اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی برترین اساتید دانشگاه سراسری و آزاد

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی برترین اساتید دانشگاه سراسری و آزاد

با توجه به اینکه من مطلبی در مورد اساتید در سایت ندیدم از دوستان چه دانشگاه آزاد و چه سراسری از تهران و اصفهان و تبریز و...تا کوچکترین دانشگه ها درخواست میشود بهترین اساتید در هر دروس را با ذکر دانشگاهی که در آن تدریس میکنند را معرفی نمایند و اگر امکان آن باشد جزوات آنها بر روی سایت قرار بگیرد :applause:(در ضمن اساتید برتر در زمینه کنکور ارشد را در انجمن کنکور معرفی نمایید) با تشکر
    پنجره را باز نکن ترسم آشفته کند باد، ناگهان، زلف پریشانت را

پاسخ : معرفی برترین اساتید دانشگاه سراسرس و آزاد

سلام.
    در اصفهان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با تجربه چندین ساله من در اون دانشگاه بهترین هایی که من می شناسم به شرح زیر هستند:
    1-آقای مهندس مشکین کلک که دانش آموخته صنعتی شریف هستن و الکترونیک 2و 3 و مخابرات رو به صورت فوق العاده زیبا و قابل درک درس می دن.
    2- سید محمد علی زنجانی مدیر گروه الکترونیک (کاردانی ) -معاون فرهنگی دانشکده برق - درسهای الکترونیک 1و 2 مدار 1و2 الکترونیک صنعتی - تجهیزات ابزار دقیق - مخابرات - و 0000 درس می دهند. و مشاور حقوقی پتروشیمی اصفهان و 000 هستند.
    3-سید مجید زنجانی سیتم های تلویزیون درس می دهند و رییس فنی صدا و سیمای اصفهان اند.
    4-آقای مهندس فعال اصفهانی که تکنیک پالس درس می دهند و صاحب چندین شرکت بزرگ هم هستند.
    5-آقای مهدی شانه که زبان تخصصی-الکترونیک 1 و 2 مدار 1و2 و0000 درس می دهند و دو یا سه سال پیش مدال طلای مسابقات اختراعات ژنو رو بردند.
    6-آقای کریمیان که مخابرات -سیگنالها و سیستمها و 0000 درس می دهند.
    7-آقای مهندس سنایی که مدیر گروه مخابراتند و مغز متفکر میکرو و الکترونیک صنعتی هم هستند.
    و ...........
    مولای من
    نخواهمت که بگریی ولی به گریه دعا کن که وقت رفتن ایام انتظار بیاید

یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین بظهورالحجه

دیدگاه

پاسخ : معرفی برترین اساتید دانشگاه سراسری و آزاد

با سلام
      من از دانشگاه آزاد تبریز لیسانس گرفته ام
      دکتر موسوی نیا هر درسی که تدریس می کنه عالیه.دکتر کوزه کنانی الکترونیکو خوب تدریس میکنه و مهندس قندچی هم جزوه اش ساده و مفیده.
      اساتید دیگه هم خوبن ولی تو ذهنم نیست.

دیدگاه

:biggrin:البته من دانشگاه ازاد بجنورد می خونم ولی جزوات مدار مخابراتی و مخابرات اقای پیمان محمدی رو تو دانشگامون خیلی قبول دارم و کنترل دکتر نقیبی 0که خدایی جامع هستش و برای کنکور خیلی راحت اگه جزوشو بفهمیم تستا رو می زنیم)......
        من این 2 تا استادو خیلی قبول دارم چون تو کنکورم نتیجه شو دیدم.......
        انچه که هستی هدیه خداوند به توست
        و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
        پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

پاسخ : معرفی برترین اساتید دانشگاه سراسرس و آزاد

نوشته اصلی توسط محمد صادق ساعی
          سلام.
          در اصفهان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با تجربه چندین ساله من در اون دانشگاه بهترین هایی که من می شناسم به شرح زیر هستند:
          1-آقای مهندس مشکین کلک که دانش آموخته صنعتی شریف هستن و الکترونیک 2و 3 و مخابرات رو به صورت فوق العاده زیبا و قابل درک درس می دن.
          2- سید محمد علی زنجانی مدیر گروه الکترونیک (کاردانی ) -معاون فرهنگی دانشکده برق - درسهای الکترونیک 1و 2 مدار 1و2 الکترونیک صنعتی - تجهیزات ابزار دقیق - مخابرات - و 0000 درس می دهند. و مشاور حقوقی پتروشیمی اصفهان و 000 هستند.
          3-سید مجید زنجانی سیتم های تلویزیون درس می دهند و رییس فنی صدا و سیمای اصفهان اند.
          4-آقای مهندس فعال اصفهانی که تکنیک پالس درس می دهند و صاحب چندین شرکت بزرگ هم هستند.
          5-آقای مهدی شانه که زبان تخصصی-الکترونیک 1 و 2 مدار 1و2 و0000 درس می دهند و دو یا سه سال پیش مدال طلای مسابقات اختراعات ژنو رو بردند.
          7-آقای مهندس سنایی که مدیر گروه مخابراتند و مغز متفکر میکرو و الکترونیک صنعتی هم هستند.
          و ...........
          بله بنده هم تایید می کنم. مثلا آقای مجید کریمیان استاد بنام گروه الکترونیک تبریز تا کنون 30 عنوان تالیف و ترجمه و 8 عنوان اختراع و 1 مدال طلای جهانی از مسابقات جهانی اختراعات از بروکسل بلژیک گرفتن. ایشون دروس ریاضیات مهندسی مخابرات الکترومغناطیس و ... رو عالی تدریس میآ‌کنن اینم مارشون 9149016178 هست.

