اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برای نصب برنامه الکترونیکی روی لپ تاپم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟/

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برای نصب برنامه الکترونیکی روی لپ تاپم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟/

با سلام به دوستان عزیز
    من مشکلی دارم در برابر لپ تاپم که نمیتونم باهاش کار مفیدی انجام بدم.روی لپ تاپ من ویستا اورجینال نصب و ویستا به من اجازه نمیده مثلا برنامه protel رو نصب کنم. از طرفی نمیخوام ویستا رو پاک کنم چون پول این ویستا اورجینال 100 دلار.
    اگه امکان داره دوستان راهنماییم کنن که چه راه حلی برام وجود داره.
    tanks from all

پاسخ : برای نصب برنامه الکترونیکی روی لپ تاپم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟/

تا جایی که من می دونم اون 100 دلار مال اونی نیست که رو لب تابت نصبه بلکه اون سی دی ویستا که با لب تابت بهت دادنه تو ایران هم که فرقی نمیکنه الان یه ایکس پی نصب کن هر وقت خواستی بری خارج روش همون ویستا رو نصب کن
    تازه یه سری برنامه هایی هم هست که اجازه میده برنامه ها تو رو ویستا نصب کنی
    تازه تا جایی که می دونم پروتل دی ایکس پی رو ویستا نصب میشه

دیدگاه

ghasedake aziz salam
      man lap topam hich cd nadasht va vista rosh nasb bod.va man ye back up azash gereftam va be hamin dalil migam vistash 100 dolar miarze.
      man zamani ke protele 99 ro nasb mikardam kole sistemam be ham mirekhet va man nemitonestam na barnameye digeyi berizam na chizi ro pak konam.
      mishe lotfan be man moarefi **** on barnamehayi ke mitonan vaset bashan baraye nasb narmafzaraye morede alaghamo begid. pleaz
      tanks for u

دیدگاه

سلام
        من هم مشکل شما رو داشتم و به تازگی تونستم حلش کنم.
        این ویستا نصب رو لپ تاپت به هیچ دردی نمیخوره و DVD اون رو هم داری.
        هار رو فرمت کن و یک پارتیشن بندی جدید بکن و ویندوز XP سرویس پک 3 رو نصب کن.فقط همین نوع ویندوز XP رو میتونی نصب کنی چون قبلیهاش درایور مربوط رو ندارن و نصب نمیشن.
        دیگه همه مشکلت حل میشه
        خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X