اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بیا یید از قدرت دیجیتال استفاده کنیم .!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بیا یید از قدرت دیجیتال استفاده کنیم .!!!

با سلام

نمیدونم جای این تاپیک اینجاس یا نه !!
    من خودم حدود چند ماهه که به صورت عملی می خوام از دیجیتال و الکترونیک استفاده کنم,ولی آدم قصه اش میگیره که از الکترونیک و دیجیتال با این قدرت و گستردگی, فقط برای روشن و خاموش کردن چند تا LED یا ساخت تابلو روان و چیزایی از این دست استفاده بشه ,البته با این چیزها برای یاد گیری و بدست آوردن درآمد مخالف نیستم ولی وقتی میبینم که بسیاری از کشورها توسط دیجیتال و الکترونیک دنیا رو دستشون گرفتن و ما فقط داریم چند تا چشمک زن می سازیم واقعا گریم میگیره .البته خودم من هم چیز زیادی از الکترونیک نمی دونم اما ایده های زیادی دارم که البته همشون هم تازه نیستند اما برای استفاده از ابزاری مانند حافطه های جانبی ,انواع سنسورها,mouse ,touch screen , usb و غیره که به غیر از بعضی ها ,خیلی هامون حتی روش استفاده از اونهارو توی مداراتمون و ساخت دستگاه های جدید رو نمی دونیم ,مفید باشه .

بنابراین من به مدیر یا مدیران سایت پیشنهاد میکنم که یه انجمن جدید مثلا با نام ایده های جدید الکترونیک یا این وسایل چگونه کار میکنند و چگونه در مداراتمان از آنها استفاده کنیم ایجاد کنید تا ما از این قافله مثل خیلی از قافله های دیگر توی رشته های دیگه , بیشتر از این عقب نیفتیم.

با تشکر :nerd:
    دانلود کی های جدید کاسپر
    جهت سفارش طراحی و برنامه نویسی سایت, قالب, بنر قیف و فلش
    با این آی دی تماس بگیرید :
    sam.shark360

پاسخ : بیا یید از قدرت دیجیتال استفاده کنیم .!!!

سلام
    حق با شماست ؛متاسفانه ما در زمینه تکنولوژی های نو و high-tech هیچ حرفی برای گفتن نداریم :angry: :angry:
    اما بالاخره قرار نیست که همه چیز رو یه نفر بدونه (همه چیز را همگان دانند).هر چند آدم در مورد هر چیزی یه کم اطلاعات داشته باشه ؛همیشه برنده هستش :agree: اما الکترونیک اینقدر وسیعه که هیچ کسی نمی تونه ادعا کنه همه چیز رو در این باره می دونه :rolleyes:.
    شما هم بهتره زیاد ناراحت نباشید و چیزی رو پیدا کنید که بتونه به اصطلاح سکوی پرتابتون بشه و شما رو به اهدافتون برسونه.

راستی خوندن مجله های الکترونیک به خصوص EPE و NUTS&VOLTS رو هم به شما توصیه می کنم.
    موفق باشید :bye

دیدگاه

پاسخ : بیا یید از قدرت دیجیتال استفاده کنیم .!!!

آه دوست عزیز با تازه کردن این تاپیک چه خاطراتی رو در من زنده کردین , یادش بخیر (جو گرفت : کجایی جوانی ...) . :mrgreen:

ازت ممنونم دوست عزیز , اما من خودم دیگه با گفته های بالا خیلی موافق نیستم , چون اون حرفا رو وقتی زدم که از پیشرفت جوانان ایرانی غافل بودم و خودمم علم کافی در مورد الکترونیک نداشتم و فکر میکردم کار با این سنسورها و پورتها و ... کار حضرت فیله .

اما بازم با این موافقم که از خیلی کشور ها عقبیم , اما اینم میدونم که از خیلی خیلی کشورهای دیگه ( با توجه به تحریمها) جلوییم.
      دانلود کی های جدید کاسپر
      جهت سفارش طراحی و برنامه نویسی سایت, قالب, بنر قیف و فلش
      با این آی دی تماس بگیرید :
      sam.shark360

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X