دیدگاه

دانشگاه سراسری تبریز:

الکترونیک
            1- دکتر قادر کریمیان : مدار 1 - الکترونیک 1 - مدار منطقی - معماری کامپیوتر - تکنیک پالس - مدارهای واسطه و ...
            کارش واقعا درسته یک استاد دلسوز و فوق العاده. هر کدوم از جزوه هاش مخلوطی از چند کتاب و جزوه ست.

2- دکتر بهرامی : الکترونیک 1و2و3 - مدارهای مخابراتی - طراحی مدارهای الکترونیکی - اندازه گیری الکترونیکی و ...
            استاد دکتر کریمیان در کارشناسی بوده و اگر بتونید ازش 15 به بالا بگیرید جزو دانشجوهای برتر کشورید.

3- دکتر صبحی: الکترونیک 3 - میکروپروسسور - مدار منطقی و ...
            ایشون هم خوب تدریس میکنند و زیاد سخت گیر نیستند.

4- پروفسور رستمی هم هستند که دیگه تو بخش برق فعالیت نمیکنن و برای خودشون یه دانشکده زدند با اسم فناوری های نوین.
            مخابرات
            5- مهندس پور زیاد : الکترومغناطیس - میکروویو - و ...
            ایشون یکی از استادایی هستند که اگه نبینینش نمیفهمین چی میگم ایشون فوق العاده باهوش هستن و تدریسش بدون ایراده. تازه موقع نوشتن تو تخته سیاه از هر دو تا دستش استفاده میکنه تا هیچ وقت جلوی دید دانشجوها گرفته نشه!

6- دکتر موسوی نیا : آمار - شبکه و ...
            سخت گیر

کنترل:
            چیز قابل ذکری نداشت تا زمان فارغ التحصیلی من.
            البته پروفسور خانمحمدی رو داره. و دکتر بادامچی زاده.

قدرت:
            7- پروفسور حسینی : مدار 1 - الکترونیک صنعتی و ...

8- دکتر بابایی: الکترونیک صنعتی و ...

و اساتید دیگه که خوب به نظر من اسامی بالا قابل ذکر بود .

الان رییس دانشکده هم دکتر کوزه کنانی هست که هیچ چیزی در وصف خوبی های ایشون نمیشه گفت فقط باید خودتون یه بار ببینید تا به مرگ جاهلیت از دنیا نرید!

موفق باشید.
            It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد صادق ساعی
              سلام.
              و ...........
              البته دکتر مهدوی نصب هم از اساتید بزرگ این مجموعه هستند ((رییس دانشکده برق))
              Regards,
              Foad.R

دیدگاه

والا با این دانشگاههایی که شما گفتین من باید روم نشه چیزی بگم ولی سه چهار مورد دارم برای گفتن که با قدرت میگم عااااااالین و خدا همیشه بهشون لطف کنه ان شاالله. :agree: من دانشجوی ترم 4 کاردانی کنترل علمی کاربردی چالوسم ولی این اساتید فقط در اونجا درس میدادن ولی عضو هیات علمی دانشگاه های دیگه هستن:
                1-بابک محمدنیا فارغ التحصیل لیسانس و فوق از علم و صنعت در مخابرات که قدرتمند ترین استادیه که در درس مدار الکتریکی و مدار منطقی دیدم و به نظر من مدار رو از خود هیت هم بهتر درس میده :agree: و بچه های کارشناسی میگفتن به درسهای مخابرات هم فوق العاده مسلطه و اینم بگم که هوش وحشتناکش ملموس بود و مثلا در آزمون دکترای آزاد پارسال مدار 100% زده بود و عضو هیات علمی غیر انتفاعی علامه محدث نوری نور بود که رفت کانادا PHD بگیره و کلی هم پست داشت در غرب مازندران.سخت گیر در امتحان و کاری به کار کسی نداشت ولی بسیار باضابطه.
                2-هوشنگ تمندانی عضو هیات علمی دانشگاه امام خمینی نیرو دریایی نوشهر که در دانشگاه تهران لیسانس بارتبه کنکور 51 و در علم و صنعت فوق الکترونیک گرفت.در الکترونیک و میکرو و سیگنال سیستم آخرشه و بسیار مسلط به نحوه جزوه گفتن.در امتحان آسون میگیره به نظر من
                3- حسن زارع فوق لیسانس قدرت از امیرکبیر که سابقه کار بیرون هم 20سال داره و اطلاعات کاریش وحشتناکه و بسیار باهوش و مسلط در درسهای الکترونیک صنعتی و ریاضی و ماشین و ترانس و بررسی سیستمهای قدرت و مدار الکتریکی.البته من ماشینش و ترانسشو خیلی خیلی قبول دارم.اینم مدار آزاد پارسال 100%زد.برام جالبه oo:

4- حمید ملکی زاده عضو هیات علمی دانشگاه امام خمینی ارتش-نوشهر که لیسانس الکترونیک و فوق کنترل از علم و صنعت داره و در درسهای کنترلی خوبه ولی با اونا فاصله داره ولی در سیستمهای کنترل خطی و کنترل نیروگاه و کنترل عددی(CNC) انصافا عالیه و با تسلط کامل درس میده و رو سیستمهای کشتی ها و ناوشکن جماران هم کار کرده بود با مهندس تمندانی، که هیچی به ما نگفت تا تلویزیون نشونشون داد و بدونید که بخشهایی از ناوشکن جماران در نوشهر ساخته شد!!!!! که ما بعدا از اخبار دیدیم فهمیدیم تازه ملکی زاده تمام نیروگاههای برق حرارتی و سیکل ترکیبی ایران رو از حفظه به خاطر پایان نامه سنگین ارشدش و مقالات زیادی که داده و در درس کنترل نیروگاه مشهوده این موضوع :agree:
                بچه ها من این نتیجه گیری رو از جزوه های بسیاری که در اینترنت دانلود کردم بهش رسیدم و خواهشا نخندین چون حاضرم جزوه هارو نشون بدم تا بفهمید چقدر کامل و قوی هستن به هرحال اینا در بهترین دانشگاه ها درس خوندن و چیز عجیبی نیست برای اونها.
                جانم به فدای ائمه اطهار
                می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ساحل12
                  :biggrin:البته من دانشگاه ازاد بجنورد می خونم ولی جزوات مدار مخابراتی و مخابرات اقای پیمان محمدی رو تو دانشگامون خیلی قبول دارم و کنترل دکتر نقیبی 0که خدایی جامع هستش و برای کنکور خیلی راحت اگه جزوشو بفهمیم تستا رو می زنیم)......
                  من هم آزاد بجنورد درس میخونم و باید بگم که دکتر نقیبی یکی از مطرح ترین اساتید کشور در رشته کنترل هستند و فکر کنم مدیر گروه کنترل دانشگاه فردوسی هم باشند (البته اگر اشتباه نکنم)
                  دست هایی که کمک میکنند از دست هایی که دعا میکنند مقدس ترند....کوروش کبیر

دیدگاه

با سلام من کاردانی آموزشگاه سما شیراز بودم
                    بهترین استاد از لحاظ درس دادن استاد سرکار خانم دکتر محمدی بودند که تقریبا تمام دروس تخصصی رو تدرس میکردند و جناب آقای استاد ودیعی که سیستم تلوزیون تدریس میکردند امیدوارم هر کجا که هستند موفق باشند :agree:
                    زنده بودن را با زندگی بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت

دیدگاه

سلام
                      در دانشگاه آزاد تهران شرق (قیامدشت) یکی از بهترین استادام استاد توکلی فر هستند هم شیوه ی بیان فوقالعاده دارند و مهمتر اینکه با حوصله به سوالات جواب میدند
                      خودشان هم دانش آموخته شریف هستند
                      درسهای سیستم کنترل خطی، مدار، معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی تدیس میکنند.
                      دوران کاردانی (آزاد شهر ری) دکتر حسینی خیلی عالی بود
                      درس الکترونیک 1 و خیلی ساده و روان درس میدادند از اون ترم بود که تازه از الکترونیک خوشم اومد

