اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لنز pir- کمک فوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لنز pir- کمک فوری

سلام دوستان
    مدار pir بدون لنز برد زیادی نداره اگه لنز گیر نیاد چه باید کرد؟
    کسی تا به حال لنز پی- آی- آر خریده؟
    اگه خریدید لطفا آدرس بدید. ممنون

پاسخ : لنز pir- کمک فوری

نوشته اصلی توسط pooya10
    سلام دوستان
    مدار pir بدون لنز برد زیادی نداره اگه لنز گیر نیاد چه باید کرد؟
    کسی تا به حال لنز پی- آی- آر خریده؟
    اگه خریدید لطفا آدرس بدید. ممنون
    جوان داره

دیدگاه

بله فروشگاه آنلاین www.iran-micro.ir داره پستی برات می فرسته دونه ای 500 تومن

با سلام به دوستان گرامی
      من مداری که عکسش تو اغلب سایتا هست را بستم و جواب گرفتم فقط زمانی که سنسور یک انسان را حس می کند لامپی که در مدار وجود دارد 2 ثانیه روشن می شود و بعد شروع به چشمک زدن می کند و این چشمک زدن برای همیشه ادامه دارد تا اینکه مداربرقش قطع و وصل بشه یا لامپ یک بار از مدار جدا بشه بعد از چند ثانیه دوباره روی مدار قرار بگیره
      آیا این حرکت مدار طبیعی است ؟یعنی زمانی که یک انسان رو حس کرد لامپ باید آنقدر روشن بمونه و چشمک بزنه تا یه نفر اونو قطع کنه

دیدگاه

بجای دیود1n914 از دیود1n4007 استفاده شود
        با سلام
        خروجی سنسور PIR بیشتر از 2 ولت نیست من می خوام خروجیشو بدم به میکرو توی میکرو 1 منطقی 5 ولت
        هست حالا چه جوری 2 ولت رو به 5 ولت تبدیل کنم و بعدش بدم به میکرو
        چار فرانسه نباش

دیدگاه

سلام

در قرنی که گذشت از ترانزیستور به عنوان سویچ استفاده می کردند و توسط آن میتوان با 2 ولت ناقابل به بیس از کلکتور یا امیتر آن هر مقداری باتوجه به تغذیه ولتاژ دریافتید

البته استفاده از پ امپ نیز به عنوان مقایسه گر هم میشه واسه تبدیل استفاده کرد
          خوشبخت ترین انسانها کسانی هستند که از شادی دیگران لذت ببرند.

دیدگاه

سلام من pirخریدم و بعنوان لنز فقط یک قطعه پلاستیکی برای روکش مدار بهم دادن خودمم هم قبلا ندیده بودم ولی قطعا این قطعه به برد pirربطی نداره اگر لنز این باشه..
            خداوند زمین را مدوّر آفرید تا به انسان بگوید
            همان لحظه ای که تصوّر می کنی به آخر دنیا رسیده ای؛
            درست در نقطه ی آغاز هستی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ROYA2
              سلام من pirخریدم و بعنوان لنز فقط یک قطعه پلاستیکی برای روکش مدار بهم دادن خودمم هم قبلا ندیده بودم ولی قطعا این قطعه به برد pirربطی نداره اگر لنز این باشه..
              تا اونجایی که من میدونم لنز همونه همشون پلاستیکی هستن که یا شفافن یا غیر شفاف

دیدگاه

سلام
                گفته های قبلیمو کامل و اصلاح میکنم :لنز بصورت پلاستیکی هست و روی این سنسور قرار میگیره و مدلی که من گرفتم مشبک هست و سنسور وقتی حرکتی رو از یک پنجره میبینه صبرمیکنه و اگه از دیگری دید اعلام خطر میکنه(خروجیش 1 میشه) این سنسور انسانی که ثابت باشه تشخیص نمیده و از طرفی امواج رو بدون لنز پخشی دریافت میکنه.
                خداوند زمین را مدوّر آفرید تا به انسان بگوید
                همان لحظه ای که تصوّر می کنی به آخر دنیا رسیده ای؛
                درست در نقطه ی آغاز هستی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roya2
                  سلام
                  گفته های قبلیمو کامل و اصلاح میکنم :لنز بصورت پلاستیکی هست و روی این سنسور قرار میگیره و مدلی که من گرفتم مشبک هست و سنسور وقتی حرکتی رو از یک پنجره میبینه صبرمیکنه و اگه از دیگری دید اعلام خطر میکنه(خروجیش 1 میشه) این سنسور انسانی که ثابت باشه تشخیص نمیده و از طرفی امواج رو بدون لنز پخشی دریافت میکنه.
                  خوب درسته! آدم بی حرکت که مشکلی ایجاد نمیکنه! این سنسورها رو هم از روی چشم مار ساختن به حرکت حساسن

دیدگاه

دوستانی که میخوان کاره بی دردسری داشته باشن ماژولشو تهیه کنن زیاد کرونم نیست!در ضمن این نقشه مداری که تو همه سایتا هست پره ایراده الکی شلوغش کرده و خروجیشم مبهمه!در ضمن با بعضی از سنسورا PIR خروجیی نداره.لنز PIR هم تو ابعاد مختلف تو مغازه ها ی الکترونیکی تو خیابونه جمهوری تهران پیدا میشه!در ضمن تو فروشگاهها اینترنتیم میشه پیداش کرد!قیمتشم 500 تومنه البته برای لنزه کوچیکش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X