اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل کامپیوتر از راه دور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل کامپیوتر از راه دور

سلام
    من میخوام یک کامپیوتر رو از راه دور کنترل کنم (نرم افزاری روش نصبه که مدام باید چک بشه)
    از اساتید میخوام من رو راهنمایی کنند که چگونه میتونم بر دسکت تاپ اون کامپیوتر احاطه داشته باشم
    یکی از دوستانم remote desktop رو پیشنهاد کرده ولی من هرچی سعی کردم نشد
    کسی از دوستان اگه میدونه باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنه
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

پاسخ : کنترل کامپیوتر از راه دور

سوال خیلی خوبیه. من هم به همین مشکل بر خوردم. از remote desktop هم نتونستم استفاده کنم.

و یک سوال دیگه اینکه کسی می دونه چطور میشه یک کامپیوتر PC رو با Pocket PC که ویندوز موبایل داره (از طریق بلوتوث یا شبکه بی سیم پاکت پی سی) کنترل کرد؟
    It's okay to pick your friends, but don't pick them to pieces- means give prize then criticism if it's a friend!

دیدگاه

برای کنترل کامپیوتری از طریق اینترنت برنامه های زیادی وجود داره.
      با اجازه یکی از برو بچه های نازنین یکی دو تاش رو میگم
      LOG ME IN
      Team Viewer
      به نظر من دومی بهتره
      حالا خود دانید. اگه توضیح بیشتر میخواید بگیدبدم.

سوال دوم هم باید بگم یه برنامه تحت جاوا هست که با بلوتوث کامپیوتر رو کنترل میکنی. البته یکی رو کامپیوتر نصب میشه و اونیکی رو گوشی. ضمنا فقط مواردی که تو خود نرم افزار تعریف شده رو میشه کنرل کرد نه هر چی دلت خواست. مثل ادوب اکروبات(ریدر) و مدیا پلیر و از اینا
      موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشته اعلمی فر (beheshtaein سابق)
        سوال خیلی خوبیه. من هم به همین مشکل بر خوردم. از remote desktop هم نتونستم استفاده کنم.

و یک سوال دیگه اینکه کسی می دونه چطور میشه یک کامپیوتر PC رو با Pocket PC که ویندوز موبایل داره (از طریق بلوتوث یا شبکه بی سیم پاکت پی سی) کنترل کرد؟
        توی این تاپیک :

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=19872.0
        دانلود کی های جدید کاسپر
        جهت سفارش طراحی و برنامه نویسی سایت, قالب, بنر قیف و فلش
        با این آی دی تماس بگیرید :
        sam.shark360

دیدگاه

من مشکلم با همین remote desktop حل شد
          ایراد از فایروال nod32 بود که اجازه نمیداد کانکت بشم
          پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kasper
            سوال دوم هم باید بگم یه برنامه تحت جاوا هست که با بلوتوث کامپیوتر رو کنترل میکنی. البته یکی رو کامپیوتر نصب میشه و اونیکی رو گوشی. ضمنا فقط مواردی که تو خود نرم افزار تعریف شده رو میشه کنرل کرد نه هر چی دلت خواست. مثل ادوب اکروبات(ریدر) و مدیا پلیر و از اینا
            موفق باشید
            ممنون. ولی فکر نمی کنم برنامه تحت جاوا روی ویندوز موبایل نصب بشه. این گوشی نیست. کامپیوتر جیبیه با ویندوز موبایل 2033(second edition). یعنی برنامه های جاوا روش نصب می شه؟؟
            It's okay to pick your friends, but don't pick them to pieces- means give prize then criticism if it's a friend!

دیدگاه

خب امتحان کن !
              اما مطمئنا میشه

دیدگاه

سلام.
                میشه لطفا در مورد نحوه ی استفاده از نرم افزارهای کنترل کامپیوتر از راه دور و کاربردشون توضیح بدین. :question:
                sabz bashid

دیدگاه

خب کامپیوتر مقصد رو از طریق اینترنت از خونه یا جای دیگه کنترل میکنی :smile:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X