اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط فلش مموری با avr به کمک vnc1l از ftdi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط فلش مموری با avr به کمک vnc1l از ftdi

اینکه با یک چیپ ست رابط یشه اطلاعات رو از در گاه گرفت واون رو در یک فلش مموری usb با فرمت فت ذخیره کرد با چیپ ست vnc1l ممکن شده چند روزیه دارم pdf هاشو از سایتش می خونم ساده به نظر میاد
    اصلا نمی دونم کسی از اساتید کار کرده یا نه ویا اصلا این آی سی تو بازار ما موجود هست یا اینکه از راه دیگری تهیه کنیم
    امان ایجاد دایرکتوری وفایل جدید ، ذخیره نامحدود اطلاعات ، امکان تغیرات لازم در بوت لودر توسط میکره یا rs232 با توجه به نیاز کاربر وووو
    امید وارم با راهنمایی اساتید از پسش بر بیایم

پاسخ : ارتباط فلش مموری با avr به کمک vnc1l از ftdi

http://www.vinculum.com/prd_vnc1l.html دیتا شیط ها وسمپل ها رو می تونید از این لینک بگیرید

دیدگاه

فکر نکنم تو بازار پیدا بشه.
      قیمتش چقدره؟ (به دلار)

دیدگاه

سلام
        تا چند ماه پیش که موجود بود. به قیمت 20 هزار تومن.
        خیلی چیپ خوب و کار راه اندازی به نظر می رسه ولی سرعت انتقال دیتاش خیلی کمه.
        موفق باشید.
        If everything seems under control, you're just not going fast enough
        Mario Andretti

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا منصوری
          سلام
          تا چند ماه پیش که موجود بود. به قیمت 20 هزار تومن.
          خیلی چیپ خوب و کار راه اندازی به نظر می رسه ولی سرعت انتقال دیتاش خیلی کمه.
          موفق باشید.
          مگه USB 2 Full نیست ؟
          تو Feature هاش که اینطوری نوشته. پس چرا سرعتش کمه ؟ رضا جان خودتون با این چیپ کار کردین و امتحانش کردین ؟

دیدگاه

سلام
            سرعت نوشتن و خوندن روی کول دیسک منظورم بود.
            نه من با این چیپ کار نکردم.
            موفق باشید.
            If everything seems under control, you're just not going fast enough
            Mario Andretti

دیدگاه

سلام منم تقریباً همه چیشو خوندم اما راه اندازی کاملش فکر کنم سخت باشه
              ساخت پروگرمرش و ....
              اما خیلی جالب بود خیلی توانمند و خوب.
              روی کمک من خساب کنید.

دیدگاه

چیزی که من شخصا دستگیرم شد اینه یک سری کامند هگز هست که بهاش یک روتین برای vnc1l تعریف میکنی حالا این کد ها یا توسط یک میکره به درگاه سریال ارسال میشه یا توسط برنامه بوت لودر مخصوص خودش با pc بروز میشه
                یک سری برنامه آماده هم مثل datalogger هم تو سایت هست تهیه قطعه تو این دورو زمونه دیگه راحترین کاره اگه مشکلی بود می تونم تهیه اش کنم
                در ضمن خود چیپ مشکل سرعت نداره برای مثال اگه ما به یک در گاه usp توسط ft232 یک میکرو وصل کنیم که مثلا دما رو هر چند ثانیه رو باس میریزه دیگه این مشکل ft232 هست که سرعتش از 1000kb/s بالاتر نیست
                یک evb خود شرکت برای انتقال عکس های دوربین دیجیتال به فلش مموری طراحی شده که با دو باطری قلمی کار میکنه تخلیه اطلاعات اینجور سیستم ها به فلش مموری بدون نیاز به لب تاب یا pc قشنگه نه؟؟؟

دیدگاه

قیمت بین 10 الی 11 دلار رو نت دیدم البته تکی فلا یکم گرون به نظر میاد اما رو یک محصول تجاری خیلی user friendly تر از sd هست در ضمن با یک باربرنامه ریزی دیگه میکرو هیچوقت درگیر ذخیره اطلاعات وغیره نیست اگه با فت کار کرده باشید میدونید که چقدر avr رو درگیر میکنه

دیدگاه

تلفنی از جوان الکترونیک سوال کردم
                    14000 تومن
                    من که تو سایتش رفتم چیزی دستگیرم نشد
                    کامند هاش و فریم ویرش اگه بخوایم با کول دیسک بصورت fat کار کنیم چجوری هست ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X