اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دیزل ژنراتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دیزل ژنراتور

سلام
    ساخت 10 تا دیزل ژنراتور 50kv ، 400hz ، input:220v 3ph با کنترل دور موتور+کنترل جریان+کنترل ولتاژ+کنترل فرکانس به من پیشنهاد شده کسی میتونه راهنماییم کنه؟ تجربشو ندارم حتی نمیدونم چه قیمتی بدم
    ممنون می شم
    poweng

پاسخ : دیزل ژنراتور

باید ببخشید ولی من فکر کی کنم سر کارت گذاشتن
    به چیزایی که نوشتی دقت کن
    50kv ، 400hz ، input:220v 3ph
    این فرکانس و ولتاژ خیلی کم کاربرد دارن حتی قدرت مورد نیاز رو هم ننوشتی و دیزل ژنراتور ها نیاز به 220 ولت ورودی ندارن
    در ثانی من فکر می کنم ساخت دیزل ژنراتور کار من و شما و شرکت های ایرانی نیست

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

منم اینارو دیدم هنگ کردم.یکم واضحتر میگی؟
      اگر چیزی را می دانید در اختیار کسی که نمی داند و می پرسد قرار بدهید.نترسید که اگر به او بگویید بیشتر از شما خواهد دانست.چراکه دیر یا زود از کس دیگری خواهد پرسید.پس نام نیکوی یاد دهنده دانش به او را از آن خود کنید.

پارسی را پاس داریم

دیدگاه

man nemikham khode dizel generatoro besazam gharare ye tablo lcd dar + 1 remote ba sim ke bash control v,i,f,on/off anjam beshe ru in generatora ke moshakhasatesho goftam(400hz 5kv output:220 3ph)
        tnx
        poweng

دیدگاه

3ph یعنی چی؟
          اگر چیزی را می دانید در اختیار کسی که نمی داند و می پرسد قرار بدهید.نترسید که اگر به او بگویید بیشتر از شما خواهد دانست.چراکه دیر یا زود از کس دیگری خواهد پرسید.پس نام نیکوی یاد دهنده دانش به او را از آن خود کنید.

پارسی را پاس داریم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mehrdad001
            3ph یعنی چی؟
            یعنی سه فاز (∅3)
            Goodbye

دیدگاه

سوتی!!!!

پارسی را پاس داریم

دیدگاه

با من تماس بگیرید. 09126617808

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X