اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار کردن با حداقل سرمایه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار کردن با حداقل سرمایه

سلام به همگی
    کسی می دونه با حداقل هزینه ،مثلا یک میلیون تومان می شه چه کاری رو شروع کرد که آینده خوبی هم داشته باشه؟موقعیت اجتماعی خوبی هم داشته باشه.
    زندگی تاس خوب آوردن نیست ، تاس بد را خوب بازی کردن است

پاسخ : کار کردن با حداقل سرمایه

سلام
    من اگه یک میلیون تومن پول داشتم می ذاشتم رو پول پیش خونه که اجاره کمتر بدیم :redface: :biggrin:
    خوب البته همه فکر میکنن یک میلیون تومن پول زیادی نیست و نمی شه باهاش کاری کرد. تا حدودی این حرف درسته ولی من می گم به صاحب اون پول بستگی داره. الان داشتم فکر میکردم اگه جای شما بودم چی کار می کردم.
    یه رفیق داشتم که با پانصد هزار تومنی که داشت، خرید و فروش می کرد. از سی دی شروع کرد. سفارش می گرفت و می رفت بازار ارزون می خرید و بعدش می فروخت و سود خوبی هم کسب می کرد. بعدش پولش بیشتر شد و اجزای کامپیوتر می خرید و می فروخت. البته با این که پولش بیشتر شد ولی بیل گیتس نشد! :biggrin: این جاست که می گم به صاحب پول بستگی داره. این رفیق ما آدمی بود که با همه رو در بایستی داشت. نقطه ضعفی که جلوی پیشرفتشو گرفت.

پیروز و سربلند باشید.
    آدمی از عالم خاکی نمی آید بدست

عالمی دیگر بباید ساخت و از نو آدمی
    پردازش تصویر با FPGA از صفر تا انتها
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=74299.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MARAL_7133
      سلام به همگی
      کسی می دونه با حداقل هزینه ،مثلا یک میلیون تومان می شه چه کاری رو شروع کرد که آینده خوبی هم داشته باشه؟موقعیت اجتماعی خوبی هم داشته باشه.
      با سلام
      با احترام ، اگر بتوان ، یک میلیون تومان را در این شرایط بسیار سخت اقتصادی ، ذخیره نمود ، احتمالا شاید بشود برای حج عمره و یا مفرده ، ثبت نام و از برکاتش بهره مند گردید .

دیدگاه

سلام
        من اگه چنین پ.لی داشتم نو جوانان خیر حساب باغز میکردم و میزاشتم اونجا تا بعد یه مدت چن برابرشو وام با بهره خیلی کم بگیرم تا بعدش ببینیم چی کار میکنیم :redface:
        که البته اونو هم ندارم :cry2:
        جوانان خیر هم فکر کنم فقط تو تبریز هستش .نمیدونم شاید شهرهای دیگه هم یه همپین موسسه هایی داشته باشن
        صدایی از قلب آذربایجان

Ya$a odlar yurdum AZERBAICANIM

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر معیری

با سلام
          با احترام ، اگر بتوان ، یک میلیون تومان را در این شرایط بسیار سخت اقتصادی ، ذخیره نمود ، احتمالا شاید بشود برای حج عمره و یا مفرده ، ثبت نام و از برکاتش بهره مند گردید .
          شاید هم بهتر باشه این پول را برای تهیه جهیزیه یک دختر بی سرپرست هزینه کنیم

دیدگاه

همه جوابها قانع کننده بود؟

فقط بگو تو برات مهمه زمینه فعالیت یا نه .

تو الکترونیک یه میلیون خیلی زیاده . خیلی کارا میشه کرد باهاش .
            هر کی اینو قبول نداره بگه

دیدگاه

حامد جان ممنون میشم ، بگی که با یک میلیون تو الکترونیک چه کارا میشه کرد ؟ :agree:

دیدگاه

to امیر معیری:

اگه 6 یا 7 نفر همه با هم همچین پولی بذارن رو هم شاید بتونین کاری بکنین والا این کارم نمی تونین با این پول انجام بدین :nerd:

to حامد:

دوستمونم خواسته بودن یه چندتا از این خیلی ها رو بگین.....ممنون میشم/می شیم یه چندتاشو اسم ببرین :smile:
                فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

حامد جان خدا خیرت بده! اگه کاری سراغ داری بگو ... ما هم بیکاریم :icon_razz:

دیدگاه

با یه ملیون خیلی کارا میشه کرد . فقط یه ذره همت می خواد.
                    یه راهش اینه که مثلا پونصد تومنشو بدی یه گوشه الکترونیکو خوب یاد بگیری. با پونصد تومن بقیه دویست تومن کار کنی و سیصد تومن تبلیغ .

