اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونه میشه با 24C16 ارتباط برقرار کرده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلام

با 8051
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

پاسخ : چگونه میشه با 24C16 ارتباط برقرار کرده

سلام
    این آی سی EEprom خارجی است و شما باید به روش I2C ارتباط برقرار کنید.این ارتباط دوسیمه است یعنی شما پایه Sda,scl را به میکرو متصل می کنید.

موفق باشید

دیدگاه

یکم توضیح میشه داد
      به 8051 چطوری ارتباط بدم
      اگه سی باشه عالیه
      هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
      بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
      میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

سلام من با زبان بیسیک کار میکنم و اگر مشکل مداری یه زمان می خوام که به صورت یه مقاله کامل دربیارم و بزارم تو سایت یه فرصت مثلا یک هفته دیگه سعی میکنم امادش کنم یا علی مدد
        من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط n340
          یکم توضیح میشه داد
          به 8051 چطوری ارتباط بدم
          اگه سی باشه عالیه
          سلام
          دوست عزیز پروتکل i2c ارتباط دو سیمه است. میکرو دو پایه Scl و sda داره که برای ارتباط i2c از این دو پایه استفاده میشه اگه تو اینترنت یک سرچی بزنی اطلاعاتی در مورد پروتکل i2c زیاد است. به کتاب ها هم می تونی مراجعه کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X