اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست اطلاعاتی در مورد دستگاه کارت خوان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست اطلاعاتی در مورد دستگاه کارت خوان

سلام :smile:

همون اول بگم من جایی مناسب برای این سوالم پیدا نکردم.... از مدیرا می خوام جایی که مناسبه این موضوع رو بفرستن

خوب سوالم اینه که:
    یه سری اطلاعات درمورد مدار داخلی دستگاه کارت خوان (فکر کنم مخفف اسم خارجکیش بشه pos درسته؟) بهم دید .

یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه که: آیا می شه دستگاه کارت خوان به طور بی سیم با شبکه ارتباط برقرار کنه؟ برای این کار سیستم پیچیده و پر هزینه، با اشغال فضای زیاد می خواد؟

سپاسگذارم
    موفق باشید
    یا علی :smile:
    لطفا به دکمه ی تشکر من به هیچ وجه دست نزنید ....
    اگه یه جایی مشکل کسی را حل کردم فقط ازش می خوام .... برام دعا کنه ..... همین.

پاسخ : درخواست اطلاعاتی در مورد دستگاه کارت خوان

نوشته اصلی توسط Mostafa_Amol

همون اول بگم من جایی مناسب برای این سوالم پیدا نکردم.... از مدیرا می خوام جایی که مناسبه این موضوع رو بفرستن

خوب سوالم اینه که:
    یه سری اطلاعات درمورد مدار داخلی دستگاه کارت خوان (فکر کنم مخفف اسم خارجکیش بشه pos درسته؟) بهم دید .

یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه که: آیا می شه دستگاه کارت خوان به طور بی سیم با شبکه ارتباط برقرار کنه؟ برای این کار سیستم پیچیده و پر هزینه، با اشغال فضای زیاد می خواد؟

سپاسگذارم
    موفق باشید
    سلام،

باید سوالتون رو در بخش سیستمهای مخابراتی می پرسیدید.

چه نوع اطلاعاتی نیاز دارید؟ سوالتون خیلی کلیه.

اینکه یک POS رو بخواهید به صورت بیسیم دربیارید کار مشکلی نیست اما POSهایی وجود داره که خودشون Wifi دارن یا اینکه SIM Card میخورن و از طریق BTS ارتباط بیسیم برقرار میکنند.

There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا سپاس یار
      سلام،

باید سوالتون رو در بخش سیستمهای مخابراتی می پرسیدید.

چه نوع اطلاعاتی نیاز دارید؟ سوالتون خیلی کلیه.

اینکه یک POS رو بخواهید به صورت بیسیم دربیارید کار مشکلی نیست اما POSهایی وجود داره که خودشون Wifi دارن یا اینکه SIM Card میخورن و از طریق BTS ارتباط بیسیم برقرار میکنند.

سلام داداش ..... :rolleyes:
      دمتون گرم .... جوابمو دادین ..... کم کم داشتم بی خیال می شدم :cry:

خوب من اگه سوالمو توی قسمت سیستمهای مخابراتی مطرح کنم اون وقت فقط قسمت دوم سوالم جوابشو می گیرم، اما قسمت اول سوالم که مدار داخلی " کارت خوان تماسی" می خواستم چی؟

نمی دونم!
      متشکرم :smile:
      یا علی :redface:
      لطفا به دکمه ی تشکر من به هیچ وجه دست نزنید ....
      اگه یه جایی مشکل کسی را حل کردم فقط ازش می خوام .... برام دعا کنه ..... همین.

دیدگاه

سلام لطفا اگر کسی اطلاعاتی درمورد خود کارت بانکی و دستگاه خواندن اطلاعات روی کارت و کارت خام داره دریغ نکنه
        در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
        گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa_Amol

خوب سوالم اینه که:

سپاسگذارم
          موفق باشید
          سلام
          بله دوست عزیر . همین الان هم از نوع بی سیم اش استفاده میشه.
          امضاندارم. ميشه انگشت بزنم...؟

www.AsanService.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X