ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    2009/05/02
    3
    0

===> برای گرایشهای برق : C بهتر است یا ++C ؟؟ <===

.
    سلام / اساتید محترم یه سوال دوستان :
    برای رشته های برقی و آینده میکرو و کار با سخت افزار : زبان C بهتر است یا ++C ؟ آخه میگن ++C همه مشخصات C رو داره و چه بسا ورژن کاملتر C است !!! آیا برای گرایشهای برق و سخت افزار و میکرو هم همینطوره ؟؟؟؟؟؟؟
    .
    2006/04/05
    1,569
    52

پاسخ : ===> برای گرایشهای برق : C بهتر است یا ++C ؟؟ <===

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe80

.
    سلام / اساتید محترم یه سوال دوستان :
    برای رشته های برقی و آینده میکرو و کار با سخت افزار : زبان C بهتر است یا ++C ؟ آخه میگن ++C همه مشخصات C رو داره و چه بسا ورژن کاملتر C است !!! آیا برای گرایشهای برق و سخت افزار و میکرو هم همینطوره ؟؟؟؟؟؟؟
    .
    برای برنامه نویسی میکروکنترلرها بیشتر از C استفاده میشه و در PC، برای برنامه نویسی سطح پایین از VC++ یا MFC.
    There is nothing so practical as a good theory. &mdash; Kurt Lewin, 1951
    2007/10/07
    تهران
    128
    0

c با c++ زیاد فرق ندارد اگر شما یکی را یادبگیری آن یکی خیلی راحت قابل فهم خواهد بود برای کار سخت افزار C بهتره!!!!!!!!!!
    2006/05/04
    كرمانشاه
    344
    3

خیلی نمیشه روش حساب کرد ولی یه جورائی میشه گفت فرق C و C++ درست فرق یه مهندس برق هست با یه مهندس کامپیوتر :mrgreen:

البته اینکه C با C++ فرقی نداره در کاربردها و شرایط مختلف حرف درستی نیست به خصوص اگه فقط به سینتکس توجه نکنیم و مسئلهٰ کامپایلرها و ابزارها رو هم در نظر بگیریم...
    2006/04/05
    1,569
    52

سلام،

معماری C با ++C خیلی متفاوته و بیشتر تفاوت هم از بحث شی گرایی در ++C ناشی میشه. اما گرامرشون تقریبا شبیه است.
    2008/02/23
    760
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط sadid
    خیلی نمیشه روش حساب کرد ولی یه جورائی میشه گفت فرق C و C++ درست فرق یه مهندس برق هست با یه مهندس کامپیوتر :mrgreen:
    با سلام
    جمله جالبی بود!!!!
    من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ*افزارآ* و سختآ*افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ*افزار، سختآ*افزار و محتوای آزاد درست کنم!
    2008/04/05
    تهران
    1,096
    19

من میگم C++. چون حیفه که وقت بذارید و در آخر نتونید یه برنامه تو PC بنویسید. کسی که فقط برنامه میکرو بلده با کسی که PC و میکرو بلده خیلی فرقشونه. مخصوصا اگه برید حرفه ای دنبالش و بتونید از MFC استفاده کنید(البته من از MFC متنفرم و خودم ترجیح دادم برم دنبال #C) .
    مزیت دومش اینه که شما اگه بخواید مفهومی برنامه نویسی رو یاد بگیرید، باید چند ماهی رو با کتابهای حرفه ای مثل &quot;دیتل&quot; سر کنید و اینجا مشکل کامپایلرهای زیرخاکی C در PC به وجود میاد. در صورتی که اگه ++C شروع کنید با کامپایلرهای قدرتمندی مثل VS میتونید کار کنید که خدای debugging هستش و تو عیب یابی برنامه خیلی کمک میکنه.

حرف آخر اینه که C و ++C دقیقا مثل همن. فقط در ++C ماجرای شی گرایی و Class ها اضافه شده که میتونید بدون اطلاع داشتن ازش برنامه های ساده رو در حدی که در C مینویسند ، بنویسید.

اصلا رو خودش که هست. ++C یعنی C که بهش یه واحد اضافه شده.
    بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
    اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست
    2006/05/04
    كرمانشاه
    344
    3

من موافق مثل هم بودن این زبانها نیستم در واقع اینا دقیقا مثل هم نیستن فقط پوستهٰ ظاهریشون یا همون سینتکس مثل هم هست....
    ولی زیر این پوسته دو دنیای مختلف هست هرچند تاریخ این قضیه به اینجا رسیده که C++ که اولش سی بعلاوه کلاس بود در نهایت منجر به این شده که: C++ یک زبان متفاوت با خاصیتهای..... و کاملا سازگار با C است.
    مثل فرق C# با C++ میمونه ولی میتونیم بگیم اینا همه ش جز خانوادهٰ زبانهای شبیه C هستند.
    ممکنه که تصور بشه واسه کاربر چندان فرقی نمیکنه تا حدی درسته ولی در واقع پارادایم و اصول برنامه نویسی این دو زبان متفاوت هستند مثلا یه برنامه در هردو زبان با دو دیدگاه متفاوت نوشته میشه و این به خاطر ذات هر کدوم ازین زبانهاست
    توی بحث embeded که اینجا مطرح شد C++ حرفی واسه گفتن نداره....یه تلاشی هم شد که یه زبان مینیمال شده از C++ واسه سیستمهای درونه ای :mrgreen: توسعه داده بشه ولی فکر کنم الان توسعه اش یا خیلی کنده یا کلا متوقف شده...فکر کنم EC++ ....کلا توی بحث embeded به نظر میاد به خاطر ذات اپلیکیشن ها فعلا C++ نمیتونه چندان حرفی واسه گفتن داشته باشه ...
    2006/04/05
    1,569
    52

سلام،

بیشتر برنامه‎نویس‏های حرفه‏ای MFC، C++، C Sharp و Java کارشون رو از ANSI C شروع کردند. در واقع بدون تسلط بر C، نمیشه درک عمیقی از زبان‏های مذکور داشت.
    2006/04/05
    1,569
    52

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafahk
    مزیت دومش اینه که شما اگه بخواید مفهومی برنامه نویسی رو یاد بگیرید، باید چند ماهی رو با کتابهای حرفه ای مثل &quot;دیتل&quot; سر کنید و اینجا مشکل کامپایلرهای زیرخاکی C در PC به وجود میاد. در صورتی که اگه ++C شروع کنید با کامپایلرهای قدرتمندی مثل VS میتونید کار کنید که خدای debugging هستش و تو عیب یابی برنامه خیلی کمک میکنه.
    با VS می‏تونید C رو هم کامپایل کنید و ابزارهای IDE استفاده کنید. در واقع کامپایلر به طور خودکار تشخیص میده که برنامه ی شما رو باید با کامپایلر C کامپایل کنه یا ++C.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15