یکیو می شناختم یه پولی جمع کرد و محافظ یخچال طراحی کرد و ساخت و فروخت و فروخت . الان شرکت و بند و بساط ردیف کرده .
                    یکی بود چند سال پیش CPU GUARD ساخت برای مادربورد . الان تو کار خرید و فروش کامپیوتر و لپ تاپ افتاده. خفن در میاره ها .
                    یکی دیگه هم می شناسم یه پولی جمع کرد و یه مغازه کوچولو زد که قطعات الکترونیک بفروشه . کم کم پروژه دانشجویی انجام داد و الان فقط تعمیرات تخصصی ادوات کامپیوترو انجام میده.

نمی دونم . شاید بهتر باشه بری حج عمره یا جهیزیه یه نفرو جمع و جور کنی . اینطوری اگه خدا ببینه خودت می تونستی با پولی که داری نیاز خودتو تامین کنی و برا یکی دیگه کار کردی به حسابت واریز کنه پولو ( نمی گم قبول ندارم ، ولی چراغی که به منزل رواست به مسجد حرامست ) .

من فک می کنم اگه به جای 1 ملیون 10 ملیونم داشت همینو می گفتین.

خلاصه اینکه بدترین چیز موج منفیه. موضوع این نیست که واقعا میشه یه کاری کرد یا نه...
                    (کلی نوشتم آخرش یه دور خوندم ، از اینجا به بعدشو سانسور کردم. توجه به قوانین انجمن لازم الاجراست دیگه )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ﺣ آ‌ﺎ ﻣ ﺪ
                      با یه ملیون خیلی کارا میشه کرد . فقط یه ذره همت می خواد.
                      یه راهش اینه که مثلا پونصد تومنشو بدی یه گوشه الکترونیکو خوب یاد بگیری. با پونصد تومن بقیه دویست تومن کار کنی و سیصد تومن تبلیغ .

فکر خوبی است

دیدگاه

یه فندک بگیر زیرش و دودش کن
                        با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

همین طور که همه ما می دونیم خیلی ها از زیر صفر شروع کردند و به جایی رسیدند داشتن یک میلیون تومان که خودش کلی کمک می کنه.فقط چند نکته
                          مرد از انجام هر کار حلالی نباید خجالت بکشد
                          امید انسان فقط به خدا باشد نه در کلام بلکه در عمل
                          با انسان های منفی نگر بچه پولدار و.........همنشین نشود
                          اگر مثل بابا بزرگا توصیه کردم ببخشید :job:
                          کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                          ولتر

دیدگاه

اولین پولی که در آوردم از بابت تعمیر یه تیونر تلویزیون 14 اینچ پارس بود یه دوست تعمیر کار داشتم اون سالا هنوز تعمیر کارا مثل الان تعویض کار نشده بودند خودش هم جرات باز کردن تیونر رو هم نداشت تیونر رو بردم خونه اوراقش کردم اتصالاتشو با سمباده نرم و تینر شستم شد مثل روز اولش بابت اولین تعمیر 1000 تومن گیرم اومد کار های بعدیم هم up grade کردن پخش صوتهای مونوی چینی بود یه آی سی la3161 یه آی سی tda2005 یه برد دست ساز که با ماژیک و لتراست درست شده بود (بابا پروتلم کجا بود) جایگزین آمپلی فایر قبلی میشد خداییش صداش خیلی بد نبود .بعدش زدیم تو تعمیر تلفن و جایگزین کردن آی سی و قطعات تلفنهایی که یدکی نداشتن یه چند سالی تو این کار بودیم بعدش دیگه شدیم کارمند و اینجور کارها شد کار دوم تو اوقات فراغت بعدش هم تعمیر پاور کامپیوتر به این کار اضافه شد و بعدش ازدواج و در نهایت تعمیرات تقریبا کنار گذاشته شد فعلا هم که تو نخ میکرو هستم

دیدگاه

سلام
                              نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی تیونر تلویزیون دیگه چیه؟
                              صدایی از قلب آذربایجان

Ya$a odlar yurdum AZERBAICANIM

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X