اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

محاسبه اوقات شرعی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

محاسبه اوقات شرعی

به نام خدا سلام دوستان میخواستم بپرسم آیا برنامه ای برای محاسبه اوقات شرعی وجود داره.

پاسخ : محاسبه اوقات شرعی

سلام
    من در این مورد یک فایل با توضیحات در مورد نحوه محاسبه اوقات شرعی گذاشتم.
    بگرد پیدا میکنی. :bye

دیدگاه

سلام آقا فاضل اعتبار لینکتون تموم شده اگه ممکنه دوباره پ کنید
      پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

اگه لطف کنید ممنون میشم چون منم بهش نیاز دارم
        در میان مردم پی دستی هستم پی گرمای نگاهی حتی در پس این همه چشم سردی غربت انسان پیداست
        در پس، این همه نور این همه رنگ چه کسی میبیند اشک آن کودک را چشم آن مردی را
        که شبانگاه، سر افکنده ز شرم و به یاد طفل اش بی صدا میگرید، می شکند
        آری این شهر من است این همان شهر شما است در پی چشمی باش که نگاه اش آبی است و پر از نم نم باران بهار

دیدگاه

چشم

دیدگاه

به نام خدا سلام من همچنان منتظرم متشکرم خداحافظ.

دیدگاه

سلام
              http://www.4shared.com/file/103342685/9755b01e/Rahnama-ye_Mohasebat1.html

دیدگاه

مرسی آقا فاضل
                ولی این فایل همه چیز داشت به غیر از اونی که ما میخواستیم :rolleyes: (خودت خوندیش :icon_razz
                ولی بازم ممنون :mrgreen:
                پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

سلام
                  من همه رو خوندم.
                  شما روش محاسبه رو میخاستی , در این فایل همه رو گفته. خیلی سادهست. نویسنده فایل از این روش با جاوا برنامه رو نوشته
                  ممنون

دیدگاه

دراین مقاله که گفته روش محاسبه ، در برنامه ای که در پوشه فایل هست توضیح داده شده ولی کو فایلی من که ندیدم !!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاه

سلام . اگه امکان داره دوباره این مقاله رو پلود کنید. لینک خرابه
                      اگه بشه تو خود سایت تو بخش مقالات پلود شه بهتره با تشکر
                      چون نيست ز هر چه هست جز باد بدست /// چون هست بهرچه هست نقصان و شکست
                      انگار که هرچه هست در عالم نيست /// پندار که هرچه نيست در عالم هست
                      «خیام»

دیدگاه

http://www.4shared.com/document/j8zL4_X4/Rahnama-ye_Mohasebat.html
                        فایل های پیوست شده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X