اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست شماره آی سی دینگ دانگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست شماره آی سی دینگ دانگ

سلام
    دنبال آی سی دینگ دانگ با کیفیت صدای خوب میگردم
    کسی شماره ای میشناسه
    البته طنین صداش برام مهمه (نه مثل صداهایی که میشه با خود میکرو تولید کرد)
    با تشکر
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

پاسخ : درخواست شماره آی سی دینگ دانگ

سلام

دوست عزیز چیزی که تو هرمغازه پیدا میشه آی سی دینگ دانگه . هر ماه یه مدل جدید میاد تو بازار .
    چیزی که الان هست و صدای اکویی جالبی داره M602 هستش . قیمت حدود 500 تومن بود قبلا .

ولی میتونی تا 10 مدل تو مغازه های جمهوری پیدا کنی .
    فابل PDF آی سی M602 رو ضمیمه میکنم.
    فایل های پیوست شده

دیدگاه

سلام
      بله امیر آقا هست ولی برای شما تهرانی ها
      شما از دل ما ما بچه شهرستانی ها که برای یک مگا 8 باید 300 کیلومتر بکوبیم بریم مشهد(تا تهران که میشه 1200 کیلومتر) چه خبر دارین؟ :cry: :cry:
      بگذریم
      ذیتاشیت این آی سی رو من قبلا دیدم ! ولی توش نوشته که از دو فرکانس780 و625 هرتز استفاده کرده این فرکانسها رو با میکرو هم میشه تولید کرد
      ولی همونجوری که قبلا گفتم کیفیت برام مهمه (البته من فقط قسمت اول صدا یعنی دینگ رو لازم دارم) :redface:
      مثل صدای دینگ ساعت شماته دار (اون قدیمی ها)
      راستش برای همون ساعت هم میخوام (ساعتهای بزرگ میادین شهر) :nerd:
      پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

سلام

مگه شما تو شهرتون پست ندارید؟ این همه سایت و فروشگاه اینترنتی هستند که میتونند لیست های شما رو تهیه کنند. icon_redface
        شما که صدای این آی سی رو نشنیدید . عمرا نمیشه با میکرو تقلیدش کرد .حالت اکویی خاصی داره و طنینش کاملا مشخصه.

با این حال آی سی شماره PSG60 هم تا چند وقت پیش تو بازار بود . من شماتیکشو دارم ولی نتونستم دیتاشیت براش پیدا کنم.
        اینهم صدای خوبی داره .

دیدگاه

سلام
          آقا برای این لیست های دوقرون یک هزار دما کی تره خورد میکنه :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
          ممنون از اینکه وقت میذارین (حالا بریم مشهد گه ای سی بود تهیه کنیم ببینیم چی میشه :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen
          mer30

دیدگاه

من با آی سی BT803~2s و آی سی BT803~4s جواب گرفتم، صدای خوبی هم داره
            آی سی M602 هم خوبه
            behi

دیدگاه

دوستان کسی میدونه آی سی M602 رو از کجا میشه تهیه کرد؟
              توی تهران البته
              فروش يک عدد سيم کارت با شماره 09126005897

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X