اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی دیتاشیت این دو آی سی آمپلی فایر رو داره؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی دیتاشیت این دو آی سی آمپلی فایر رو داره؟

سلام دوستان
    هرچی گشتم دیتاشیت این دو آی سی رو پیدا نکردم :cry:
    اگه دوستان لطف کنند کمک کنند ممنون میشم :nerd:
    STK490-310
    STK490-040S
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

پاسخ : کسی دیتاشیت این دو آی سی آمپلی فایر رو داره؟

سلام
    یعنی واقعا کسی نداره :cry: :cry: :cry: :cry:
    حیفم میاد آی سی ها رو بندازم دور آخه میدونم که خیلی قوی هستند
    دوستان اگه ممکنه کمک کننند
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

کل اینترنت رو گشتم ولی پیدانکردم :angry: :angry: :angry: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
      مطمعنی اصلا وجود داره :question: :question: :question:
      [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

سلام
        ممنون که زحمت کشیدید
        من خودم هم خیلی گشتم ولی پیدا نکردم
        آیسی ها که وجود دارند چون خودم دارم
        من که نا امید شده ام
        بازم به خاطر اینکه زحمت کشیدید ممنونم

دیدگاه

خود شرکت سانیو هم چیزی ازش نگفته. اما گمون کنم 4913 هم بهش بخوره. اگه قراره بندازیش دور به امتحانش می ارزه. اگه تعداد پایه ها یکی هستند یه مدار واسه 4913 بکش و 310-490 رو بذار ببین چی میشه. البته توصیه میکنم سر راه ورودیه ترانس تغذیه ات از یک لامپ 100 استفاده کنی.
          خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

باسلام اگه میشه از آی سی ها یدونه عکس واضح تو تاپیک بزار بلکه بتونیم کمکی کرده باشیم
            [move]

URMO LAKE IS [s]THIRSTY[/s] DEAD
            [/move]

دیدگاه

ین دو جزوه لیسته که دو سال است توسط سانیو دیگر درست نمیآ‌شود و بدون معادل. تا آنجا که میدانم شبیه هیچکدام از گروه نیست.اگر خواستید که نمونه مصرف آنرا ببینید، یکی از شماتیکآ‌های ایوا که از آن استفاده داشت اینجا گذشتم. معمولاً از هردو استفاده میشد به طور جدا یکی برای صدای با س و یکیآ‌ صدای زیر

دیدگاه

این مدار چیه امپلیه تو بازار میفروشن 400 وات استریو با ولومو همه چیز 11 تومن امادست لحیم شده ایسیشم از نوع stk غولپیکره :eek: :nerd: چه اصطلاح خوبی ولی من با 100 واتش یه باند خیبزه ای جردادم oo: :angry: حالا ببین این 400 واته چه اتیشی به پا میکنه :mrgreen: :twisted: ولی یکم ولتاژ با لا میخواد 35 ولت دوبل البته 100 واته 37 تکی میخواد حالا من که تو سری stk کم ولتاژ ندیدم حمشون توقع شوون زیاده؟ :icon_razz:
                [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

علت سوختن بلندگوی شما کم توان بودن اون و از همه مهمتر امپدانس پایین اون بوده نه توان 100 وات. من توی بازار با stk قویتر از 50 وات واقعی ندیدم. مثلاً stk 4392 رو با برد کامل میگن 100 وات. در حالی توان واقعی اون 15 وات بیشتر نیست. اون هم در مجموع 2 کانال. ولی سری stk امپدانسشون 8 اهمه و دامنه ولتاژ خروجیشون بالا است . واسه همین صدای پر تر و بهتری دارند و دیرتر به اشباع میرسند.اگه شما 2 تا بلندگوی خربزه ای رو سری میکردید بلندگوتون نمی سوخت.

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

نه منضور من

این بود که باندو جر داد ه دیگه ینی اخرشه
                    گوشم که سرویس شود دیگه چی میخواین در ضمن 15 وات که شما میگین من تغذیه این مدارو 40 ولت 3 امپر دادم 2.5 میکشه راحت حالا 30 وات اطلاف گرما موند 45 وات که به باندا میده بابا کافیه دیگه در ضمن این توانو با تولن 10000 واته لوازم استریو :surprised: مقایسه نکنین اون توان pmpo هست ینی یه فرمولیه توان واقعی رو در چند تا عدد ضرب میکنن توان لحظهای به دست میاد اونم با اغراق :surprised: :eek: می نویسن تا فروشش بیشتر بشه مرسی از همه که جواب میدین ولی بحث انجمن عوض شدا :icon_razz:

دیدگاه

بله حق با شماست. وات pmpo یک رقم تجاری است و وات لحظه ای که وات واقعی است RMS نامیده میشه و این 15 وات که من گفتم همین RMS هست که معمولاً نصف اون میشه واتی که شما در حالت حد اکثر ولوم ازش میگیرید. راستی گرمای اون STK بیشتر از 03 واته . STK بدون هیتسینگ 5 دقیقه هم دوام نمیاره چون گاهاً دماشون به بالای 80 هم میرسه واسه همینم طراحی PCB اونها قلق خاصی داره.
                      ولی به طور کلی سری STK قدرت و کیفیت خوبی دارند که علت اصلیش تغذیه پر قدرتی است که لازم دارند. حالا اگه همون STK که دارید رو خروجیش رو پل کنید دیگه ازش دل نمیکنید.صدایی به مراتب بهتر رو خواهید داشت.

دیدگاه

آی سی های هایبرید سری stk و rsn در واقع یک مدول کامل تقویت کننده قدرت هستند که در آن به جز مقاومت های فیدبک و بایاس وخازن های پر ظرفیت
                        همه قطعات به صورت smd در داخل یک بسته جای گرفته اند **
                        کیفیت و قدرت زیاد این سری از آی سی ها به دلیل مدار گسسته و قطعات خاص ( ترانزیستور های خیلی مشابه ) است**
                        من خودم سه چهار سال پیش با یدونه 4192 و یدونه4044 واسه یکی از دوستان مشکل پسند ست اسپیکر ساختم ودوستم از قدرت و کیفیتش خیلی راضیه :agree:
                        البته چه خوب میشد برادران چینی یا ایرانی یه فکری هم به منبع تغذیه مدارات صوتی می کردند( مثلا" مدول آماده تغذیه دوبل 45 ولت 4 آمپر همش میشد 10هزار oo: ooاما حیف که باید ببینیم و بسازیم oo: :angry: :angry:
                        [move]

[/move]

دیدگاه

اره بزرگترین مشکل stk ولتاژ بالای اون هاست ولی ارزش داره سویچینگ استفاده کن بهتره ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
                            اره بزرگترین مشکل stk ولتاژ بالای اون هاست ولی ارزش داره سویچینگ استفاده کن بهتره ؟
                            سویچینگ :surprised: :surprised: :surprised: :surprised: :cry2: :cry2: :cry2: :angry: :angry: :angry:
                            [move]

[/move]

دیدگاه

ببین بعضی مغازه ها سوعی چینگ می فروشن مثلا برد 6 * 6 دوبل 40 ولت مال ضبتای سونی و... 20 تا 25 هزار تومن میتونی بخری البته من خودم 6 تومن خریدم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X