اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک خبر خوب برای کاربرانی که مشکل نصب XP رو لپتاپ دارن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک خبر خوب برای کاربرانی که مشکل نصب XP رو لپتاپ دارن

سلام به همه دوستان

ویندوز XP Srvise Pack 3 به راحتی روی تمام لپتاپ هایی که رو نمیتونن نصب کننبه راحتی نصب میشه.
    من خودم رو جدید ترین مدل DELL تست کردم.(Latitude E6500) نرم افزار نصب درایور هم سیستم عامل رو به راحتی میشناسه.یعنی هیچ مشکلی باهاش نیست.
    این نگارش همه چیزش شبیه Vista اما XP هست
    لذت ببرید
    خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

پاسخ : یک خبر خوب برای کاربرانی که مشکل نصب XP رو لپتاپ دارن

سلام
    ممنون حمید جان .بهتر بود تاپیک مرتبطی رو تو قسمت کامپیوتر پیدا میکردی . به هر حال باید عرض کنم که ویندوز اکس پی سرویس پک 3 بصورت installer از طرف مایکروسافت ارائه میشه و باید اونو طی یه فرآیندی به نام slipstream به سی دی ویندوز های قدیمی تر integrate کرد. همین.
    تازه در اینصورت هم کاری که شما فرمایش میکنی رو برامون انجام نمیده . برا این کار باید درایور کنترلر SATA ی لپتاپت رو رو سی دی ویندوز slipstream کنی که البته این کار مستقل از کار sp3 انجام میشه و نیازی به اون نداره. این کار رو میتونی بصورت دستی (من پیشنهاد نمیکنم، ولی اگه خواستین وقتی سرم خلوت شد عرض میکنم چطوری این کار رو انجام بدین) یا با نرم افزار nlite که تو ادرس زیره و مجانی هم هست انجام بدی. این نرم افزار امکانات بیشتری هم داره که بد نیست خودتون ببینین. www.nliteos.com
    خب موفق باشین همگی. :bye
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

پاسخ : یک خبر خوب برای کاربرانی که مشکل نصب XP رو لپتاپ دارن

نوشته اصلی توسط عابد بابازاده
      سلام
      ممنون حمید جان .بهتر بود تاپیک مرتبطی رو تو قسمت کامپیوتر پیدا میکردی . به هر حال باید عرض کنم که ویندوز اکس پی سرویس پک 3 بصورت installer از طرف مایکروسافت ارائه میشه و باید اونو طی یه فرآیندی به نام slipstream به سی دی ویندوز های قدیمی تر integrate کرد. همین.
      تازه در اینصورت هم کاری که شما فرمایش میکنی رو برامون انجام نمیده . برا این کار باید درایور کنترلر SATA ی لپتاپت رو رو سی دی ویندوز slipstream کنی که البته این کار مستقل از کار sp3 انجام میشه و نیازی به اون نداره. این کار رو میتونی بصورت دستی (من پیشنهاد نمیکنم، ولی اگه خواستین وقتی سرم خلوت شد عرض میکنم چطوری این کار رو انجام بدین) یا با نرم افزار nlite که تو ادرس زیره و مجانی هم هست انجام بدی. این نرم افزار امکانات بیشتری هم داره که بد نیست خودتون ببینین. www.nliteos.com
      خب موفق باشین همگی. :bye
      من سرویس پک 3 رو بدون هیچ چیزی روی لپتاپ خودم که مدل DELL Latitude E6500 هست به راحتی نصب کردم.
      درایور هم نخواست.من با Nlite کار کردم و باهاش سرویس پک 2 رو نصب کردم.اما سرویس پک 3 بدون هیچ چیز نصب شد.
      در ضمن یجوری صحبت میکنی انگار ما از پشت کوه اومدیم :eek:
      خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X