اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Xmega

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Xmega

سلام
    کسی از X mega خبر نداره؟
    الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

پاسخ : Xmega

نوشته اصلی توسط FAM
    سلام
    کسی از X mega خبر نداره؟
    بد نیست سلام میرسونه !! :icon_razz:
    اگر گیر بیاد Bascom پشتیبانی میکنه؟ کلا از بین کامپایلرها کدوم ها Xmega ها رو پشتیبانی میکنند؟
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

دیدگاه

Dear BASCOM user.
      Here is some news about the next 2 versions that will be available this year.
      While 1.11.9.3 was scheduled for September, a number of new additions took more testing time then planned.
      1.11.9.3 will support a number of new programmers like, Elektor programmer, stk500 based programmers, and ZL19.
      This version is available end of October. A new Free DEMO version will be available too.
      1.11.9.4 will support the Xmega chip. Since it has a different programming interface, programmer support for this chip will be added too. It will be available in November.
      Questions about the new versions will only be answered once they are available.
      مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

یه سوال بی ربط. کسی بسکام ورژن بالاتر از 1.11.9.0 رو داره ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط segmex
          Dear BASCOM user.
          Here is some news about the next 2 versions that will be available this year.
          While 1.11.9.3 was scheduled for September, a number of new additions took more testing time then planned.
          1.11.9.3 will support a number of new programmers like, Elektor programmer, stk500 based programmers, and ZL19.
          This version is available end of October. A new Free DEMO version will be available too.
          1.11.9.4 will support the Xmega chip. Since it has a different programming interface, programmer support for this chip will be added too. It will be available in November.
          Questions about the new versions will only be answered once they are available.
          اینکه میگه نوامبر میاد ... اوووووو .... کو تا نوامبر میشه حدودا آذر ماه ... الان من گیر پروژه آقای FAM هستیم (AVI)
          بعد این پروگرامرها که گفت رو خوبه ما نداریم

ورژن 1.11.9.0 هم آخرین ورژنیه که full توی اینترنت پیدا میشه الباقی هنوز فکر کنم کسی حوصله نکرده بره دنبالش

در مورد قیمتها هم که 4 دلار رو حتما میفروشن 10000 تومان :mrgreen:
          به وبلاگم سر بزنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط طراحان وب ایران
            این میکرو ها هفته دیگه وارد ایران میشه

ATXMEGA128A1-AU

$ 7.1

ATXMEGA64A3-AU

$ 5.9

ATXMEGA32A4-AU

$ 3.95

ATXMEGA16A4-AU

به نظر شما هفته ی دیگه شد؟ Xmega اومد؟ کی آورده؟ قیمت؟
            با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

سلام
              یه نفر خبر آورده که روح مجید میکرو هنوز فعاله :mrgreen: اون داره میاره

سه یا 4 نمونه
              به وبلاگم سر بزنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alitaroosheh
                سلام
                یه نفر خبر آورده که روح مجید میکرو هنوز فعاله :mrgreen: اون داره میاره

سه یا 4 نمونه
                یه مجید داشتیم تو پاساژ امجد که الان فکر کنم دیگه اسمش عوض شده!!!

اونایی که قراره بیارن زیادن.

کی آورده؟

دیدگاه

سلام
                  دستتون درد نکنه.
                  :applause: :applause:

من ورژن 2.03.4 رو که دارم XMEGA رو ساپورت نمی کنه !
                  می تونی از کامپایلر IAR استفاده بکنید.

http://supp.iar.com/Download/SW/?item=EWAVR32-EVAL

خوب حالا چجوری میشه اون آی سی ها رو از شما گرفت ؟؟؟
                  پیش از آن که فرصت ها را از شما بگیرند، از آنها استفاده کنید !

دوستان زیاد وقت نداریم، خیییییلی تلاش کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hi tech
                    سلام
                    دستتون درد نکنه.
                    :applause: :applause:

من ورژن 2.03.4 رو که دارم XMEGA رو ساپورت نمی کنه !
                    می تونی از کامپایلر IAR استفاده بکنید.

http://supp.iar.com/Download/SW/?item=EWAVR32-EVAL

خوب حالا چجوری میشه اون آی سی ها رو از شما گرفت ؟؟؟
                    سلام،

اتفاقا نسخه ی 2.03.4 از XMEGA پشتیبانی میکنه اما مشکلش اینه که نسخه ی کرک شده اش درست کار نمیکنه.

IAR هم قبل از اینکه XMEGA عرضه بشه از XMEGA پشتیبانی میکرد!! :job:

There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

بازم سلام
                      من خیلی گشتم فقط نسخه جدید CodeVisionAVR V2.04.1 از xmega ها پشتیبانی می کنه که اونم هنوز کرک شدش نیست ! :cry2:

اما نسخه مجانیش رو که بتونی تا 2 کیلو بایت برنامه بنویسی از این سایت می تونی دانلود کنی :

http://www.hpinfotech.ro/cvavre.zip

دیدگاه

راستی !!!
                        یه چیزیو یادم رفت بگم !
                        حالا فرضا ما همه این کارا رو هم کردیم، چجوری xmega رو پروگرام کنیم ؟؟؟
                        xmega ها برای پروگرامر شدنشون STK600 می خوان !!! :cry:

دیدگاه

اگه آخرین نسخه ی کدویژن یعنی CodeVisionAVR Evaluation V2.04.1 را از سایت اصلی دانلد کنید می بینید تمام Xmega ها رو ساپورت می کنه. فقط مشکل اینه که کدویزارد هنوز Xmega ها رو نداره.

باید به منوی Project/Configure/C compilerآ‌ برید و مثلا ATXMEGA16A4-AU را انتخاب کنید.

راستی خط اول برنامه xmega16a4.h را هم include کنید.

حالا می فرمایید چندتا دارید و چند می فروشید و چگونه باید از شما خرید؟

دیدگاه

XMEGA چه برتری بر ARM (مثلاً AT91SAM7X256 که قیمتش هم ده هزار تومان است و همین حالا در پاساژ عباسیان به فروش می رسد) دارد؟
                            مشتاق همکاری با افراد پرتلاش و باهوش هستم.
                            Saed.Ahmadi@Gmail.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سعید احمدی
                              XMEGA چه برتری بر ARM (مثلاً AT91SAM7X256 که قیمتش هم ده هزار تومان است و همین حالا در پاساژ عباسیان به فروش می رسد) دارد؟
                              AT91SAM7X256 برمبنای معماری ARM طراحی شده در حالی که XMEGA بر مبنای AVR است و برای کسانی که فقط AVR بلدند و نمی خوان خودشون درگیر یک معماری جدید کنن بهتره اما از لحاظ اقتصادی با وجود ARM استفاده از XMEGA به صرفه نیست.
                              There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X