارزش محموله به دلار) از شما دریافت میکنه . برای نیم کیلو 75 هزار تومن و یک کیلو 99 هزار تومن هست .به همین سادگی .
                      و یک جهارم قیمت رو هم برای گمرک میگیرند .
                      محبت می کنید در مورد این پست DHL بیشتر توضیح بدین؟ اصلا چرا اینقدر گرونه ؟و اینکه مینیمم هزینه همون 75000 تومن هستش؟یعنی اگه فرضا وزن محموله 400 گرم باشه بازم باید هزینه نیم کیلو پرداخت بشه؟ یا نه؟
                      آخه من می بینم خیلی از سایت های توزیع کننده قطعه خارجی که خرده فروشی می کنن؛ مثلا کل اتحادیه اروپا رو تحت پوشش دارن ؛اگه قرار باشه بابت یه قطعه جزئی اینهمه از خریدار پول بگیرن که دیگه....

دیدگاه

سلام
                        من دنبال چندتا قطعه مخابراتی میگردم که شامل PLLو VCO و power spliter وLNA ,... میشه!خیلی مدارم رو بالا پایین کردم تا قطعاتم چندان پیچیده و خارج از دسترس نباشه!اما وقتی به مراکز فروش تو تهران مراجعه کردم متوجه شدمکه ...! فقط تاسف خوردم که یه فروشنده پیدا نکردم بدونه چی به چیه :angry:!!!! از امجد بگیرید تا پایا و سعیدی و....! :cry2:
                        این قطعات رو می خوام یکجا خریداری کنم !میشه راهنماییم کنید؟یعنی سایتی رو معرفی کنید که سفارشاتم رو تهیه کنند و برام برفستند؟(سایت خارجی)
                        البته اگه اینجا کسی خودش وارد میکنه میشه منم سفارشم رو به سفارششون اضافه کنم؟(تهران هستم)-یکی از دوستان اینجا گفتند قطعات وارد میکنند برای خودشون و دوستشون . :redface:
                        سوال آخر اینکه : این قطعات توی چین پیدا میشه(البته نه چینیش!) ؟

دیدگاه

راستی امکان داره سایت معتبری که ازش خرید می کنید رو بگید؟سایتی که کارش تهیه قطعات از هر مدلی باشه.

دیدگاه

دوستان عزیز، سلام
                            ایام عزاداری حضرت امام حسین علیه السلام را تعزیت عرض می کنم.

برای سفارش از خارج می توانید به سایت هایی که قطعات الکترونیکی از خارج وارد می کنند نیز مراجعه نمایید. اما توجه کنید که در مورد سایت جوان الکترونیک در صورتی که چند بار از بخش سفارش خارج آن استفاده کنید و وقتی آن ها قیمت دادند شما از آنها چیزی نخرید (ظاهرا تا ده قطعه می توانید سفارش دهید و اگر 10 % آن ها را نخرید) ، دیگر سفارش های شما را مسدود می کنند و به شما قیمت نمی دهند. برای مثال اگر 10 قطعه را قیمت بگیرید و هیچ کدام را نخرید و بار دیگر قطعه دیگری را بخواهید قیمت بگیرید، مجبور هستید برای این که قیمت بدهند برای هر قطعه 5 هزار تومان بپردازید!! لذا در مورد جوان الکتریک مراقب باشید اگر نمی خواهید از آنها بخرید سفارش ندهید تا قیمت را بگویند.
                            توجه کنید که تا کنون این قانون را جایی از سایتشان هم ننوشته اند.

با تشکر

دیدگاه

به سایت زیر سر بزنید
                              خیلی عالیه
                              elevery.com

واردات قطعات و تجهیزات و برد های الکترونیک و مخابرات خاص و متفرقه
                              هر چیزی رو که میخواهید قیمت بگیرید به شرکتش ایمیل بزنید sales@elevery.com
                              حتی سفارش های کوچیک رو هم میپذیره!
                              قیمت ها رو ببینید و مقایسه کنید.
                              نقش هستی نقشی از ایوان ماست اب و باد و خاک سرگردان ماست
                              * برای آینده درست مصرف کنیم*

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X