ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2009/01/21
    1,059
    4

مشل نصب ويژوال بيسيك ؟

سلام
    يه نفر بگه چرا نصب نميشه اين DVD كه دارم در واقع رايتش كردم و اصلي نيست ايا مال همينه ؟ يا مشكل سر چيزه ديگه ايه ؟
    ببينيد همينكه ميرسه اينجا اين پيغامو ميده.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

ايا همه اينا به حالت انتخاب باشه يا لازم نيست ؟

ذكات علم ياد دادنه ....
    2008/09/14
    تهران
    374
    21

پاسخ : مشل نصب ويژوال بيسيك ؟

سلام و عرض ارادت.

مجید جان فکر میکنم مشکل شما به خاطر وجو نداشتن کامل متعلقات Microsoft .NET Framework باشه. چون خود DVD ویژوال استودیو رو خود من هم رو سیستم نصب کردم و مشکلی هم نبوده (رایتی هم بوده!) . احتمالا مشکل از جای دیگه ست. شما ابتدا پکیج های نرم افزاری زیر رو پشت سر هم نصب کنید احتمالا به نتیجه برسید:

Microsoft Windows Installeter 11.0

Microsoft .NET Framework 3.5 SP1

Redistributable Tools (برای هر زبانی که داشتید مثل ++C و #J و در کل هر زبانی ویژوال)

Microsoft Visual Studio Language Tools (از DVD که دارید)

متعلاقات دیگر (از DVD که دارید)

بنده موارد بالا به این دلیل نوشتم که یکی پس از دیگری و به صورت جدا از جای دیگر (نه از DVD ویژوال بیسیک) نصب کنید چون شاید VB که شما DVD ش رو دارید همه این بسته ها رو به خاطر رایت غیر شرکتی نداشته باشه و مثلا یه فایل موقع رایت، کپی نشده در این صورت کلا اون برنامه نصب نمیشه. پیشنهاد من اینه اول پیش نیازهایی رو که بالا نوشتم رو کامل و از جای دیگه نصب کنید، پس از اون از DVD فقط اول Language Tools رو نصب کنید، اگر به مشکلی برنخورید، دیگر بسته ها و پشن های داخل DVD رو نصب کنید. (چیزی رو که نیاز ندارید، بهتره نصب نکنید).

>> شاید من اشتباه حدس زده باشم و مشکل از جای دیگه باشه، پس از اساتیدم خواهش میکنم اونا هم نظراتشون رو بگن.

موید باشید
    2009/01/21
    1,059
    4

سلام
    ممنون از پاسختون...
    اين پكيج ها كه فرمودين رو از كجا بيارم اگه منظورتون اينكه از يه پك اماده ديگه استفاده كنم خوب بايد يه پك اماده بخرم كه فكر كنم نصبشم راحت باشه . نميدونم اگه اشتباه متوجه شدم ببخشيد
    (چیزی رو که نیاز ندارید، بهتره نصب نکنید).
    در واقع هدف من از ياد گيري vb فقط اينكه بتونم باهاش با ميكرو ارتباط برقرار كنم و مثلا يه برنامه ايي رو تو vb بنويسم كه با زدم يهbutton كه روش نوشته شده روشن يا خاموش يه وسيله ايي رو بتونم كنترل كنم يا بتونم دماي محيط رو به صورت نموداري يا خطي روي vb ببينم و خيلي كاراي ديگه ...كه فعلا اول راهم :icon_razz:
    خواشحال ميشم اگه منو راهنمايي كنيد كه ايا اصلا راهي كه پيش گرفتم درسته . در ضمن من با C كار ميكنم ميتونم راحت vb رو ياد بگيرم ؟
    درباره ويژوال #c هم اگه اطلاعيدارين ممنون ميشم ايا براي من كه c خوندم اين بهتره يا اون؟
    البته ببخشيدا... سرتونو درد اوردم :redface:
    ذكات علم ياد دادنه ....
    2008/09/14
    تهران
    374
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط majid.4206
    سلام
    ممنون از پاسختون...
    اين پكيج ها كه فرمودين رو از كجا بيارم اگه منظورتون اينكه از يه پك اماده ديگه استفاده كنم خوب بايد يه پك اماده بخرم كه فكر كنم نصبشم راحت باشه . نميدونم اگه اشتباه متوجه شدم ببخشيد
    (چیزی رو که نیاز ندارید، بهتره نصب نکنید).
    در واقع هدف من از ياد گيري vb فقط اينكه بتونم باهاش با ميكرو ارتباط برقرار كنم و مثلا يه برنامه ايي رو تو vb بنويسم كه با زدم يهbutton كه روش نوشته شده روشن يا خاموش يه وسيله ايي رو بتونم كنترل كنم يا بتونم دماي محيط رو به صورت نموداري يا خطي روي vb ببينم و خيلي كاراي ديگه ...كه فعلا اول راهم :icon_razz:
    خواشحال ميشم اگه منو راهنمايي كنيد كه ايا اصلا راهي كه پيش گرفتم درسته . در ضمن من با C كار ميكنم ميتونم راحت vb رو ياد بگيرم ؟
    درباره ويژوال #c هم اگه اطلاعيدارين ممنون ميشم ايا براي من كه c خوندم اين بهتره يا اون؟
    البته ببخشيدا... سرتونو درد اوردم :redface:
    سلام مجید جان. خیلی کار خوبی داری میکنی. هر کدوم از اون نرم افزارهای یا بهتر بگم Application های پیش نیاز، به صورت یه نرم افزار جدا قابل نصب هستند و حتما نیاز نیست که از داخل vb نصب بشن.

