اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سلف در orcad9.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلف در orcad9.2

من نمیدونم که سلف رو توی orcad9.2 چطوری باید بکشم.(بخاطر شکل خاصش که منحنی داره)
    میشه لطفا راهنمائیم کنید؟

پاسخ : سلف در orcad9.2

سلام
    یعنی چی که بکشین؟ مگه قراره خودتشون شکلش رو بکشین؟

دیدگاه

قبلآ توی کتابخونه ی orcad سلف داشتم اما فکر میکنم شاید اشتباهی deletesh کرده باشم چون الان هرچقدر search میکنم پیداش نمیکنم . اگه پاک شده باشه باید چکار کنم؟

دیدگاه

یعنی می خواین یه symbol جدید ایجاد کنید؟ خوب در این صورت که فقط با کشیدن شکل سلف مشکل حل نمیشه. این جوری مجبور هستین همه مقادیر لازم برای مدل کردن سلف رو خودتون بهش بدین که اصلاً منطقی نیست.
        عنصر سلف توی کتابخونه analog هست. راه منطقی اینه که این کتابخونه رو از جایی پیدا کنید و به نرم افزار اضافه کنید. روش اضافه کردن کتابخونه حداقل دو سه بار توسط دوستان توضیح داده شده. توی انجمن سرچ کنید
        راه دوم هم اینه که نرم افزار رو یه بار دیگه نصب کنید! البته اگه از پس راه اول بر نیومدید

دیدگاه

تایپ کن L ببین میاره
          با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

از راهنمائیتون ممنون ،مشکلم با سلف حل شد اما حالا یه مشکل دیگه دارم برای تحلیل مدار sim300 میخوام ازorcad استفاده کنم اما توی هیچ کدوم از کتابخونه هاش sim300 نداره توی اینترنت هم گشتم نبود به نظر شما از یه نرم افزار دیگه استفاده کنم یا اینکه میشه orcad رو یه کاریش کرد؟

دیدگاه

منظورت از مدار sim300 ، همون ماژول GSM است؟! اگه آره که باید بگم اورکد خیلی خیلی محدودتر از اونه که شما تصور می کنید.

دیدگاه

من یه برد GSM دارم دوست دارم بدونم چطوری طراحی شده به نظرتون از چه نرم افزاری بهتره استفاده کنم؟

دیدگاه

ای کاش نقشه ی اونو در اینجا میگذاشتید تا بهتر بررسی بشه.

درهر صورت فکر می کنم شما قابلیتهای اورکد را خیلی دست بالا گرفتید. متاسفانه قابلیت تحلیل این نرم افزار و مشابهاتش بسیار کمتر از تحلیل مدار یک ماژول پیچیده مثل GSMآ‌ است.

اگه مثالهای داخل نرم افزار را ببینید متوجه میشید که خیلی کمتر از اینها قدرت داره.

البته برای خیلی از مدارات همین قابلیت اندک بسیار بدرد بخوره. مثلا اگه PSPICE نمی بود من چندین میلیون تومن ماسفت سوخته رو دستم باد می کرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X