The harder I work, the luckier I get

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
                        و
                        3- حسن زارع فوق لیسانس قدرت از امیرکبیر که سابقه کار بیرون هم 20سال داره و اطلاعات کاریش وحشتناکه و بسیار باهوش و مسلط در درسهای الکترونیک صنعتی و ریاضی و ماشین و ترانس و بررسی سیستمهای قدرت و مدار الکتریکی.البته من ماشینش و ترانسشو خیلی خیلی قبول دارم.اینم مدار آزاد پارسال 100%زد.برام جالبه oo:
                        واقعا استاده حسن زارع
                        با این حال که خیلی تو کلاس سخت گیره و کلاسش اصلا خسته کننده نیست خیلی خوش میگذره
                        خیلی هم با هوش بود(تمام تک تک دانشجویان رو به اسم میشناخت )
                        جزوه هایی که در زمان کاردانی به ما میگفت الان هم که گاهی نگاهی بهشان میاندازم اصلا قابل مقایسه با جزوه های درپیت کارشناسی ازاد شبستر نیست
                        به طور کلی بگم تا الان استادی به خوبی حسن زارع ندیدم ایشون در کل مازندران معروف هستند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ساحل12
                          سلام
                          منم از دانشجو یان کارشناسی الکترونیک بجنوردم.
                          دکتر نقیبی و دکتر محمدی(در شرف دکتر شدن) واقعا از اساتید اهل فن دانشگاه ما هستن،که من بهشون افتخار میکنم.
                          علاوه بر این آقای حمید مطیعی که از اساتید مجرب رشته برق_قدرت هستن که دروسی همچون ریاضی مهندسی،تجزیه و تحلیل سیستم ها،رله و ....تدریس میکنند،که فن بیان فوق العاده ای دارن.
                          ونیز جناب آقای حجت لنگری(دانشجوی دکترا)،که ایشون نیز در تدریس بسیار مهارهستن و فن بیان بسیا ر جالبی دارن(و از همه مهمتر لبخند همیشگی که بر لبشون) و درسهایی همچون ماشین های الکتریکی 1 و 2 ،الکترونیک صنعتی و.... رو ارایه میدن.
                          در ضمن اگه کسی جزوه کنترل خطی دکتر نقیبی رو بخواد ما در خدمتیم :nice:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط telmak
                            واقعا استاده حسن زارع
                            با این حال که خیلی تو کلاس سخت گیره و کلاسش اصلا خسته کننده نیست خیلی خوش میگذره
                            خیلی هم با هوش بود(تمام تک تک دانشجویان رو به اسم میشناخت )
                            جزوه هایی که در زمان کاردانی به ما میگفت الان هم که گاهی نگاهی بهشان میاندازم اصلا قابل مقایسه با جزوه های درپیت کارشناسی ازاد شبستر نیست
                            به طور کلی بگم تا الان استادی به خوبی حسن زارع ندیدم ایشون در کل مازندران معروف هستند
                            درود بر شما telmk عزیز دمت گرم که تایید کردی :applause: جزوه هاش عالی و کامله و با خوب خوندن اونها میشه به راحتی و با قدرت درک بالایی وارد تستها شد. :agree:
                            جانم به فدای ائمه اطهار
                            می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Sina_S.s
                              سلام
                              منم از دانشجو یان کارشناسی الکترونیک بجنوردم.
                              دکتر نقیبی و دکتر محمدی(در شرف دکتر شدن) واقعا از اساتید اهل فن دانشگاه ما هستن،که من بهشون افتخار میکنم.
                              علاوه بر این آقای حمید مطیعی که از اساتید مجرب رشته برق_قدرت هستن که دروسی همچون ریاضی مهندسی،تجزیه و تحلیل سیستم ها،رله و ....تدریس میکنند،که فن بیان فوق العاده ای دارن.
                              ونیز جناب آقای حجت لنگری(دانشجوی دکترا)،که ایشون نیز در تدریس بسیار مهارهستن و فن بیان بسیا ر جالبی دارن(و از همه مهمتر لبخند همیشگی که بر لبشون) و درسهایی همچون ماشین های الکتریکی 1 و 2 ،الکترونیک صنعتی و.... رو ارایه میدن.
                              در ضمن اگه کسی جزوه کنترل خطی دکتر نقیبی رو بخواد ما در خدمتیم :nice:
                              وااااااااا کی اقای لنگری دانشجو دکترا شد تا وقتی ما بودیم مدیر گروه برق-قدرت بود که فقط فوق داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              اما اقای مطیعی رو 100%قبول دارم فوق العاده و دقیق
                              --------------
                              یکی از بچه ها پرسید مگه تو دانشجو فوقی که نتیجشو دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟میگم نه علی اقاااااااااااااااا نیستم
                              مخابرات و مدار مخابراتی فوق نمیاد :redface:
                              فقط کنترل و گفتم ازمایشی سوی تفاهم نشه :icon_razz:
                              اما خیلی از بچه ها دیگه که الانم دانشجو فوق هستن با من هم عقیده ان :job:
                              انچه که هستی هدیه خداوند به توست
                              و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
                              پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X