اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در حل پروژه با 8051

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در حل پروژه با 8051

سلام دوستان. من برای امتحان پایانی درس آزمایشگاه ریز پردازنده باید 3 تا پروژه را انجام بدهم. البته چون دسترسی به تجهیزات و پروگرامر ندارم سعی کردم از نرم افزار proteus استفاده کنم. اما بعد از چندین روز متاسفانه نتیجه نمی گیرم. حتی در مورد پروژه هایی که قبلا در حالت واقعی در آزمایشگاه جواب داده اند.نتیجه نمایش داده شده طور دیگری است. حالا بهیچ وجه نمی تونم مطمئن باشم که آیا چیزی که می نویسم درست است یا نه. من فایل عنوان پروژه ها و یکی از آنها رو که انجام دادم ولی جواب نمی دهد رو برایتان می گذارم. خواهش می کنم کمک کنید چون تا فردا باید تحویل بدهم.البته دو پروژه اولی شامل ساعت بدون تنظیم و کرنومتر برایم سخت است اما سعی کردم پروزه تابلوی روان با سون سگمنت رو انجام بدم که نتیجه نمی گیرم. ممنون می شوم اگر کمک کنید هر سه تا رو بتونم تکمیل کنم.

لینک دانلود

http://rapidshare.com/files/240630683/micro.zip

پاسخ : کمک در حل پروژه با 8051

بچه کسی نمی تونه کمک من کنه؟

نمایشگر تبلیغاتی دیجیتال
    سیستم دارای چهار عدد نمایشگر 7-Segment کاتد مشترک است که باید به روش Scanning روشن شوند.
    باید کلمه APPLE بر روی 4 عدد نمایشگر از راست به چپ به طور مداوم لغزانده شود.
    توجه شود که 4 عدد نمایشگر داریم ولی کلمه APPLE پنج حرفی است.
    روش کار به این صورت است: هنگامی که تغذیه سیستم وصل میشود APPL بر روی نمایشگرها نشان داده می¬شود و به مدت 200 میلی ثانیه روشن می¬ماند. سپس حرف A از چپ خارج شده و روی نمایشگرها PPLE نشان داده میشود و به مدت 200 میلی ثانیه روشن می¬ماند. این فرآیند دائماً تکرار میشود.

خواهشا کمک کنید. من واقعا مشکل دارم.

دیدگاه

سلام پروزه ی من کانتر گیت ورودی هستش که خوشبختانه پیداش کردم ببین اگه میتونی کتاب 8051 نوشته ی اقای جابر الوندی رو بگیر یه عالمه پروژه عملی برا 8051 داره حتما میتونی یه چیزایی پیدا کنی ازش من خودم تازه کارم وگر نه کمکت می کردم
      انچه که هستی هدیه خداوند به توست
      و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
      پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

مشکل من اینجاست که وقت ندارم و باید تا فردا تحویلش بدم.
        کسی اگر لطف کنه و این 3 تا پروژه رو واسم انجام بده منم در ازاش مجموعه دی وی دی bbc planet earth رو به آدرسی که بده براش پست می کنم. گرچه در ازای کاری که خواهد کرد کمه اما این حداقل تشکر من از ایشان خواهد بود.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X