اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار مسدود کننده بلوتوث jammer

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار مسدود کننده بلوتوث jammer

سلام
    من 2 ماهه که دنبال یه مدار تولید سیگنال 2 گیگا هرتزی جهت دفع امواج بلوتوث هستم دوستان آیا چنین مداری یا شماتیکی سراغ دارن و آیا رو این پروژه کارکردید جواب گرفتید یا نه

یا علی

پاسخ : مدار مسدود کننده بلوتوث jammer

یه انتقاد داشتم حیف ام اومد نگم اگه انجمن تخصصی 20 با از این تایپک دیدن شده افسوس از یه راهنمایی خشک خالی :cry:

دیدگاه

[quote=paymanasgari]
      سلام
      من 2 ماهه که دنبال یه مدار تولید سیگنال 2 گیگا هرتزی جهت دفع امواج بلوتوث هستم دوستان آیا چنین مداری یا شماتیکی سراغ دارن و آیا رو این پروژه کارکردید جواب گرفتید یا نه

یا علی

بنام خدا

دوست گرامی

ضمن عرض سلام و ادب و خوشامد گویی به شما برادر گرامی ، عرض میشود :

اینکه حضرتعالی ، مدت 2 ماهه که در جستجو هستید ،و چیزی هر چند کم اهمیت نیافتید ، بر میگرده به شیوه جستجوی شما . !

و اما اینکه بعد از 24 ساعت ، و فقط بدلیل بازدید تعداد 20 نفر از تاپیک شما ،و عدم پاسخ مناسب به سوالتان ، مکدر شده اید ، شرمسار شدیم !!

نمیدونم کجا این مورد را خوانده بودم که فرمود : ................ و خداوند ، آسمان و زمین و مخلوقاتش را در مدت 7 روز آفرید .

الل حساب ، این مورد را مطالعه بفرمایید ،

http://www.ece.gatech.edu/academic/courses/ece4006/06fall/ece4006b/group01/design/jammer/index.html

برای آشنایی شما با مقوله frequancy jammer system بسیار مفید میباشد .

دیدگاه

با سلام خدمت دوست گرامی جناب مهندس امیر معیری :

لینک ارسالی شما را مشاهده کردم خوب بود ولی لینک تا عمل خیلی راهه می رم این مدار رو ببندم بیبنم چقدر میتونم تقویتش کنم به طوری که فرکانسش تغییر نکنه
        اگه مطالبی در مورد bluetoth jammer داشتین مشتاقم ببینمشون

یا علی

دیدگاه

ZX95-2650 این قطعه رو تو ایران اصلا میشه پیدا کرد ؟

نیست .. :angry:

دیدگاه

.

سلام

چرا 2 ماه وقت گذاشتی ؟ با دو دقیقه سرچ کردن در همین سایت خودمون میتونستی چند تا لینک پیدا کنی .
            قبلا خیلی بحث شده . الان آمادشو بیرون دارن میفروشن icon_mrgreen بنظرم زیاد روش وقت نزار . هر کاری بکنی
            نمیتونی زیر 5 هزار تومن درش بیاری . agree

http://lea.hamradio.si/~s53mv/spectana/vco.html

دیدگاه

slm.mozoe proje man sakhte bluetooth jammer hast.koli madar peyda kardam vali mighan hich kodom to iran amali nist.khoshhal misham komakam ****d. dar sani be nazareton mishe kamtar az 2 mah javab ghereft.mamnon.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X