در کل این کاری که میخوای بکنی عالیه. اما فکر میکنم ++Visual C و حتی فکر کنم #Visual C هم داشته باشیم! یه جستجویی بکنید.
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

سلام
    بابت تاخیر های طولانیم تو این ترم معذرت میخوام.
    مجیدجون اگه میخوای VS2005 رو نصب کنی یا اون رو روی هارد کپی کن بعد نصب کن یا اونو (فایل های اونو) داخلیه پوشه به اسم VS داخل DVD رایت کن و لیبل dvd رو DVD1 بذار. در اینصورت میتونی نصبش کنی. سریال نامبر هم اینه: KGR3T-F2C26-RRTGT-D6DQT-QBBB3

البته میتونی کاری کنی که نیازی به وارد کردن سریال نامبر نداشته باشی. بین فایلای نصب VS2005 تو پوشه ی Setup برو و فایل setup.sdb رو باز کن و به آخرش این دو خط رو اضافه کن:

[Product Key]
    KGR3TF2C26RRTGTD6DQTQBBB3

همین. بعد سیوش کن. خب؟
    بعد اونو رو DVD رایت کن.منظورم اینه که این کارا رو قبل از رایت رو DVD باید انجام بدی.
    دقت کن که حتی خود مایکرو سافت هم DVD هایی رو پیش اومده بیرون بده که همین مشکل رو سر نصب داشته باشن.
    پس لزوما DVD شما بخاطر رایت مجدد اینطور نشده.
    حالا یکی از دو روشی رو که خواستی انجام بده.
    موفق باشی. نتیجه رو بفرما.
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2008/09/14
    تهران
    374
    21

آقای بابا زاده، تشکر از شما. چه خوب شد شما تشریف آوردید. من برای مطمئن شدم یه DVD وی بی گیر آوردم نصب نصب کنم اما دیدم همین مشکل دوستمون برام پیش اومد، و وقتی این کاری که شما گفتید رو انجام دادم مشکل منم حل شد. پس همه فرضیات من احتمالا اشتباه بوده oo:

ممنون از شما :biggrin:
    2009/01/21
    1,059
    4

سلام ...
    عابد بابازاده عزيز واقعا ممنونم كمك بزرگي بهم كردين ... :applause:
    انشاا... خدا تو زندگي كمكتون كنه
    همچنين محمد جان از شما هم تشكر ميكنم...
    همون روشي كه فرمودين (روش اولي ) رو اجرا كردم ديگه هيچ مشكلي نداشت خيلي راحت نصب شد بدون خطا
    اون DVD رو كه فايلاشو كپي كردم تو كامپيوتر الان ميتونم حذف كنم ? اخه خيلي جا گرفته

ايا بايد اينم نصبش كنم يا لازم نيست ؟ اخه نصب نشد اينم ميگه DVD اصليه بزار ايا اين همون library شه يا مهم نيست؟ من برنامه visual stdio رو تست كردم ظاهرا كه مشكلي نداشت فكر كنم فعلا جوابمو ميده...
    براي اجراي برنامه ها تحت windows همينا كارمو حل ميكنه ؟
    اگه بخوام تحت وب برنامه بنويسم يه سرويس دهنده وب لازم دارم (IIS ) درسته ؟ ميشه يه توضيحي بدين؟ اخه تو new porject من گزينه ايي به اسم ASP.NET Web Application ندارم ...
    يه سوال ديگه اين سرويس پايگاه داده قضيش چيه(SQL Server ) ؟
    ببخشيد پر حرفي كردم
    ذكات علم ياد دادنه ....
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7