اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب altiuom 2008 در Vista ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب altiuom 2008 در Vista ؟

سلام
    بچه ها من هر کاری کردم نتونستم کرک رو تو ویستا نصب کنم اما تو xp به راحتی نصب میشه.
    کسی راه حل رو میدونه؟
    خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

پاسخ : نصب altiuom 2008 در Vista ؟

سلام .
    نمیخوام بحث رو عوض کنم ...
    ولی خودمایکروسافت هم دیگه قبول کرده که ویستا یه پروژه ی شکست خوردست ... به همین دلایل( نا سازگاری هاش )
    فعلا باید منتظر windows 7 باشیم ./
    That`s It ...I`m out of here

دیدگاه

این مشکل واس منم بود . اومدم تو XP نصبش کردم بعد از دایرکتوریی که نصب شده بود کپی گرفتم ریختمش تو فلش و از تو فلش ریختم تو لپ تاپم که ویستا داره . الان کار می کنه ولی اگه مدار بزرگ باشه تو pcb یه دفه ارورای مسخره می ده و هنگ می کنه . ولی بالاخره کار می کنه . آلتیوم سامر البته .

دیدگاه

من مشکلم با ویستا لپتاپ بود.چون XP نصب نمیشد.اما XP SP3 به راحتی نصب شد.مشکلم حل شد
        خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید نجفی
          سلام
          بچه ها من هر کاری کردم نتونستم کرک رو تو ویستا نصب کنم اما تو xp به راحتی نصب میشه.
          کسی راه حل رو میدونه؟
          ولی altium09 به راحتی توی ویستا نصب میشه
          خداوند جهاد را برای سرافرازی اسلام واجب کرد.
          حضرت فاطمه (س)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید نجفی
            سلام
            کسی راه حل رو میدونه؟
            سلام.به احتمال زیاد شما altium رو تو درایو C نصب کردین،به خاطر همین ویستا نمیزاره کرک کار کنه.
            حالا راه حل:فقط کافی فایل کرک(ads08.exe) و dxp.exe و برای احتیاط license.alf رو تو یه پوشه و یه درایو دیگه به غیر از C کپی کنید،بعد ads08 رو اجرا و بعدش dxp.exe جدید رو برگردونید سر جاش،دوباره احتیاطا license.alf رو هم تو پوشه اصلی کپی کنید.
            من که اینطوری مشکلم رو حل کردم.
            التماس دعا...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X