اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیدا کردن datasheet کارت های plc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیدا کردن datasheet کارت های plc

سلام به همگی
    datasheet کارتهای ورودی و خروجی و cpuدیگر کارتها رو از کجا می تونم پیدا کنم؟
    زندگی تاس خوب آوردن نیست ، تاس بد را خوب بازی کردن است

پاسخ : پیدا کردن datasheet کارت های plc

تا جایی که من اطلاع دارم ، کارتها و CPU ها در پی ال سی مثل قطعات الکترونیکی نیست که بیاد پایه ها و مدارات و نمودارهای کارتهاهارو بکشه و...
    ما برای کار با کارتها و یا انتخاب پی ال سی باید به کاری که داریم انجام میدیم دقت کنیم
    به تعداد ورودی ها و خروجی هامون
    جریان خروجی که باید یه کارت باید بده یا میتونه بگیره
    به ولتاژش و...
    CPU هم که سرعت عمل و حافظه کاری و تواناییش در شبکه شدن و یا نشدن و بازهم تعداد ورودی و خروجی هامون ،توانایی ساپورت failsafe
    و... بستگی داره
    اکثر این مواردو میتونید در نرم افزار simatic step 7 یراحتی در مورد خیلی از کارتها و CPU ها بدست بیارید
    و اما یه روش دیگه هم زیمنس برای کاربران خود در نظر گرفته و اون نرم افزار ca01 است که اگه یه تحقیقی کنید میفهمید که این نرم افزار برای کار طراحی کمک دست بسیار عالیه ، در واقع شما میای تمام ویژگی ها و مشخصات کاری که میخواین ، تعداد ورودی و خروجی و... به نرم افزار معرفی میکنین و نرم افزار بهترین گزینه هارو براتون انتخاب میکنه ( از بین تمامی کارتها و محصولات زیمنس )
    البته بازم میگم شاید شرکتها نمونه هایی از ساختمان داخلی و موارد دیگر از کارتاشونو بیرون داده باشن و لی من تابحال ندیدم
    لحظه ها را مي گذرانديم تا به خوشبختي برسيم غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم
    دكتر علي شريعتي

دیدگاه

سلام
      می دونم مثل قطعات الکترومیک کاتالوگ نداره
      منظورم اینه که تو نرم افزار simatic کاتالوگ مربوط به کارتها رو چه جوری می شه آورد؟
      من خودم یک بار باز کردم اما الان هرچی می گردم نیست!!!!!!!!!!!!!! :sad:
      تما نرم افزار رو زیرو رو کردم اما پیداشون نکردم :cry2:
      منظورم کاتالوگ H.W configuration که قطعه ها رو از داخلش می یاریم نیست.
      کاتالوگ کاملتر از این که کامل راجع به خصوصیات کارت ها گفته رو می خوام
      و اون نرم افزاری که گفتین رو از کجا می شه گیر آورد؟
      شما دارینش؟
      امکانش هست جایی up کنین؟
      با تشکر
      زندگی تاس خوب آوردن نیست ، تاس بد را خوب بازی کردن است

دیدگاه

در مورد CD بگم نمیشه پ کرد چون حجمش زیاده و برای سرعت من جواب نمیده
        از همین سایت میتونید بخریدش
        http://eshop.eca.ir/product_info.php?products_id=258
        و در مورد کاتالوگ من منظورم همون اطلاعاتی بوده که در پنجره هاردویر ... پایین دیده میشه ، احتمالا موردی که میگین هست ولی من تا بحال دنیالش نبودم و متاسفانه محلشو نمیدونم ، ولی حتما فردا می پرسم بهتون خبر میدم ، برای خودمم سوال شد
        پیشنهاد میکنم به اینجا هم یه سری بزنید و کاتالوگاشو نگاه کنید شاید به چیزی که میخواهید برسید
        http://www.automation.siemens.com/_en/portal/index.htm

لحظه ها را مي گذرانديم تا به خوشبختي برسيم غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم
        دكتر علي شريعتي

دیدگاه

سلام
          امروز از استاد فنی وحرفه ای پرسیدم
          گفتن که تو همون CA01 خیلی از کاتالوگا که اطلاعات بیشتری رو میدن هست
          البته چون CA01 رایگان ارائه شده حتما تو اینترنت تمام محتویاتش هم هست
          پس یه کاری کنید : وارد قسمت هاردویر .... شده و کارت مورد نظر و یا سی پی یو مورد نظرو پیدا کنید ، روش کلیک راست کنید و به کمک سه گزینه ای که مشاهده می کنید و اینترنت مستقیم به اطلاعات اون کارت می تونید دست پیدا کنید ، البته به شرطی که باشه و یا از محصولات زیمنس حذف نشده باشه
          دكتر علي شريعتي

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X